הובלת ספריות
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

רק איתנו תוכלו לחסוך כסף על הובלות של ספריות!

הובלת ספריה זה דבר שמצריך חברה מקצועית וסבלים שמומחים בפירוק והרכבה, במיוחד כאשר מדובר בספריה גדולה, אך גם אם מדובר בספריה צרה וסטנדרטית. כדי להעביר את הספריה כמו שצריך מבית אחד לאחר, יש לא רק לארוז את כל החפצים שעליה באופן מסודר, אלא גם לבצע פירוק והרכבת ספריה עם ציוד מקצועי בלבד. אנחנו, צוות הובלות באביב, נוכל להוביל עבורכם ספריה בכל יום ובכל שעה, גם בסופי שבוע וגם באמצע הלילה. אנחנו לא נחים לרגע וזמינים עבורכם תמיד, ובנוסף נחסוך לכם לא מעט כסף עבור סוג ההובלה הזה.

הובלת ספריות וארכיונים במחירים משתלמים במיוחד!
החל מ-190 ש”ח להובלה

אל תהססו להתקשר אלינו ולהזמין הובלה של ספריה: 053-7933592

הובלה של ספריה

איך אנחנו חוסכים לכם כסף על הובלה והרכבת ספריה?

התשובה לשאלה הזו היא פשוטה – ברוב המוחלט של המקרים בהם אנחנו מבצעים הובלה במרכז אנחנו פשוט לא גובים תשלום נוסף עבור הפירוק או ההרכבה של הספרייה. אנחנו מתחייבים למצוא לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר עבור הובלת ספריה קטנה או גדולה בכל הארץ, ואתם תהיו אלה שבוחרים את העסקה המשתלמת לכם ביותר.

 

אנחנו גם חוסכים לכם זמן

צריכים להוביל ספריה עם ויטרינה מעכשיו לעכשיו? לא רק שנוכל להגיע אליכם תוך שעה אחת בלבד, אלא שגם ביכולתנו לארוז עבורכם את תכולת הספריה, ובסיום ההובלה נסדר את הכל מחדש בדיוק כפי שהיה. אתם לא תצטרכו לחפש ארגזים במכולת השכונתית, ואנחנו נגיע עם קרטונים שמתאימים להובלת פריטים שבירים ורגילים.

 

גם ביטוח כבר כלול במחיר

מעבירים ספריה עם דלתות זכוכית? טעות אחת קטנה עלולה לגרום לזכוכית להישבר, וזו סיבה נוספת לכך שמומלץ לכם לדרוש הובלה יחד עם פירוק והרכבה ושתימנעו מלעשות זאת בעצמכם. על אף שאנו מתחייבים לשמור על הספריה שלכם במצב מצוין, תמיד עלולות לקרות תאונות, ובמידה שבדרך ליעד הטנדר או משאית ההובלה יעשו תאונה, תשמחו לשמוע שהספריה שלכם מבוטחת על ידינו. אתם לא צריכים לשלם אקסטרה על הביטוח, והוא כלול בכל ההובלות שאנחנו עושים.

 

אז כמה עולה הובלת ספריות?

למרות שיש סוגים רבים של ספריות, למשל ספריה עם מגירות או ספריה פשוטה עם מדפים, המחירים הם אחידים ותלויים בעיקר במרחק ההובלה. עלות ההובלה ההתחלתית של ספריה, כולל סידור הפריטים שעליה בקרטונים, עומדת על 190 שקלים. במחיר זה נוכל להעביר לכם לא רק את הספריה אלא גם פריטים נוספים שמתלווים לה כמו למשל במקרה של הובלה של ספריה עם טלוויזיה. עם זאת, כאשר מדובר בפריט אחר שמצריך פירוק, יתכן שתהיה תוספת במחיר, למשל במקרה שבו מובילים ספריה עם שולחן מחשב. על אף כל זאת, אנו מבטיחים לכם שהצעת מחיר זולה כמו שתמצאו אצלנו לא תקבלו אצל אף חברת הובלות אחרת.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין