לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

chat

  לקבלת הצעה במחיר הכי זול בהתחייבות, חייגו עכשיו:

  053-7933-592

   לקבלת הצעה במחיר הכי זול

   בהתחייבות!

   השאירו פרטים או חייגו: 053-7933-592

   אחסון תכולת דירה

   מה חשוב לדעת על אחסנת דירות ומשרדים?

   דירות או עסקים אשר עוברים שיפוץ מאסיבי דורשים מקום אחסון מספיק גדול לזמן מוגדר ולעיתים בלתי מוגדר. אנשים אשר טסים לתקופה בחו”ל ומחפשים שירות של אחסון דירה בטוח ובראש שקט. חברת הובלות באביב נמצאת בקשרים עם אזורי אחסנה ובעלי מכולות אחסנה לזמנים הדרושים ללקוח ותקציבים הגיוניים.

   אופציית האחסנה במיוחד, אחסנה לטווחי זמן ארוכים במיוחד, דורשים אמון ומקצועיות רבה מבחינת היכולת לתת את האחריות והדין באשר לרכוש הלקוח. כיצד נוודא ונמצא מקום אחסנה בטיחותי ואיכותי.

   גרים באזור המרכז? אנו מציעים שירותי הובלה ואחסנה במרכז
   מבצע מטורף – אחסון תכולת דירה מחירהכי זול במדינה!
   מחירים מיוחדים לתושבי תל אביב והסביבה
   אחסון תכולת דירה בתל אביב במחיר הזול – בהתחייבות!
   הזמינו שירותי אחסון תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה – עד 5 שנים
   יחידות אחסון בתל אביב והמרכז לאחסנת חפצים או סחורות
   ביטוח מלא על כל התכולה – כלול במחיר

   כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לחייג: 053-7933-592
   אפשר גם להשאיר הודעה 🙂

   אחסון תכולת דירה

    

   שירותי הובלה ואחסנה – 2 ציפורים במכה

   אחסנה דרך חברת הובלה היא אחת הדרכים הנוחות ביותר להוציא ולארוז את החפצים מהדירה ובית העסק ולפרוק אותם במקום בו ימתינו עד סיום השיפוצים ו/או עד חזרתם של הבעלים אל הדירה או המשרד. בחירה באופציה זו תחסוך לכם זמן וכסף רבים בחיפוש אחרי שני נותני שירותים ושני ספקים. היכולת לספק את שני השירותים הללו בעת ובעונה אחת, אינה מוכרת לרוב הלקוחות הפרטיים וחשוב להביא אותה אל המודעות הצרכנית, בחירה באופציה זו תקל עליכם לבדוק את אמינות העסק בצורה קלה הרבה יותר ולעקוב אחר ביצוע העבודה בצורה נוחה ויעילה יותר.

   יש לכם רהיטים שאתם צריכים לאחסן? הזמינו שירות של אחסנת רהיטים

   ביטוח אחסנה של דירה – ביטוח גניבות ונזקים

   אחרי שבחרתם את חברת ההובלות וחברת האחסנה, כאמור דרך חברת ההובלות, חשוב מאוד לבדוק ולקבל מסמך חוקי בדבר ביטוח וכמובן ציון חברת ביטוח ופוליסה המציינת את הסעיף הביטוחי העל כלל החפצים והרכוש שלכם. אסונות וגניבות הם אירועים שמתרחשים בדרך קבע וחשוב להיזהר ולהערך אליהם מבעוד מועד. מרגע שקיבלתם את הפוליסה שאלו את החברה מה שמה המוצהר ברשויות המס וצרו קשר עם חברת הביטוח, בדקו שאכן קיימת פוליסה כזאת וכל סעיפי הביטוח הכוללים גניבה ו/או נזק נכללים בתוכה. חשוב לקבל מסמכים, לבצע הקלטת שיחות ולשמור על מסמך, הבטחה ומידע חיוני.

   אפשרות אחסנה של פריט בודד – להזמנת אחסון פריטים בודדים

    

   בדיקת חוקיות אזור ומתחם האחסנה – שלא יעבדו עליכם

   בדקו מיהו האחראי של מתחם האחסנה וכי לא מדובר בחתול בשק. בדקו את אמיתותה וכשירותה של חברת ההובלות וחברת האחסון וכי האנשים הם אכן אותם אנשים כפי שהם מציגים את עצמם, כלומר, בעלי המקום ובעלי החברה.

    

   אחסון דירות לטווח ארוך וקצר – שירותי הובלה ואחסנה

   חשוב מאוד לקבל חוזה אחסנה מוסדר, הובלת דירות, אריזת דירות והעברת דירות לבדן, הן הליך מורכב, אחסון בזמנים משתנים דורש וידוא ודיוק ברמה גבוהה יותר מאחר והרכוש עתיד “לעמוד” במקום רחוק מכם למשך תקופת זמן מסוימת. חוזה כביל וחוקי משפטית יגן עליכם מפני מצבים ותקריות בלתי צפויות.

    

   שילוב שירותי אחסון דירה ושירותי הובלה בתל אביב

   על פי העדפת הלקוח, חברת הובלות באביב מספקת שירותי אחסון כשירות בודד או במשולב עם שירותי אריזה והובלה. ניתן לקבל שירות משולב בזמן ההעברה למחסן, בזמן הוצאת התכולה מהמחסן או כל שילוב המתאים לדרישות הלקוח.

    

   קבלת ייעוץ לאחסון דירה יעיל בתל אביב והמרכז

   כמה עולה אחסון תכולת דירה בתל אביב? צוות מומחים בתחום האחסנה ייעץ לכם על מנת שתקבלו שירות יעיל המותאם לדרישותיכם. נעזור לכם לאמוד את צרכי האחסון שלכם וזיהוי פתרונות שיתנו לכם שירותי אחסון יעילים כדי שלא תשלמו על שירותים מיותרים ושטחי אחסון לא מנוצלים.

   על שירות אחסנת תכולת בית פרטי שמעתם? לחצו כאן להזמנת השירות

    

   הקריירה החדשה שלכם בחו”ל? אחסנו אצלנו!

   אחסנת דירה נדרשת על ידי לא מעטים, כאשר המקרה הפופולארי ביותר הוא בעת שאתם עם הפנים קדימה לקראת מעבר לחו”ל. אם בעבר משרות בחו”ל היו מוצעות לבודדים בלבד, הרי שכיום יותר ויותר עובדים שכירים מקבלים את ההזדמנות להעתיק את המגורים לחו”ל עם המשפחה לטובת פיתוח הקריירה. במקרים שכאלו אינכם צריכים להשאיר את הדירה שלכם ריקה מדיירים ומלאה בציוד: כל התכולה שלכם יכולה להיות מאוחסנת במחסנים שלנו. מה יוצא לכם מזה? גם תוכלו להשכיר את הדירה לכל התקופה, וגם תוכלו להיות שקטים כי החפצים היקרים לכם נמצאים במקום בטוח ופרטי.

    

   טרם קיבלתם את המפתח מהקבלן? אחסנת תכולת דירות!

   מחסנים וגם מכולות אחסנה לאחסון תכולת דירה מוצעים לאלו מכם הממתינים לקבלת המפתח מהקבלן לדירה החדשה. ראשית, מגיעות לכם ברכות חמות! על מנת שאכן תוכלו ליהנות מההתרגשות הגדולה שלקראת המעבר, כדאי שכל התכולה שלכם תהיה מאוחסנת במחסנים מאובטחים, מצולמים ומבוקרים. המון פעמים זוגות צעירים ומשפחות קטנות מבצעים מעבר אל בית ההורים על מנת לחסוך כסף עד למעבר לדירה. במקרים שכאלו, אין כל סיבה שתעבירו את התכולה שלכם אל בית ההורים, אלא שתוכלו לאחסן אותה אצלנו. אחסון ציוד במכולות ובמחסנים אפשרי דרכנו ללא כל התחייבות עם חידוש השירות מחודש לחודש.

    

   חזרתם אל ההורים אחרי לימודי התואר? מחסנים לאחסון תכולת דירות זמינים לכם!

   אחסון תכולת דירות במחסנים הינו שירות שמתאים גם לאלו מכם שאחרי התקופה הסטודנטיאלית חוזרים למגורים לתקופה קצרה אצל ההורים. מדובר על התפר שבין סיום הלימודים ובין הניסיון למצוא תעסוקה בתחום אותו למדתם. אם גם אתם החלטתם לעבור אל ההורים שלכם לתקופה קצרה, ההמלצה הברורה היא שלא לנייד אתכם אל בית ההורים את כל הציוד שהספקתם לצבור. הסיבה? גם עלות הובלה שתוכלו לחסוך, ובעיקר חיסכון במקום. אנו מציעים לכם השכרת מחסן לתכולת דירה בכל גודל – כך שלא משנה כלל מה היקף התכולה שיש ברשותכם, אנו נוכל לאחסן אותה.

   אחסנת תכולת דירה

   שירות אחסנה לעסקים לאחרי סגירה או מעבר

   יחידת אחסון להשכרה אינה רלוונטית אך ורק לאלו מכם העוברים דירה, אלא גם לבעלי עסקים שונים. השירות שלנו יכול להתאים לכם בכמה מקרים: ראשית, בעת שאתם עושים ספירת מלאי גדולה ומעוניינים לחלק את התכולה שלכם על פי מחלקות או נושאים. על מנת ליצור סדר בחנות או במחסן הלוגיסטי שלכם, ישנה אפשרות להעביר חלק מהציוד למחסנים חיצוניים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

   בנוסף, אם עברתם אל חנות קטנה יותר בהשוואה לזו שהייתה לכם קודם לכן, הרי שאתם נשארים המון פעמים עם עודף סחורה שאין מקום לאחסו אותה. יש לנו מקום אחסון לתכולת דירות ופריטים בודדים בשפע, כך שנוכל לאחסן עבורכם את הציוד הנדרש.

   כמו כן, במקרה בו החלטתם לסגור את העסק שלכם ואתם נשארים עם ציוד או סחורה, נוכל לאחסן אותם עבורכם לפרק זמן בלתי מוגבל – לטווח הארוך או הקצר על פי בחירתכם. המחסנים שלנו נמצאים תחת בקרה ואבטחה 24/7 הודות למצלמות המתעדות את כל המתרחש בכל רגע נתון.

    

   אחסון תכולת בית – כשהילדים עוזבים את הבית 

   אין כל סיבה שהחדר של אחד הילדים שלכם יהפוך למחסן בדירה. אם ילדכם עזב את הבית ונותרו חפצים רבים בחדרו ללא כל שימוש, אנחנו נוכל להציע לכם שירות אחסון תכולה חלקי לבית. בעת שאתם מאחסנים את התכולה העודפת שאין בה צורך, אתם יכולים להשמיש את החדר כחדר נוסף: חדר פנאי, חדר עבודה או לבצע הרחבה של החדר השכן על חשבון זה שאינו בשימוש.

    

   מחירון אחסון תכולת דירה לפי חדרים

   שירותי אחסנת חפציםעלות אחסנה חודשית מחירים 
   אחסנה לתכולת חדר אחד

   (15-20 קוב)

   250-500 ש”ח לחודש
   שירות אחסנה לתכולת דירת 2 חדרים

   (15-20 קוב)

   350-700 ש”ח לחודש
   כמה עולה אחסון תכולת דירה של דירת 3 חדרים

   (25-30 קוב)

   500-900 ש”ח לחודש
   שירות אחסון לדירת 4 חדרים

   (40-50 קוב)

   900-1,100 ש”ח לחודש
   מחיר הובלה ואחסנה לתכולת דירה 5 חדרים

   (60-70 קוב)

   1,000-1,300 ש”ח לחודש
   אחסנה לתכולה של בית פרטיהחל מ-1,500 ש”ח

   שירותי אחסון תכולת דירה והובלה לדירות ומשרדים

   החפצים שלכם יאוחסנו במתקני אחסון מודרניים שנבנו בסטנדרט גבוה למטרה ייעודית של שירותי אחסון ומתוחזקים בקפידה. כל המחסנים שלנו מאווררים, מסודרים ומאובטחים. המחסנים מצויידים בבקרת אקלים מותאמת לשמירה על התכולה מפני נזקי רטיבות או יובש. נהלי האחזקה כוללים ריסוס שיטתי למניעת נזקי חרקים ומכרסמים, וכמובן אבטחה נאותה.

   יש גם אפשרות להשכיר מכולה לאחסון במרכז לתקופה של חודש במחיר של 25-40 ש”ח לקו”ב

   אזורי שירות של אחסון דירות במרכז: תל אביב, ראשון לציון, רחובות, גדרה, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון, בני ברק, בת ים, קריית אונו, רמלה, לוד, אלעד, ראש העין, נס ציונה, יבנה, יהוד, אזור, אור יהודה, גבעת שמואל.

