הובלת אורגן
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות לאורגנים במחירים מדהימים

פורטל “הובלות באביב” שמח להציע לכם את ההובלה הכי מלודית שאפשר לבקש: הובלת אורגן חשמלי! הובלה של אורגן הינה הובלה מאתגרת מאד, שכן נדרשת עדינות רבה גם בשלב של העמסה, בנסיעה ובשלב הפריקה. הרמה לא נכונה של האורגן או זעזועים לאורך ההובלה יכולים לפגוע בו ולהשבית אותו. אנחנו שולחים אליכם מובילים מנוסים בהובלה של כלי נגינה – כך שלא תצטרכו להפסיק לנגן…

הובלת אורגן במחיר זול ללא תחרות!
מובילים אורגן מהיום להיום
פירוק והרכבת האורגן כלול במחיר
מובילים אורגנים גם מדירות ללא מעלית
רכשתם אורגן מחנות? אנו נוביל אותו אליכם
שירות בפריסה ארצית מדן ועד אילת

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 053-7933-592

הובלת אורגן

הובלה והרכבת אורגן היישר מהחנות

רכשתם אורגן חדש בחנות כלי הנגינה? לא אחת, ההובלה המוצעת לכם דרך חנויות כלי הנגינה מתוזמנת לעוד זמן רב – לעתים גם כשבועיים לאחר הרכישה שלכם. אתם לא יכולים לחכות לנגן כבר על האורגן החדש? אנחנו נוביל לכם אותו ישירות מהחנות ממנה רכשתם אותו! נוכל לתאם אתכם מחוץ לחנות כלי הנגינה, כאשר מיד בתום הרכישה שלכם נעמיס אותו על הטנדר.

מדוע צריך הובלה של אורגן? בעוד ישנו דגם של אורגן קטן שאינו שוקל הרבה, גם ישנו דגם של אורגן כבד מאד. במקרים כאלו, נמליץ על הובלת אורגן כבד. כך, שאם אתם בתהליך של מעבר דירה, אתם לא צריכים להיות טרודים בשאלות על משקל האורגן ודרך ההובלה שלו – אנחנו נדאג לכל! כמה עולה הובלת אורגן? המחיר משתנה בהתאם לגודל ומשקל האורגן, ובהתאם למרחק שיש בין החנות אל הדירה שלכם, או בין נקודה אחת לאחרת שתגדירו בפנינו. את המנגינה הזאת? אי אפשר להפסיק!