הובלת פנטהאוז
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

המחיר הזול ביותר להובלות דירות גג מחכה לכם כאן!

הובלת פנטהאוז היא תמיד תהליך שלוקח זמן רב יותר מאשר הובלה רגילה. ההבדל בין דירת הפנטהאוז לכל דירה אחרת זה לאו דווקא הימצאותה בקומה גבוהה, אלא העובדה שמדובר לרוב בדירה גדולה ומרווחת. משמעות הדבר היא שיש בדירה שכזו הרבה יותר חפצים להעביר, אך זה לאו דווקא אומר שתצטרכו לשלם יותר מאחרים. כאן בפורטל הובלות באביב תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור הובלת דירת פנטהאוז מהמובילים המומלצים ביותר באזורכם, והשירות כולו ניתן לכם בחינם וללא התחייבות מצדכם. אנחנו נשווה עבורכם את המחירים, ואתם תשבו רגל על רגל ותיהנו מהובלה נינוחה וקלה, והכי חשוב – זולה!

הובלת פנטהאוז קומפלט כולל אריזה!
הנחה מיוחדת לפונים דרך האתר עד 50%!
אספקת קרטונים למעבר דירה
אריזה, עטיפה ופירוק והרכבת רהיטים בדירה החדשה
שימוש במנוף להורדת פריטים מהמרפסת

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלת פנטהאוז

היתרון של הובלת תכולת פנטהאוז עם מנוף

בדירות פנטהאוז המרפסת היא בעצם הגג, ולכן הובלה עם מנוף היא קלה מאין כמוה. בזמן שכמה סבלים מוציאים מהבית את הפריטים הכבדים למרפסת, צמד סבלים מעמיס את כולם למנוף הרמה שיורד ועולה כמו מעלית. למטה יחכו סבלים נוספים שיעבירו כל פריט שירד ישירות למשאית, וכך ההובלה מתבצעת במהירות, ללא עיכובים ובצורה בטוחה, בלי לפגוע בשום רהיט או מוצר חשמלי.

מוביל מומלץ להובלת תכולת פנטהאוז תמיד יגיע מצויד במנוף, זאת אלא אם כן תהיה לכם דרישה אחרת. למה שתעדיפו לעיתים לוותר על המנוף? כדי לחסוך בכסף כמובן. עלות המנוף לכל שעה היא בין 300-400 שקלים, לכן יש לשקול את השימוש במנוף ולהתייעץ על כך עם המובילים לפני שיגיעו אליכם.

 

הובלה ואריזת תכולת פנטהאוז במחיר זול ומשתלם במיוחד

אם אתם גרים בפנטהאוז אתם בטח כבר יודעים שיש לכם לא מעט דברים לארוז, וסביר להניח שאתם לא יודעים אפילו איך להתחיל. התחושה הזו יכולה להעיק עליכם ולגרום לכם לדחות את תהליך האריזה, אך אין לכם מה להרגיש רע – לא קל לארוז פנטהאוז שלם. לכן המובילים המומלצים שלנו מציעים לכם שירותי אריזה ופריקה בעלויות זולות במיוחד, ולא רק שזה יחסוך לכם את העבודה הקשה הזו, אלא שגם לא תצטרכו אפילו לחפש ארגזים. המובילים יגיעו עם קרטונים חדשים בגדלים שונים ושמתאימים גם להובלת פריטים שבירים וגם לביצוע הובלות דירה.

 

מה עושים אם עוברים מפנטהאוז לדירה קטנה יותר?

עוברים לבית עם סלון קטן או עם חדר שינה אחד פחות? מה עושים אם כן עם כל הרהיטים שאין עבורם מקום בבית החדש? מזמינים הובלה ואחסנה של דירת פנטהאוז! כל רהיט שאין עבורו מקום יוכל להגיע למחסני אחסון תכולה בעיר לבחירתכם, והעלויות זולות כל כך שחבל לוותר על כך ולזרוק פריטים יקרים לרחוב. אחסון לחודש של כמה פריטים בודדים יכול להסתכם רק ב-120 שקלים לחודש, וזה יעזור לכם מאוד עד אשר תדעו מה בדיוק אתם רוצים לעשות איתם או אם אתם מתכננים לעבור בשלב אחר שוב לבית גדול.