הובלת בית פרטי
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

שירות הובלות פרטי לבתים פרטיים

פורטל “הובלות באביב” מעניק לכם שירות פרטי עם הובלת בית פרטי. הובלות של בתים זו המומחיות שלנו, אך בעת שמגיעים אל בתים פרטיים ישנם כמה אתגרים שצריך לעמוד בהם. אז במה שונה הובלת בתים פרטיים מהובלה של דירות? מדובר על עבודה רבה יותר הדורשת מיומנות של צוות מקצועי, תוך שיתוף פעולה בין כל הגורמים המעורבים בהובלה. אנחנו שמחים לכם להיות אתכם ביום המרגש שלכם ולהעביר עבורכם את הבית במהירות ובטיחות תוך שמירה על החפצים היקרים לכם.

הובלת בית פרטי במקצועיות וביעילות!
הנחות מיוחדות למזמינים הובלה דרך האתר
שירות בפריסה ארצית 24/7
שירותי אריזה והובלה לבתים פרטיים כולל אספקת קרטונים
פירוק והרכבת רהיטים במידת הצורך
ביטוח מלא על כל התכולה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה ואריזת בית פרטי

האתגר שבהובלת בית פרטי: אריזת הבית

בכל הובלה ישנם אתגרים, אך נדמה כי האתגר הגדול ביותר בהובלה של בתים פרטיים הוא כל נושא האריזה. איך משתלטים על כל כך הרבה פריטים ובעיקר איך אורזים אותם בצורה נכונה ואיכותית? עם שירות הובלת בית פרטי כולל אריזה! שירות האריזה שלנו מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי של אורזים שיעשו עבורכם את כל העבודה: מיון כל הפריטים, עטיפת הפריטים השבירים בעיתון וניילון, אריזת התכולה בארגזים מתאימים, סימון של הארגזים ותיעוד שלהם ברשימה. הובלת תכולת בית פרטי הופכת פשוטה הרבה יותר עם צוות של אורזים!

כמה זמן לפני הובלת קוטג’ צריך להתחיל לארוז?

ההמלצה היא כמובן שלא לחכות לרגע האחרון, אלא להתחיל לארוז בהדרגה מהרגע בו אתם יודעים שאתם עוברים דירה. הובלת בית דו משפחתי היא הובלה שתוכלו לבצע בראש שקט עם צוות האורזים שלנו. אם הבית שלכם בגודל של בין שישה לעשרה חדרים, מומלץ להתחיל את מלאכת האריזה כחודש לפני המעבר. במידה ואתם צריכים העברת תכולת בית פרטי של שני מפלסים, על מנת לייעל זמנים ביום המעבר האורזים שלנו יורידו את כל הארגזים מהמפלס השני אל המפלס התחתון, בכדי שתהיה כמה שפחות עבודה המבוססת על עליה וירידה בקומות הבית.

מחירים של הובלת בתים

אתם רוצים לדעת כמה עולה הובלת בית פרטי? המחירים שלנו לפניכם. לא אחת ישנם חדרים ריקים בבתים פרטיים, כך שעליכם לדעת שאנו גובים את התשלום רק עבור הובלה של דירות עם מחדרים מלאים. במידה ויש לכם בית של עשרה חדרים ורק חמישה מלאים בתכולה, המחיר שיגבה מכם הוא מחיר הובלה של בית עם חמישה חדרים.

שירות העברת בתים פרטיים מחיר משוער
הובלת בית פרטי 5 חדרים

ניתן לבצע את ההובלה ביום אחד בלבד או לפרוס אותה לכמה ימים – אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם – הובלה על פי דרישה.

2200-2900 ש”ח
הובלה של בית פרטי בגודל 6 חדרים

אנו ממליצים בחום לשדרג את ההובלה לשירות של הובלה + אריזה. צוות האורזים שלנו מספק ארגזים וכלי אריזה, ממיין לכם את התכולה שלכם על פי סוגים ואורז את כל הבית!

2500-3600 ש”ח
הובלת בית פרטי 7 חדרים

המחיר כולל גם שירות של פירוק הרהיטים בבית הקיים, והרכבתם בבית החדש אליו אתם עוברים. במקרים בהם הבית בנוי בשני מפלסים, ניתן לנייד את הפריטים מחוץ לבית באמצעות מנוף הרמה

3200-4200 ש”ח
הובלה של בית פרטי עם שמונה חדרים

המחיר עבור בית עם שמונה חדרים מלאים בתכולה. במידה וישנם חדרים ריקים בבית תוכלו ליהנות ממחיר נמוך יותר בהתאם להיקף התכולה

3600-4700 ש”ח
הובלת בית פרטי עם תשעה חדרים

במקרה הצורך נשלח ביום ההובלה שתי משאיות הובלה. בית בהיקף כזה דורש העמסת ציוד בצורה מבוקרת ואיכותית, כך שבמידת הצורך ההובלה תתבצע באמצעות שתי משאיות

4000-5500 ש”ח
הובלת בית פרטי עם 10 חדרים ושני מפלסים

על מנת לבצע הובלה שכזו בהצלחה אנו ממליצים על:

  • שדרוג ההובלה עם צוות של אורזים
  • צוות של מפרקי רהיטים
  • עבודה של מנוף הרמה שיעבוד דרך פתח המרפסות והחלונות
5000-6000 ש”ח