הובלת שולחן פינג פונג
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלה היא לא משחק ילדים – על הובלות שולחן הטניס והפינג פונג

איתנו האחריות על ההובלה לא תקפוץ כמו כדור פינג פונג מאחד לשני: אנחנו, “הובלות באביב”, מבצעים עבורכם הובלה והרכבת שולחן פינג פונג! המשחק שאתם כל כך אוהבים נודד אתכם אל הדירה החדשה, אל חדר המשחקים במקום העבודה או למשחקייה בצהרון שאתם מנהלים! הובלה והרכבת שולחן טניס ופינג פונג מאפשרת לכם לעשות את מה שאתם הכי אוהבים – לשחק!

שירות הובלה והרכבת שולחנות פינג פונג מהיום להיום!
מחיר מיוחד החל מ-200 ₪
– אפשרות הזמנת מנוף הרמה במידה ולא ניתן לפרק את השולחן
– ניתן להזמין מוביל להובלה של שולחן טניס מהחנות בה רכשתם
– אפשרות לבצע הרכבת שולחן פינג פונג ללא הובלה

השירות ניתן בפריסה ארצית!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה והרכבת שולחנות פינג פונג

הובלה והרכבת שולחן טניס ישר מהחנות

רכשתם שולחן פינג פונג ואתם רוצים להוביל אותו אל חצר הבית שלכם? הרכב הפרטי שלכם לא יכול להוביל שולחן בגודל שכזה, גם כשהוא מגיע מפורק וממתין להרכבה. צוות המובילים שלנו שמומחה בהובלות קטנות יוכל להתייצב ביום ובשעה שבה תגיעו אל החנות, ומיד בתום הרכישה שלכם נבצע את ההובלה. השירות שלנו של העברת שולחן פינג פונג כולל גם את הרכבת שולחן המשחק החדש שלכם.

ומה העלויות?

כמה עולה הובלת שולחן טניס? המחיר שאנחנו מציעים לכם מתחיל ב-120 שקלים בלבד! עלות הובלת שולחן פינג פונג מפורק סביר כי תעלה לכם קצת פחות מאחר ולא נדרשת עבודה של פירוק, אלא רק של הרכבה. המחיר הסופי יינתן לכם רק לאחר הצעת המחיר שבה נבין את כל הפרמטרים השונים של ההובלה. לדוגמא, הובלת שולחן טניס עם מנוף תעלה לכם קצת יותר מאחר ונדרשת תוספת תשלום עבור עבודת המנוף. כך או כך, מחיר הובלה והתקנת שולחן טניס דרכנו הוא מחיר זול!

לייעוץ והצעת מחיר אונליין