הובלות פריטים בודדים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלת פריטים קטנים עשויה להישמע כדבר פשוט, פעוט וחסר משמעות. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת כי קיימות נישות והיבטים שונים בתחום של הובלות פריטים בודדים וההובלות הקטנות אשר דורשות יתר תשומת לב ויחס רגיש יותר, במקרים שונים הובלת פריטים קטנים תהיה רגישה הרבה יותר מההובלות הגדולות ביותר.

הובלות של פריטים בודדים כמו העברת רכוש, חלוקת רכוש על פי ירושה או על פי צוואה, העברת ציוד ממוסדות וארגונים, מוזיאונים וחללי תרבות, אשר דורשים דיסקרטיות וזהירות יתר. לחברת הובלות באביב, ניסיון מגוון בתחומים שונים וסוגים שונים של הובלות פריטים קטנים והובלות רגישות.

הובלת פריטים בודדים במחירים נוחים לכל כיס!
הובלת רהיט בודד בטנדר או במסחרית

אפשרות הובלת פריטים בודדים – עד 10 פריטים מהיום להיום
הרמת פריטים בודדים וכבדים עם מנוף הרמה
מחיר העברת פריט בודד החל מ-200 ₪
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

1

הובלת פריטים בודדים – הובלת והעברת ציוד שביר

הובלת ציוד שביר ורגיש דורשת אחריות כפולה, גם מצד בעל המקצוע וגם מצד הלקוח עצמו. חשוב מאוד להבין שבמקרה של נזק מעבר לפיצוי, הפריט המקורי לא יוחזר לבעליו והזמן שיידרש לחיפוש או רכישה של פריט דומה יגזול זמן רב מהלקוח. על כן, חשוב מאוד לוודא כי קיימת אחריות לחפצים בסגנון זה בארסנל של איש ההובלות. כמובן, שיש לדאוג לאיש מקצוע שידע להוביל את הציוד באופן מקצועי ללא נזקים. אבל אחריות לפיצוי ושיפוי בגין נזקים בעת הובלת פריטים קטנים ושבירים חשובה לא פחות.

הובלת דירה

הובלות סטודנטים והובלת דירות קטנות כולל הובלת רהיט בודד

הובלות של דירות סטודנטים כוללים בדרך כלל הובלות פריטים קטנים אשר דורשים טיפול מיוחד ורגיש. ציוד כמו ספריות, כסאות והעברת חומרי לימוד דורשים יחס מקצועי ואחראי בשל ערך הזמנים ולחץ הזמנים בהם נתונות ההובלות הללו. חברת הובלות באביב תדע ויודעת לבצע את ההובלה הזאת במירב האחריות, המקצועיות, האמינות והמהירות ומתאימה את עצמה באופן אישי וספציפי לכל הובלה והובלה.

 

מדוע חשוב להשקיע במוביל גם כאשר מדובר בכמה פריטים “קטנים”?

ביצוע הובלת פריטים קטנים אינה מתעוררת ללא צורך. בחברת הובלות באביב מודעים לצורך הרגיש שיכול להיות בעת הזמנת הובלת פריטים קטנים ובודדים. הובלת חפצי אומנות, פריטים יקרי ערך, חפצים בעלי ערך סנטימנטאלי וכספי יקר, הם פריטים אשר מעבר לבטיחות הישירה שלהם, דורשים דיסקרטיות ויעילות מרבית. אנחנו בחברת הובלות באביב מובילים חומרים מסווגים, מסמכים, אביזרים אומנות ופריטים יקרי ערך תוך קבלת אמון ואמונה מלאה מכלל לקוחותינו לאורך יותר מעשור של פעילות בתחומי ההובלות השונים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה או צורך בהובלה או להשאיר פרטיכם ואנו נחזור אליכם כבר היום עם הכל המידע המדויק והייעוץ האישי על פי צורכיכם ובהתאם תקציבכם.