הובלות מנוף
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלה עם מנוף – הובלה אפקטיבית או כבדה?

הובלות עם מנוף הן בין ההובלות השכיחות ביותר בבתים פרטיים ודירות לא מעטות, וכך גם בעסקים,משרדים וארגונים. יעילות המנוף במקרים רבים, מייעלים ומקצרים את תהליך ההובלה. היכולת להפוך את ההובלה למצב רגוע, ניתן לאחר שיקול העבודה עם מנוף מאשר בחירת ההעמסה הסטנדרטית דרך הדלת…

הובלות מנוף

באילו מקרים תידרש הובלה עם מנוף?

הובלה עם מנוף תידרש במקרים בהם קיים פריט או פריטים אשר נבדקו ונמצאו גדולים מידי מכדי להוביל דרך הדלת. במקרים מסוימים, חדר מדרגות צר במיוחד יהיה מורכב לביצוע הובלה, והמוביל והלקוח יחליט שהורדת החפצים תהיה מהירה יותר ואי לכך גם זולה יותר באם תתבצע באמצעות מנוף ולא בצורה הקונבנציונאלית. כאשר אין מעלית או המעלית קטנה מידי והקומה גבוהה מידי הובלה עם מנוף תהיה אפקטיבית, בטיחותית ויעילה הרבה יותר.

ההחלטה לבצע הובלה עם מנוף חייבת להתבצע בשיקול משותף של המוביל יחד עם הלקוח.

 

ביקור המוביל לפני יום ההובלה – עקרון קריטי בעת הובלה עם מנוף

באם החלטתם לבצע הובלה עם מנוף, חשוב מאוד לעמוד על כך שהמוביל יערוך ביקור בבית וימדוד את משקופי החלונות כדי לוודא מהי הדרך הטובה ביותר ומהן הזוויות המדויקות להוצאת הריהוט דרכו. המדידות ע”י המוביל חשובות במיוחד לביצוע הובלה מקצועית ובטוחה. ביצוע פעולות אלה מבעוד מועד יקצרו את משך ההעמסה על המשאית עצמה. חשיבות מדידת החלונות והציוד המאסיבי, חשוב למניעת הפגיעה בציוד ובחלונות.

 

אחריות ובטיחות – מה חשוב לשאול את המוביל לפני תחילת התהליך?

חשוב מאוד לוודא כי למוביל או לחברת ההובלות יש בנמצא אחריות ובטיחות לכל מקרה של פגיעה או הרס הן בציוד והן בחלונות ובמשקופים. הובלה מקצועית תסתיים ללא פגיעות כלל , אבל כידוע לנו לכל כלל ישנו יוצא מן הכלל. הבטיחו את עצמכם למקרים בלתי צפויים, שהרי לא תרמו לשלם מכיסכם בעבור טעויות של מישהו אחר, וכמובן לא תרצה להיכנס לחיכוחים עם הדיירים החדשים ביום המעבר שלכם או לרכוש רהיטים חדשים מאחר שהקיימים ניזוקו כתוצאה מנזק בעת הורדתם עם המנוף.

חברת הובלות באביב, ביצעה אינספור הובלות עם מנוף והעברת דירות עם מנוף לאורך השנים. עוברים דירה? משפצים? מעבירים את העסק? זקוקים להובלת או אחסנת פריטי ריהוט גדולים במיוחד, שלא ניתן לפרק? צרו אתנו קשר או השאירו פרטים, ואנו נחזור אליכם עם מידע נוסף והצעת מחיר אטרקטיבית.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין