אחסון תכולת בית
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

עד שיודעים מה עושים – מאחסנים

אתם נוסעים לשנה לעבוד במדינה חדשה? רכשתם דירה חדשה וכעת אתם חוזרים להורים עד שתקבלו את המפתח? עד שתדעו מה אתם עושים – לא מוכרים ולא מוסרים אף פריט שלכם, אלא פשוט שומרים על הפריטים שלכם בכללותם עם שירות של אחסון תכולה של בית בזול דרך אתר הובלות באביב.

שירותי אחסון בתים פרטיים כולל אריזה במחיר הכי זול!
החל מ – 500 ₪ בלבד

אפשרות הזמנת הובלה ואחסון של בית פרטי מהיום להיום
* שומרים לכם על תכולת הבית גם לתקופה של שנה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

 

אחסון בתי פרטי כולל אריזה

לא מוותרים על אף פריט ואף רהיט!

במקרים כאלו של מעבר לתקופה של כמה שנים למדינה חדשה, או אפילו כשמדובר על הטווח הקצר בעת שאתם ממתינים למפתח לדירה החדשה שלכם, ישנם אלו שבוחרים למכור או למסור חפצים שברשותם. למה שתעשו זאת אם יש לכם דרך לשמור על נוף חייכם עם שירות של אחסון בית פרטי? מחסנים מבוקרים עם תנאי אחסנה מתקדמים זמינים לכם בכל עת לטובת מכלול הפריטים שלכם – מהקלים אל הכבדים. הצטרפו גם אתם אל לקוחות מרוצים ששומרים על החפצים שלהם עם שירות של אחסון בתים פרטיים.

 

והמחיר: כמה עולה אחסון תכולת בית?

אתם רוצים ליהנות גם אתם משירותי האחסנה המתקדמים דרכנו? חשוב שתדעו שהמחיר שלנו הוא המחיר הנוח ביותר שתקבלו, המבוסס על הצעות מחיר הוגנות וזולות מספקים שונים. אם כן, כמה באמת יעלה לכם לאחסן? המחיר משתנה בהתאם לגודל הדירה שלכם וכמות התכולה. כך לדוגמא, אחסון תכולה בית של 4 חדרים, יעלה לכם בין 900-1,100 ש”ח לחודש. המחיר עולה ויורד בהתאמה בהתאם להיקף התכולה שלכם.

 

לייעוץ והצעת מחיר אונליין