הובלת תנור
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

אופים לכם הובלה מוצלחת במיוחד – על הובלות התנורים

אתם תמשיכו ללוש את הבצקים ולאפות מאפים נפלאים, ואנחנו נאפה לכם את המתכון שאנחנו מתמחים בו: הובלת תנור אפיה. אתר “הובלות באביב” מעניק לכם את טעם החיים הקלים עם שירות מקצועי לכל סוגי התנורים, לכל המותגים ולכל הגדלים. אז אילו תנורים אנחנו מובילים ומה מחיר הובלה של תנור? כל התשובות לפניכם.

הובלת תנור במחיר הזול בישראל
החל מ-200 ₪
– אפשרות הובלת תנור ישירות מהחנות
– מובילים תנור מהיום להיום
– הובלה מקצועית אחראית ובטוחה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 053-7933-592

הובלת תנור אפיה או תנור תעשייתי

אילו סוגי תנורים אנחנו מובילים?

בעוד בבתים פרטיים ישנם תנורים קטנים המיועדים לשימוש ביתי, ישנם גם תנורים גדולים יותר המשמשים את מיטב המסעדות, חברות הקייטרינג וחדרי אוכל גדולים. אנחנו נוביל את כל סוגי התנורים ונעניק שירות מקצועי גם עם הובלת תנור תעשייתי. כל הובלה שאנחנו נבצע עבורכם היא הובלת תנורים בזול, זאת מאחר והתשובה לשאלה שלכם כמה עולה הובלת תנור, כולל הובלת תנור משולב היא בין 140-400 שקלים.

 

מה משפיע על מחיר ההובלה של התנור?

מדוע המחיר המוצג מגיע בטווח של מחירים ולא במחיר אחיד? מאחר ואתם תשלמו אך ורק על ההובלה הספציפית לתנור שלכם. אם התנור שלכם הוא תנור ביתי, אתם תשלמו מחיר מינימאלי, ואם התנור שלכם גדול יותר בגודל תעשייתי, המחיר יהיה גבוה יותר. כמו כן, ישנו פרמטר נוסף והוא האם השירות הנדרש לתנור שלכם הוא הובלת תנור עם מנוף. אם אתם צריכים הובלת תנור כבד למסעדה, סביר כי נמליץ לכם על הובלות באמצעות מנוף מאחר והמשקל הכולל הינו רב.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין