הובלת הליכון
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

גם בדירה החדשה שומרים על הגזרה – על הובלות ההליכון

אורח החיים הבריא הוא מטרה שהצבתם לעצמכם ושאתם עומדים בה לא רע בכלל. חלק מהותי מאורח החיים הבריא כולל בתוכו גם את הפעילות הגופנית שאתם מקפידים לעשות חדשות לבקרים, התורמת גם לחיזוק הגוף וגם מטיבה עם הנפש. בקרוב אתם עוברים דירה ותוהים איך להוביל את מכשיר הכושר שלכם? ברוכים הבאים אל אתר “המובילים באביב”! אנחנו נבצע עבורכם הובלת הליכון, נגרום לכם לשמור על הכושר עם הובלת אופני כושר ונראה לכם שלהפסיק לרוץ אין סיבה הודות לשירות של הובלת מסלול ריצה.

הובלה והרכבת הליכון כושר/אופני כושר במחיר משתלם!
החל מ-200 ₪ כולל ביטוח
– אפשרות הובלה ישירות מהחנות בה רכשתם
– שירות הובלה בפריסה ארצית – מגיעים לכל יעד בארץ
– פירוק והרכבת ההליכון במידת הצורך
– אפשרות הובלת ההליכון באמצעות מנוף

לקבלת הצעת מחיר זולה ומשתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה והרכבת הליכון

 

פירוק והרכבת הליכון כושר – עלינו!

כשרכשתם את מכשיר הכושר שלכם, לבטח קיבלתם איתו גם שירות של הרכבה. כעת, ולאחר שעבר לא מעט זמן, הרי שאתם מוצאים את עצמכם עם הליכון שצריך לפרק טרם ההובלה. לשמחתכם, יש מי שעושה את המלאכה עבורכם – אנחנו! רגע לפני ההובלה, נפרק את ההליכון ונכשיר אותו להובלה. שירות כזה של הובלה והרכבת הליכון גם פוטר אתכם מהתעסקות, וגם מבטיח כי לא תפגעו בטיב ההליכון עם פירוק לא נכון.

 

כמה תעלה לכם הובלת ההליכון?

השאלה כמה עולה הובלת הליכון משתנה בהתאם לנסיבות. ראשית, מה משקל ההליכון? בנוסף, האם ההליכון יובל דרך מנוף או באמצעות סבלים – פרמטר זה משפיע על המחיר. כמו כן, מה המרחק בין נקודת היעד אל נקודת המוצא? להצעת מחיר זולה ונוחה, דברו איתנו!

לייעוץ והצעת מחיר אונליין