הובלת חדר שינה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלה איכותית ולילה טוב – על הובלות חדרי השינה

פורטל “הובלות באביב” לא רק דואג לכם לשירות של הובלה והרכבת חדרי שינה, אלא גם דואג לכך שהלילה תישנו טוב מאד – זאת הודות לשירות איכותי ומקצועי המוענק לכם דרכנו. חדר השינה הוא החדר האהוב על רבים, החדר שבלעדיו לא יכולים. אנחנו מבצעים הובלות לכל סוגי חדרי השינה – חדרי ילדים וחדרי מבוגרים, ומעבירים את כל תכולת החדר הנדרשת – מהארון ועד המיטה.

הובלת חדר שינה קומפלט כולל הכל!
מחיר הכי זול במדינה החל מ-250 ₪
– אפשרות הובלה של חדרי שינה מהיום להיום
– אריזה והובלת חדרי שינה
– ניתן להזמין מוביל להעברת חדר שינה עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלת חדר שינה

עם מנוף או בלי מנוף – זו השאלה

ההובלות דרכנו מתבצעות בשתי דרכים עיקריות: באמצעות צוות של סבלים או באמצעות מנוף. ברירת המחדל היא הובלה באמצעות סבלים, אך גם ישנם מקרים בהם נמליץ פה אחד להוביל את חדר השינה שלכם באמצעות מנוף. הובלת חדר שינה עם מנוף מתבצעת במקרים הבאים: הדירה שלכם ממוקמת בקומה גבוהה בבניין ואין בו מעלית? אם המובילים יצליחו לנייד את כל התכולה דרך חדר המדרגות, אפשרות זו תיבחן. אם לא – המנוף יכנס לפעולה.

המחירים של הובלות חדר השינה

עוד לפני שתשאלו כמה עולה הובלת חדר שינה, אנחנו נענה לכם! מחיר של הובלת חדר שינה דרכנו הוא מחיר זול והוגן העומד בממוצע על בין 250-650 שקלים. מה המחיר שלנו כולל? אנחנו נוביל עבורכם את המיטה, את המזרן, את הארון הנמצא בחדר ואת השידה הקטנה. אם לא די בכך, שירות העברת תכולת חדר שינה קומפלט דרכנו כולל גם פירוק והובלת חדר שינה. אנחנו דואגים לכל ההובלה מא’ ועד ת’ בכדי שאתם תוכלו לישון הלילה טוב מאד!

הובלה ואחסנת תכולת חדר שינה רגע לפני הנסיעה לחו”ל

ישנם שירותים משדרגים נוספים שאנחנו מציעים כמו הובלה ואריזת חדר שינה, אך לא רק. בעוד מרבית ההובלות של חדרי השינה הן הובלות העוברות מדירה אחת לאחרת, ישנם אנשים שצריכים מענה קצת אחר: פתרון אחסון זמני לחדר השינה. אנחנו שמחים להציג בפניכם שירות של אחסנת דירות המאפשר לכם לנסוע בראש שקט תוך הידיעה כי חדר השינה שלכם נשמר אצלנו. שירותי האחסנה שלנו מבטיחים את שמירת כל החפצים שלכם עד לרגע שתחזרו.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין