הובלת מדיח כלים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות זולות למדיח הכלים שלכם!

אתר “הובלות באביב” מבצע עבורכם במהירות חסרת תקדים הובלת מדיח כלים, כך שלא תצטרכו לעשות את הכלים ביד אפילו לא פעם אחת! אנחנו נוביל עבורכם את המדיח מכל מקום אל כל מקום שרק תרצו במחירים נוחים משתוכלו לדמיין!

הובלה מקצועית של מדיח כלים – גם בדירות ללא מעלית!
– מתקשרים היום מובילים היום – אפשרות הובלה בדקה ה90!
– ניתן להוביל מדיח כלים תעשייתי באמצעות מנוף זרוע
– אפשרות הובלה של מדיח כלים מהחנות לדירה שלכם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלת מדיח כלים

האם ניתן לבצע את ההובלה ישירות מהחנות?

בהחלט! במקום שתמתינו לזמן האספקה ותיאום ההובלה דרך החברה ממנה רכשתם את המדיח, אנחנו נוכל להגיע אל החנות ממנה רכשתם את המדיח החדש שלכם ולהוביל לכם אותו לאן שרק תרצו. אנחנו מבצעים את כל סוגי ההובלות לכל סוגי המדיחים כך שאתם יכולים לקבל דרכנו שירות של הובלת מדיח כלים אינטגרלי מלא וגם הובלה של מדיח כלים קטן אם זה המדיח שבחרתם. לצד ההובלה זמין לכם דרכנו גם שירות של התקנת המדיח כך שאינכם צריכים להיות תלויים בגורם נוסף – אלא כל השירות מתבצע דרכנו.

 

מה משפיע על מחיר הובלה והתקנת מדיח כלים?

ראשית, משקל המדיח. ככל שהמדיח יהיה כבד יותר כך מחיר ההובלה יעלה. לכן, הובלת מדיח כלים עם מגירה יעלה לרוב יותר משירות הובלה והתקנת מדיח כלים צר שהינו קטן יותר במידותיו והינו שוקל פחות. כמו כן, אם המדיח שלכם כבד מאד ואין בבניין בו אתם גרים מעלית, נבצע את ההובלה באמצעות שירות הובלת מדיח כלים עם מנוף. עבודת המנוף מתומחרת בעלות נוספת על פי שעה בנוסף לעלות הכללית.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין