מנוף הרמה בתל אביב
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות באמצעות מנוף בעיר תל אביב

פורטל “הובלות באביב” מגיע גם אל העיר שלעולם לא ישנה עם השירות שחוסך מכולם את המשקלים הכבדים: הרמת פריטים עם מנוף בתל אביב. בעוד ישנן הובלות שניתן לבצע באמצעות כוחם של המובילים, ישנן הובלות שעל מנת לבצע אותן בהצלחה ובשביעות רצון גבוהה, יש להסתייע בכלי עזר חיצוני. מנופי ההרמה בהם אנו משתמשים הם המנופים המתקדמים והמשוכללים ביותר שמבטיחים הובלה מהירה, איכותית ובטוחה.

שירותי מנוף הרמה בתל אביב לפריטים בודדים ותכולת דירות!
כמה עולה מנוף הרמה? החל מ-300 ש”ח לשעה
הזמנת מנוף הרמה נגרר מחיר הכי זול – בהתחייבות!
ניתן לשלב שירותי אריזה והובלה עם מנוף ההרמה
הרמת מטבחים בתל אביב

מנוף הרמה לקומות גבוהות של חומרי בניין

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

מנוף הרמה לגובה

הרמת פריטים עם מנוף לקומה בבניין גבוהה בתל אביב

באילו מקרים נעניק שירות של מנוף הרמה לגובה בתל אביב?

מנופי הרמה בתל אביב הם מנופים הצמודים אל משאית ההובלה שאיתה אנו מגיעים אליכם. מתי המנופים נכנסים לפעולה? במקרים בהם ישנם פריטים כבדים וגדולים שלא ניתן להוביל אותם באמצעות כוח המובילים. כך לדוגמא, אם עברתם דירה, נציע לכם מנוף הרמה לדירה בתל אביב לפריטים הבאים: ליצירת אומנות גדולה וכבדה, לפסנתר שיש ברשותכם ואפילו לארגזים עם תכולה שבירה שאתם רוצים להבטיח שהם יגיעו אל הקומה בה אתם גרים ללא כל פגע.

מנוף הרמה לקומות גבוהות – מתחילים בהובלה ומסיימים בהרמת הפריטים

את העבודה עם מנוף ההרמה אפשר לשלב עם שירות הובלה, בעיקר כשמדובר על הובלה של דירות: נוכל להעלות על משאית ההובלה את כל התכולה שלכם. בהמשך, נגיע אל נקודת היעד החדשה שלכם – הדירה החדשה, בה נפרוק באמצעות צוות המובילים את התכולה בצורה ידנית. לצד אלו, כל הפריטים הכבדים שלכם יעלו על מנוף ההרמה במהירות ויגיעו אל הדירה החדשה שלכם דרך פתח המרפסת או הסלון. את ההובלות וההרמות אנו מבצעים עם מנוף הרמה מתקפל בתל אביב הצמוד למשאית ההובלה.

מדוע כדאי לבצע הובלה עם מנוף הרמה למשרדים בתל אביב?

מנוף הרמה חשמלי בתל אביב מסייע לא רק לאנשים פרטיים, אלא גם לאנשי העסקים שברשותם משרד בבניין משרדים גבוה. רכשתם רהיטים חדשים למשרד שלכם? הרמת ריהוט עם מנוף בתל אביב היא כל מה שאתם צריכים על מנת לנייד אותם אל המשרד! מה נוכל להוביל אליכם? ארונות הזזה לאחסון המסמכים, שולחן עבודה גדול, כסאות משרדיים ודלפק קבלה חדש. מנוף ההרמה שלנו מגיע עד לקומה ה-18 – כך שנוכל לקחת את הרהיטים שלכם הכי גבוה שרק אפשר!

יש חשמל באוויר עם הרמת מוצרי חשמל עם מנוף בתל אביב

החלטתם להתחדש במוצרי חשמל חדשים? אנחנו מגיעים כדי להרים אותם אליכם! השכרת מנוף הרמה בעיר תל אביב רלוונטי בכמה מקרים, כאשר המקרה השכיח ביותר הוא המקרה בו אתם גרים בקומה גבוהה ללא מעלית. בתל אביב ישנם המון בניינים ישנים, בעיקר בשכונת פלורנטין וברחוב אלנבי. באמצעות המנוף, יהיה ניתן להעמיס את מוצרי החשמל השונים לרבות התנור, מקרר, מיקרוגל והמזגן על מנוף ההרמה שיכול בכל סבב מחדש לשאת כ-400 קילוגרמים! מרימים את מוצרי החשמל שלכם ומחברים אותם אל החשמל ואליכם במהרה…

לייעוץ והצעת מחיר אונליין