הובלת מטבחים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מבשלים עבורכם הובלה משתלמת במיוחד – על הובלות המטבח

רכשתם מטבח חדש ואתם רוצים להוביל אותו אל דירת החלומות שלכם? אתם עוברים דירה אך לא מוכנים לוותר על המטבח שאתם כל כך אוהבים? אתר “הובלות באביב” מבצע עבורכם הובלת מטבחים! לא משנה איזה מטבח יש ברשותכם, מה גודלו ועד כמה סבוכה מלאכת הפירוק שלו – לנו יש פתרונות פירוק, הרכבה והובלה לכל סוגי המטבחים, לרבות הובלת מטבח עם אי!

הובלת והרכבת מטבחים – כל סוגי המטבחים!
– הובלת מטבח אי עם מנוף
– אפשרות הובל מטבח מהיום להיום
– הרכבת ארונות מטבח במקום
– ניתן להזמין הובלה ללא הרכבה
אפשרות לבצע הובלת מטבח מסעדה או בית קפה בתיאום מראש

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה והרכבת מטבח חדש

למה כדאי לבצע הובלת מטבח מהחנות?

כשאתם רוכשים מטבח חדש מציעה לכם החברה ממנה רכשתם ליהנות משירות ההובלה. הבעיה היחידה היא שההובלה במרבית המקרים זמינה לכם כמה ימים לאחר מכן במקרה הטוב, או כעבור שבועיים ימים במקרה הטוב פחות. אולי אתם לא יודעים, אך בלא מעט מקרים יש לחברות השונות את המטבחים שלכם במלאי ומה שמעכב את ההובלה אליכם היא לוגיסטיקה, ביורוקרטיה וזמינות של מובילים במרכז. אתם לא יכולים לחכות לבשל במטבח החדש שלכם? אנחנו נוביל את המטבח מהחנות! דרכנו תוכלו ליהנות משירות של הובלה של מטבח כולל הרכבה כך שכבר במעמד הרכישה המטבח יהיה כבר בדרך אליכם.

מובילים את המטבח מהבית? כך נערכים על הצד הטוב ביותר!

אתם עוברים לדירה חדשה ורוצים להעביר אתכם את המטבח? דרכנו זמין לכם שירות של העברת מטבח לדירה חדשה כולל פירוק והרכבת מטבח. איך נערכים על הצד הטוב ביותר להובלת המטבח ומה נדרש מכם? האידיאל הוא שצוות המובילים שלנו יגיעו אליכם ביום המעבר ומיד יוכלו להתחיל במלאכת פירוק המטבח. על כן, נבקש מכם לפנות את המטבח מכל התכולה שנמצאת בו ולארוז אותה בנפרד. כך, ההובלה תוכל לצאת לדרך מהר יותר. אנחנו מתמחים בשירות הובלת ארונות מטבח ושיש, בהענקת שירות של הובלה והתקנת מטבח וכמובן שגם בשירות של הובלת חלקים להרכבת מטבח המגיעים מספק חיצוני לטובת הרכבת המטבח הקיים או החדש שלכם.

מתי כדאי לבצע את ההובלה בעזרת מנוף?

הובלת מטבח עם מנוף היא עוד שירות הזמין לכם דרכנו שלעתים מקל את ההובלה משמעותית. כך לדוגמא, במידה ואתם גרים בבניין ישן שאין בו מעלית ושחדר המדרגות בו צר – נמליץ לכם על הובלה באמצעות המנוף. כמו כן, מטבחים המאובזרים בציוד הכולל משקלים רבים יובלו גם הם באמצעות המנוף. נמליץ לכם תמיד על פורמט ההובלה הכדאי לכם ביותר בהתאם לנסיבות.

נותנים למחירים לדבר: כמה יעלה לכם להוביל את המטבח?

מתעניינים לגבי מחיר הובלה והרכבת מטבח? השאלה כמה עולה הובלת מטבח היא שאלה ששוב ושוב עולה ואנחנו נשמח לענות עליה. המחיר משתנה כמובן בהתאם לסוג המטבח וגודלו, מידת המורכבות בפירוק ובהרכבה שלו ובמרחקים שבין הדירה הנוכחית אל החדשה. ממוצע המחירים עומד על בין 250-650 שקלים. הצעת מחיר מדויקת תינתן לכם לאחר איפיון הצורך שלכם.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין