מחשבון הובלות
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מחשבון ההובלות של פורטל הובלות אביב!

פורטל “הובלות באביב” שמח להציג בפניכם: מחשבון הובלות! אם ההובלות היו מוצעות ללא כל עלות, הרי שאיש לא היה מהסס להזמין חברת הובלות לביצוע ההובלה. בפועל, כל הובלה מתומחרת בעלות אחרת – כאשר המון פעמים ישנם אלו הסבורים כי מדובר על מחירים גבוהים מאד. התוצאה? במקום להסתייע בשירות של חברת הובלות מקצועית, אותם אנשים מובילים בצורה עצמאית. רגע לפני שגם אתם סוחבים על גבכם משקלים כבדים או הורסים את התכולה שלכם – לפניכם מחשבון מחירי הובלות. איך אנחנו מחשבים את עלות ההובלה שלכם?

רוצים לחשב את ההובלה שלכם? פשוט חייגו: 

053-7933-592

מתחייבים למחיר הכי זול!

חישוב עלות ההובלה

 

איך מחשבים את עלות ההובלה? בדיוק כך:

ניתן לתחום בין הובלה גדולה והובלה קטנה: ההובלות הגדולות מתייחסות להובלה של דירות ומשרדים, וההובלות הקטנות הן הובלות של פריטים בודדים. כשאנחנו מציעים לכם מחירים ומבצעים חישוב עלויות הובלה, אנחנו לוקחים בחשבון כמה פרמטרים שונים:

1. מורכבות ההובלה

2. היקף ההובלה

3. משקל הפריט שאתם רוצים להעביר

4. המרחק בין הנקודות שמהן ואליהן אנו מובילים

5. שירותים נלווים שונים

6. כלי הרכב – משאית או טנדר

 

כל פרמטר משפיע על העלות הסופית. לדוגמא, הובלה של דירת חדר בתוך תל אביב ללא כל שירות נלווה, תהיה זולה יותר מהובלה של דירת חדר מתל אביב לרעננה, עם שירות נלווה של עבודת מנוף. ככל שההובלה דורשת בשירותים נוספים ומשדרגים, תוך שההובלה מורכבת יותר, כך היא תהיה יקרה יותר. דוגמא נוספת היא עם חישוב עלויות הובלה ואריזת דירה: הובלת דירה גדולה של חמישה חדרים ללא אריזה תהיה זולה יותר מאשר הובלה עם שירותי אריזה המתבצעים על ידי צוות מקצועי.

 

מחשבון הובלות קטנות – הובלות על הדרך מוזילות משמעותית

כאמור, אנו מבצעים גם הובלות קטנות של פריטים בודדים בלבד, כאשר לרוב פריטים אלו הינם מוצרי חשמל ורהיטים. אותם פרמטרים שהוזכרו בחלק של מחשבון הובלות דירה רלוונטים גם כאן. לשמחתכם, בעת שאתם מובילים פריט בודד, יש לכם אפשרות ליהנות משירות של “הובלה על הדרך”. הובלות של דירות לדוגמא הן הובלות ספיישל, אך בעת שיש לכם פריט אחד בלבד להוביל ניתן לתאם אתכם הובלה המתבצעת על הדרך, כך שהמובילים שלנו אוספים את הפריט שלכם בדרך ללקוחות נוספים וכך אתם משלמים פחות.

 

חישוב עלות הובלה קטנה: טנדר הינו זול יותר

פריבילגיה נוספת הקיימת עם הובלות קטנות היא האפשרות להוביל באמצעות טנדר. כל עוד אתם רוצים להוביל טלוויזיה, ארון או פריט בודד אחר, אין כל סיבה שתשלמו הוצאות על צוות גדול ועל משאית שעלות התחזוק והתפעול שלה גבוהה יותר. אנו מחזיקים גם בטנדרים שונים שהמובילים שלנו עושים בהם שימוש. על כן, במקרים בהם מתאפשר, נשלח אליכם טנדר.

 

חישוב עלות הובלת דירה: גודל הדירה, מספר ארגזים ומובילים

הפרמטר המשפיע ביותר על עלות הובלת הדירה שלכם הוא גודל הדירה ומספר הארגזים שלכם. אנו מדגישים זאת מאחר ואתם יכולים לשלוט על עלות ההובלה שלכם במידה רבה: ככל שתארזו בצורה חסכונית יותר ובפחות ארגזים, כך עלות ההובלה תהיה זולה יותר. כן חשוב שתדעו כי יש לקחת בחשבון גם חישוב עלות הובלה והרכבה בעת שמדובר על הובלה של דירות. מטבע הדברים, יש לכם רהיטים שצריך לפרק אותם ולהרכיב אותם. ניתן לרכוש מאיתנו דיל מושלם המגלם בתוכו את עלויות הפירוק וההרכבה.

 

חישוב עלויות של עבודות ההעמסה והפריקה – איך הוא מתבצע?

כאמור, היקף התכולה שלכם משפיע על עלות ההובלה. ככל שיהיו לכם יותר ארגזים להעמיס על המשאית, כך הפריקה תהיה ארוכה יותר ועל כן מחיר ההובלה עולה. על כן, גם כאן ההמלצה שלנו היא לארוז בצורה חסכונית. דעו כי מדובר על מחיר שניתן לכם על ההובלה המגלם בתוכו כבר את העלויות עבור עבודת הסבלות.

 

לייעוץ והצעת מחיר אונליין