הובלת דירה 3 חדרים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

שלושה בדירה אחת – מחיר הובלת דירה 3 חדרים במבצע!

אנחנו לא יודעים מתי בפעם האחרונה עברתם דירה ומה הייתה החוויה שלכם, אך אנחנו כן יודעים שעם הובלת דירת 3 חדרים המתבצעת דרך פורטל “הובלות באביב” אתם זוכים לחוויה במלואה! בכדי לעבור דירה לא צריך לצאת מהכלים, אלא בעיקר להכניס חפצים לארגזים ולתת לנו לעשות את כל היתר. עוברים דירה בראש שקט ומבלי לקרוע את הכיס!

שירות הובלה של דירות 3 או 3.5 חדרים במחיר שאסור לפספס
מחיר הובלת דירה 3 חדרים כולל ביטוח מלא בעלות שתשתלם לכל כיס!
אפשרות העברת דירה מהיום להיום
שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים – כלול במחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה של דירת 3 חדרים

טיפ הזהב עבור מעבר דירה של 3 חדרים!

העברת דירת 3 חדרים כמו כל דירה אחרת, מבוססת בעיקרה על אריזה. כאן המון אנשים נופלים, ולא רק הם – אלא גם החפצים שלהם. בעת שתארזו את הדירה שלכם מספיק זמן לפני ועל פי כל חוקי הספר או ההמלצות שלנו, תוכלו להבטיח מעבר שקט כאשר כל החפצים שלכם עוברים יחד אתכם. אז איך מבצעים הובלה ואריזת דירת 3 חדרים?

ישנן שתי דרכים עיקריות ומומלצות לבצע את האריזה: הדרך הראשונה היא לארוז את הדירה שלכם על פי החדרים. כלומר? אורזים בנפרד את המטבח, את חדר השינה, את חדר העבודה וחדר הילדים. כך, כל אחד מקבל בסופו של דבר את הארגז שלו במעמד הפריקה.

אפשרות שניה היא לארוז את הדירה שלכם על פי סוג התכולה: פריטי לבוש, מוצרי חשמל, תכולה שבירה וכדומה. היתרון הגדול של אריזה מסוג זה בא לידי ביטוי בעובדה כי מדובר על אותו סוג של תכולה, אך מצד שני במעמד הפריקה צפויה לכם עבודה רבה יותר שכן יהיה עליכם לא רק לפרוק, אלא למיין מה שייך למי.

מחיר הובלת דירה 3 חדרים

איך אורזים כל ארגז וארגז?

איך מתבצעת אריזת ארגים לקראת הובלת דירת 3.5 חדרים? הטיפ הראשון הוא לארוז בפורמט של שכבות: בשכבה הראשונה והתחתונה ביותר יהיו חפצים כבדים, והשכבות שיגיעו לאחר מכן יהיו הקלות יותר. כשאורזים בשכבות חוסכים יותר מקום בהשוואה לאריזה המבוססת על פריטים עומדים. כמו כן, דאגו שלא יהיו חללים ריקים בארגז – גם על מנת לארוז בצורה חסכונית וגם בכדי למנוע תזוזה של החפצים.

כמה עולה הובלת דירת 3 חדרים?

המחיר עבור שירות של הובלת דירה בגודל של שלושה חדרים הניתן על ידי חברה מומלצת להובלת דירת 3 חדרים, עומד בממוצע על 1,500-2,800 שקלים.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין