הובלות בנתניה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

תאריך עדכון אחרון

הובלות נתניה – שירות הובלות מכל הסוגים

כיום גרים בעיר נתניה כ-208,000 תושבים לערך. נתניה הוכרזה כעיר בשנה שבה קמה מדינת ישראל – 1948, ואתר “הובלות באביב” יגיע אל כל נקודה בעיר כדי להעניק שירות איכותי של הובלות לכל התושבים היקרים. הובלות בנתניה היוצאות דרך האתר שלנו הן הובלות המבוצעות על ידי מובילים מנוסים שעובדים כבר שנים בענף ההובלות – כך אתם יכולים להיות שקטים כי הציוד היקר לכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

העיר נתניה זכתה בשנת 2015 בפרס שר הפנים לאחריות חברתית, והיא מוכרת לרבים בין היתר הודות ל”מכללת נתניה” האחראית על המון אקדאמיים המשתלבים כיום במשרות שונות בארץ. בשנים האחרונות נפתח גם קניון עיר ימים שמושך אליו המון אורחים מחוץ. כל ההובלות שאנחנו מבצעים עבורנו הן הובלות מיוחדות בנתניה! נשלח אל כל שכונה בה אתם גרים מוביל מומלץ בנתניה כדי להוציא גם אתכם מרוצים! צריכים המלצה על חברת הובלות בנתניה המגיעה אל אזור התעשייה הישן, אל שכונת אגמים או שכונת קרית השרון? אנחנו בדרך!

הובלות בנתניה במחיר הזול בישראל!
מוביל בנתניה בטנדר החל מ-180 ₪ להובלת פריט בודד
העברת דירה בנתניה החל מ-350 ש”ח

– המלצות על מובילים בנתניה לכל סוגי ההובלות
– הובלה ואריזה בנתניה של בתים פרטיים, דירות ומשרדים
– שירותי הובלה בנתניה מהיום להיום – מגיעים תוך שעתיים 
– הובלה מנתניה לכל יעד שתרצו – פריסה ארצית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

שירותי הובלות בנתניה כולל אריזה

 

הובלות קטנות בנתניה – ממספרים את הארגזים

גם אם מגיעים אליכם מובילים לביצוע הובלות קטנות בנתניה וגם אם לביצוע הובלת בית פרטי בנתניה, עדיין חשוב מאד שתהיו מסודרים ככל הניתן עם הארגזים שלכם. איך אנחנו ממליצים לכם לארוז? בדרך די פשוטה! את כל הארגזים שלכם תמספרו וכך תוכל להיות לכם שליטה עליהם. לדוגמא, אם אתם לקראת הובלה קטנה בנתניה וכעת יש לכם כ-28 ארגזים ארוזים, מספרו אותם וכך בעת הפריקה תוכלו לערוך ספירה ולראות כי כל הארגזים הגיעו אל נקודת היעד.

אריזת הבית כהזדמנות מצוינת לעשות סדר בבלאגן

אתם מעוניינים במסגרת מעבר הדירה גם בשירות של הובלת מוצרי חשמל בנתניה הכוללים מקרר, תנור, מכונת כביסה, מייבש כביסה או מזגן? מעבר הדירה שלכם הוא הזדמנות מצוינת לעשות סדר בבלאגן! ההמלצה שלנו היא לא להעביר איתכם אל הדירה החדשה חפצים שונים שאין לכם צורך בהם. מדוע? מאחר ועלות ההובלה שלכם מבוססת על כל פריט ופריט העולה על משאית ההובלה.

כך גם עם הובלת דירת חדר בנתניה שדרכה מתבצעת גם הובלת רהיטים בנתניה כמו מזנון, שידה, מיטה, ויטרינה, ספה, ארון או סלון. מחיר ההובלה של דירה בת חדר יכול לעלות ולרדת בהתאם למספר הרהיטים שתעבירו. לכן, כדאי לבצע הובלה אך ורק עם החפצים שיש לכם בהם שימוש. לנוחיותכם, נציע לכם שירות של הובלה והרכבת רהיטים בנתניה, לצד הובלות מנוף בנתניה עבור פריטים גדולים וכבדים המובלים גם הם בהובלות כמו הובלת פסנתר בנתניה.

הובלה קטנה בנתניה כולל העברת ארגזים

מחירון הובלות דירה בנתניה והסביבה לפי מספר חדרים

לפניכם מחירים למספר גדלי דירות: מחיר הובלות לסטודנטים בנתניה עבור דירה בגודל חדר הינו בין 300-650 שקלים. מעבר דירה בנתניה של דירת 2 חדרים עלות נעה בין 900-2000 שקלים. מחיר של הובלת דירה בת 3 חדרים בנתניה עומד על 1400-2200 שקלים, בעוד הובלת דירת 4 חדרים בנתניה תעלה 1800-2600 שקלים. כל מחיר המוצג לפניכם, כולל הובלה של דירה בת 5 חדרים בנתניה, אינו כולל  שירות של מנוף להעברת דירה בנתניה.

הובלות בנתניה – לאן מובילים ומתי

מתי כדאי לבצע הובלה מנתניה לירושלים בשעות הערב?

לוחות הזמנים שלכם עומדים בראש סדר העדיפויות שלנו עם כל סוג של הובלה: הובלת מכולה בנתניה, הובלה של דירה או הובלה של פריט קטן ובודד. שירותי ההובלה שלנו זמינים לכם בבוקר ובערב ואתם תחליטו מתי לכם הכי מתאים. לרוב, אם ההובלה הנדרשת על ידכם היא הובלות משרדיות, נמליץ לבצע את ההובלה בשעות הערב לאחר סיום יום העבודה.

איך מחירי הדלק יכולים להשפיע על הובלה מנתניה לתל אביב?

אחד הפרמטרים המשפיעים על הובלות דירה בנתניה ובכלל הוא המרחק שבין נקודת היעד והמוצא. מדוע המרחק נחשב כמשפיע על המחיר? מאחר והנסיעה עולה כסף לנהגים, והעלות משתנה לא אחת בעקבות מחירי הדלק. לכן, אם ישנה עלייה קיצונית במחירי הדלק, סביר כי גם תהיה תוספת קטנה לעלות ההובלה הכוללת.

בסוף החודש עולה מחיר הובלה מנתניה לחיפה?

מחירי הובלות בתים בנתניה לאורך כל החודש נשארים זהים עבור שירות מסוים, אך בתחילת וסוף החודש ישנה תוספת תשלום. תחילת חודש וסוף חודש עמוסים מאד בעקבות סיומי חוזה והתחלות של חוזה ועל כן הביקוש למובילים גדול. לכן ישנה סבירות כי תהיה תוספת תשלום סמלית.

מה הפרמטרים המשפיעים על מחיר הובלה מנתניה לבאר שבע?

כל ההובלות שיוצאות מאיתנו הן הובלות בזול בנתניה. יחד עם זאת, לכל הובלה יש מחיר בהתאם לשירותים הנדרשים לטובת הובלה בטיחותית. מחיר ההובלה בגדול נקבע על פי מספר הפריטים, משקלם, מספר אנשי הצוות שלוקחים חלק והמרחק בין המקום ממנו יוצאת ההובלה והמקום אליו מגיעה ההובלה.

איך קורה ומחיר הובלה מנתניה לכפר סבא עולה פתאום ביום ההובלה?

סגרתם עם מובילים בנתניה מחיר לפני שהם הגיעו להובלה? אם לבסוף שילמתם יותר כנראה שהיו פערים בין פירוט התכולה שלכם לפני ההובלה, ובין התכולה שהייתה בפועל. המובילים שלנו יעדכנו אתכם על תוספת התשלום בגין פריטים נוספים שאתם מבקשים להוביל.

כמה אנשי צוות מגיעים לביצוע הובלה מנתניה לרעננה?

מספר אנשי הצוות שיגיעו לבצע עבורכם את ההובלה משתנה בהתאם לגודל ומורכבות ההובלה שלכם. לדוגמא, אם אתם צריכים הובלה של פריט בודד בלבד, יגיע אליכם איש צוות אחד. אם מנגד אתם צריכים הובלות גדולות ומורכבות בנתניה יגיעו כמה אנשי צוות לביצוע עבודת סבלות של הפריטים הנדרשים.

כמה טיפ נהוג להעניק למוביל עבור הובלה מנתניה לראשון לציון?

גודל הטיפ נתון לשיקולכם ובהתאם לשביעות הרצון שלכם מהשירות שקיבלתם. לרוב, נהוג להעניק טיפ בהתאם לסוג ההובלה ומורכבותה. אם שירות ההובלה שלכם היה הובלת קראוון בנתניה, סביר כי תעניקו טיפ גבוה יותר מאשר הייתם מעניקים במעמד של הובלה של פריט בודד המתבצעת על ידי איש צוות אחד .