    

   שאלות נפוצות ותשובות על השכרת מחסנים

   אנחנו בטוחים שיש לכם עוד הרבה שאלות לפני שתחליטו לשכור מחסן, וברצוננו לעזור ולענות על כולן עד כמה שניתן. לפניכם כמה שאלות נפוצות בנושא זה, ואם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים להעלות אותן בפנינו ונשמח לענות גם עליהן.

   איפה אפשר להשכיר מחסן לאחסון תכולה של דירה?
   המחסנים שלנו פזורים בכל רחבי הארץ ובכל עיר ועיר. כשתפנו אלינו ותבקשו לאחסן פריטים, אנחנו נדאג למצוא לכם את המחסן הקרוב ביותר אליכם או למקום שתדרשו על פי הצרכים שלכם.
   כמה עולה אחסנת ציוד של דירה?
   המחירים שלנו שקופים, כך שאתם יכולים לדעת מראש מהן עלויות אחסנה של תכולת דירות. דעו כי דרכנו תוכלו לאחסן לטווח הקצר – משבוע ועד חודש, וגם לטווח הארוך עם שנות אחסנה מרובות.
   האם האחסון כולל הובלה?
   כן – אנחנו מובילים לכם את כל הפריטים אל המחסן ואף דואגים לפרוק אותם לתוכו באופן מסודר. כמו בכל הובלה אחרת, נוכל לשלב כאן גם שירותים אחרים לבחירתכם, כמו שירותי אריזה או אספקת ארגזים.
   מה לעשות אם בחרתי במחסן בגודל שלא מתאים לי?
   אל דאגה – אם יש צורך להחליף מחסן ניתן לעשות זאת זה בכל שלב, ומאחר שההשכרה היא לפי חודש, לא תצטרכו לשלם למשך תקופה ארוכה על מחסן שלא מתאים לכם. תוכלו להעביר את כל החפצים שלכם למחסן אחר אחרי חודש של שימוש במחסן שהשכרתם, או אפילו באותו זמן, אולם אז תצטרכו לשלם גם על המחסן החדש.
   האם אפשר לאחסן בהתראה קצרה מעכשיו לעכשיו?
   ברוב המקרים התשובה היא כן, אך יש כמה מגבלות. מכיוון שלא יהיה לנו מספיק זמן לארגן עבורכם מחסן שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, למשל לצורך אחסון פרטים בודדים בלבד, יתכן שתצטרכו להסתפק במחסן גדול יותר מאשר זה שתצטרכו בפועל, מה שישפיע על מחירו, ויתכן אף שהמחסן יהיה באזור שמעט מרוחק יותר מהמקום שבו תעדיפו אותו. כך או כך, נוכל לארגן לכם סידור לאחסון חפצים מהיום להיום במידת הצורך.
   כמה זמן מראש צריך להודיע על פינוי המחסן?
   רוב המחסנים לא דורשים שום הודעה מראש על פינוי – תוכלו לעזוב מתי שתרצו. עם זאת, כולם יעדיפו שתתנו התרעה מסוימת על מנת שיוכלו להתכונן לקראת לקוחות חדשים שירצו להשתמש במחסן שאתם מפנים.
   האם עלי להתחייב לתקופת השכרה מסוימת?
   המחיר הבסיסי שתשלמו על השכרת מחסן הוא על חודש אחד, ותוכלו להוציא את הפריטים שלכם ממנו עוד לפני סוף החודש הזה או באמצע כל חודש אחר שתבחרו. לא תקבלו שום קנס על יציאה מוקדמת, ויתרה מזאת – יש מחסנים שיעניקו לכם זיכוי אם למשל השתמשתם במחסן רק במשך תקופה מסוימת מכל אורך הזמן שעליו שילמתם.
   האם אפשר להגיע למחסן מתי שרוצים?
   ברוב המקרים תוכלו להגיע למחסן כדי להכניס אליו חפצים נוספים או להוציא ממנו חפצים מתי שרק תרצו – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. המפתח למחסן שלכם יהיה בידכם ורק לכם תהיה גישה אליו לאורך כל תקופת ההשכרה. עם זאת, ישנם מחסנים שדורשים שתודיעו על כך מראש, ובחלקם אף ידרשו מכם להגיע בשעות היום ולא בשעות הלילה.
   האם אני מקבל מנעול למחסן?
   ברוב המחסנים ניתן בהחלט לרכוש מנעול ומפתח שאיתם תוכלו לנעול את המחסן שלכם. עם זאת, תוכלו להביא גם מנעול משלכם ולא תהיו מחויבים לרכוש אותו מבעל המחסן.
   האם למישהו אחר תהיה גישה למחסן שלי?
   רק לכם תהיה גישה למחסן שלכם, ואתם תבחרו מי יוכל להגיע אליו ומי לא. עם זאת, אם אתם שולחים מישהו אחר במקומכם אל המחסן שלכם, בחלק מהמחסנים כדאי להודיע על כך מראש כדי שיוכלו להכניס אותו ללא בעיות – זאת כמובן כל עוד יש לו מפתח.
   איך המחסנים מאובטחים?
   לכל מחסן יש סטנדרטים אחרים לאבטחה, אך ברובם ישנם תאורה בלילה, אזעקות, מצלמות במערכת סגורה, גדר או חומה גבוהה ואנשי אבטחה.
   האם יש דברים שלא ניתן לאחסן במחסנים?
   באופן כללי אתם יכולים לאחסן כל דבר שתרצו במחסן שתשכירו, אולם יש כמה דברים יוצאי דופן שלא תוכלו לאחסן ושצריך לציין אותם על מנת שלא יהיו בעיות מביכות, והם כלי נשק, חומרים לא חוקיים וכל דבר חי.

   אחסון דירה בפתח תקווה

   אחסון דירה בראשון לציון

   אחסון דירה בפרדס חנה

   אחסון תכולת דירה בשרון

   אחסון תכולת דירה במודיעין

   אחסון תכולת דירה בנתניה

   אחסון תכולה ברחובות

   אחסון תכולת דירה בחולון

   אחסון תכולת דירה בבאר שבע

   אחסון תכולת דירה באשדוד

   אחסון פריטים בודדים

   אחסון רהיטים

   אחסון תכולת בית

   שירותי אריזה

   אחסון תכולת משרד

    לקבלת הצעה במחיר הכי זול

    בהתחייבות!

    השאירו פרטים או חייגו: 053-7933-592

    החל מ300 - ש"ח לדירה קטנה בתל אביב

    מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים

    אפשרות הובלה מהיום להיום

    שירותי אריזה פירוק והרכבת רהיטים

    ממליצים עלינו

    עדכונים

    • 02/07/24

     מדיניות פרטיות

     אנחנו חברת הובלות באביב מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו

    • 02/02/24

     מנוף 70 מטר

     מנוף 70 מטר – שואפים לגובה מנוף הוא אחד מכלי

    • 02/02/24

     מנוף 60 מטר

     מנוף 60 מטר – הרמות ברמה גבוהה בין אם מדובר

    • 27/01/24

     מנוף 50 מטר

     מנוף 50 מטר – מרימים לכם את הציוד הכבד לגובה

    • 27/01/24

     מנוף 40 מטר

     מנוף 40 מטר – כל מה שצריך לדעת על הובלה

    • 18/01/24

     מנוף 45 מטר

     מנוף 45 מטר – להובלות מגובה רב במיוחד 45 מטרים

    • 18/01/24

     מנוף 30 מטר

     מנוף 30 מטר – להובלות מרבי קומות מנוף 30 מטר

    • 02/02/24

     מנוף הרמה

     הרמה גבוהה – מה זה מנוף הרמה? מנוף הרמה זהו

    • 11/01/24

     הובלת ציוד כבד

     לוקחים את זה בקלות – הובלת ציוד כבד מהיום להיום

    • 11/01/24

     הובלת חומרי בניין

     הובלת חומרי בניין – זה כל העניין בכל פרויקט בנייה

    פרטי התקשרות

    כתובת: ניסים אלוני 17 תל אביב

    מייל:
    avivmoving123@gmail.com

    טל: 053-7933-592

    שעות פתיחה: ימים א - ה: 6:00 - 23:00
    יום שישי: 5:00 - 16:00
    יום שבת: 17:00 - עד 23:00

    • אין קבלת קהל
    לייעוץ והצעת מחיר אונליין