אחסון פריטים בודדים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מאחסנים את מיטב הציוד שלכם בראש שקט

ממבט חטוף בדירה שלכם, אתם מגלים שיש לכם לא מעט פריטים ורהיטים. ממבט חטוף נוסף, אתם אף מגלים כי לא באמת יש לכם שימוש וצורך בכולם. כעת, אתם מוצאים את עצמכם חלוקים מה לעשות עם הפריטים האלו: מצד אחד תוכלו למכור אותם ולהעביר אותם אל ידיים חדשות, אך מצד שני – יש לכם קשר סנטימנטלי אליהם ואתם רוצים לשמור אותם אך לא בחלל הבית שלכם. האם שמעתם על שירות של אחסון פריטים בודדים?

אחסון פריט בודד מהיום להיום במחיר הזול בישראל!
החל מ-120 ש”ח
אפשרות הזמנת הובלה ואחסון של פריטים בודדים כולל אריזה
שירות 24 שעות ביממה
אפשרות אחסון פריט בודד לתקופה של עד 3 שנים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 053-7933-592

אחסנת פריטים בודדים

 

מתי מומלץ להסתייע בשירות שכזה?

אז מתי בעצם מומלץ ליהנות משירות שכזה של אחסנת פריטים קטנים? ישנם מספר מקרים עיקריים: ראשית, אם יש ברשותכם פריטים שאין לכם שימוש בהם אך עדיין אתם רוצים לשמור אותם ולשמר אותם. כמו כן, אם אתם נמצאים במעבר בין דירות ורוצים להעביר חלק מהתכולה אל מקור אחסנה חיצוני – הרי ששירות של אחסון פריטים בודדים לטווח קצר הוא המענה המושלם עבורכם. לבסוף, ישנם אלו שעוזבים את הארץ ועל כן שירות של אחסון פריטים בודדים לטווח ארוך בזול, נותן להם מענה מלא ואיכותי.

 

כל אחד יכול לבצע אחסון פריטים קטנים?

חד משמעית: לא! לכל אחד יש סוג אחר של תכולה, והמאחסנים המקצועיים והאיכותיים שאיתם אנו עובדים, הינם מומחים של ממש באחסנת פריטים. כך לדוגמא, אם יש ברשותכם רהיטים מעץ ואתם מחפשים ספק המבצע אחסון רהיטים קטנים, הרי שאופן האחסנה הינו בהתאם המאפשר שמירה אידיאלית של הרהיטים שלכם, בהתאם לסוג שלהם. לא ניתן לסגור פריטים במחסן ולצפות שהם ישמרו, אלא צריך להבטיח להם את התנאים המתאימים לרבות דרך אחסנתם, התאורה החודרת אל המחסן וכדומה.

 

למה דווקא “פורטל הובלות באביב”?

אם אתם מחפשים שירות של אחסון פריט בודד, אתם לא צריכים לחפש ספק מתאים בעצמם. ספרו לנו מה אתם צריכים ואנחנו נדאג לכם להצעות מחיר מפתות שלא ישאירו כל מקום לספק כי המחיר שאתם מקבלים הוא המחיר הנוח ביותר! מקצועיות חסרת פשרות, שירות אדיב ומחירים שוברי שוק – כך מאחסנים את הפריטים היקרים לכם.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין