לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

chat

  לקבלת הצעה במחיר הכי זול בהתחייבות, חייגו עכשיו:

  053-7933-592

   לקבלת הצעה במחיר הכי זול

   בהתחייבות!

   השאירו פרטים או חייגו: 053-7933-592

   הובלת רהיטים

   הובלת רהיטים כולל פירוק והרכבה מהיום להיום

   הובלת רהיטים הינה החלק בהעברת הדירה ממנו חוששים רבים. בחירת חברת הובלה אינה פשוטה וההיצע בשוק גבוה במיוחד. לעתים קרובות קורה שמחוסר מזל נתקלים בחברת הובלה המבצעת הובלת רהיטים בצורה חובבנית, גורמת נזק לרהיטים ומאחר ואינה מבוטחת או מבטחת את הריהוט נותרים בעלי הריהוט עם הנזק ונאלצים להתמודד עמו בעצמם. מה ניתן לעשות בכדי לאתר חברה המספקת שירותי הובלות אמינים ואיכותיים? כיצד ניתן לברור את המוץ מהתבן?

   הובלות רהיטים כולל פירוק והרכבה החל מ-250 ש”ח
   אפשרות הובלת ריהוט עתיק כולל עטיפת הריהוט
   ניתן להזמין מובילי רהיטים לחנות ממנה רכשתם את הריהוט
   כחלק ממעבר דירה הובלת ריהוט יעלה 150-200 ש”ח לפריט
   שירות הובלה מהיום להיום
   מחירים זולים והנחות מיוחדות לעוברים דירה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
   053-7933-592

   הובלת ריהוט

    

   הובלת רהיטים מתחילה בסקר שוק

   הפעולה הטובה ביותר שניתן לעשות כצעד ראשון בנושא הוא ביצוע סקר שוק מקיף, מעמיק ונרחב ככל האפשר. כפי שלא הייתם רוכשים שירותי טלפן נייד ללא ביצוע סקר שוק או רוכשים דירה ללא ביצוע סקר שוק – מדוע לא לבצע סקר שוק בנושא כה מהותי כהובלת רהיטים? לצורך זה, האינטרנט משמש את אחד מהכלים הטובים ביותר שלכם. אתרי אינטרנט רבים הוקמו במטרה לספק לאנשים המבקשים למצוא שירותי הובלת רהיטים במרכז עם מידע אמין ומקיף אודות חברות הובלה שונות, ובאתרים אלו ניתן למצוא גם פרטי התקשרות של החברה וחשוב אף יותר – המלצות מאנשים שעבדו עם אותה חברת הובלה וחולקים מניסיונם.

   המידע שניתן בצורה זו הוא עצום: תוכלו לדעת הכל על חברת המתמחה בהובלת רהיטים שבחרתם, החל מפרטים כגון האם הם נותנים הצעת מחיר אמינה ועד פרטים כמו האם הם מגיעים בזמן וכיצד מוערכת עבודתם. כמובן שההמלצות אינן תחליף לשיחה שתערכו בעצמכם עם החברה בכדי לקבל מושג טוב יותר. ערכו השוואת מחירים בין כל הפרמטרים החשובים של מובילי רהיטים: מחיר, שעות עבודה, מס’ עובדים, רושם ראשוני.

    

   כיצד מוביל רהיטים מומלץ צריך לבצע הובלת רהיטים?

   יש מובילים חובבנים שפשוט יגיעו אליכם עם טנדר, ייקחו את הרהיט על גבם אליו ויעמיסו אותו, מבלי לאבטח אותו בתוך הטנדר ומבלי להתייחס לסוגו בעת הפירוק וההרכבה שלו. פעולות שכאלה אינן מועילות לרהיט ואף עלולות לפגום בו. למשל, אם לא מבצעים פירוק של ארון הזזה לפני ההובלה, המסילה שלו עלולה להיפגע ועקב כך מנגנון פתיחת הארון ייהרס. דוגמה אחרת יכולה להיות הובלה של רהיט בעל רגליות פלסטיק בחדר מדרגות, בה המוביל לא התחשב ברוחב המסדרון ו”בטעות” שבר את אחת הרגליות.

   אם אתם צריכים פירוק של רהיט + הובלת ריהוט כולל הרכבה, חשוב שתזמינו לשם כך מוביל אמין שמגיע עם כלים מתאימים לביצוע המשימה. לפניכם הדגשים שלנו להובלות רהיטים שונים על פי סוגם:

   סוג הרהיטדוגמאותדגשים להובלה
   הובלת רהיטי עץמיטת יאנג של רהיטי דורון או שולחן BERNHARD של חברת איקאהיש לבצע הובלת ריהוט מפורק על מנת שלא לפגוע בעץ – הובלה ללא פירוק עלולה לגרום להברגות שבעץ להישחק, ועקב כך הרהיט יתנדנד ולא ניתן יהיה לסדר זאת בקלות.
   הובלת רהיטי מתכתרהיטי REGBA FE של חברת רגבה או כורסת המתנה דגם ונציה של חברת ארגמן מתכתהפירוק וההרכבה צריכים להתבצע על ידי מוביל בעל כלים מתאימים על מנת שלא לפגוע במתכת. בנוסף, מומלץ שלא להבריג את חלקי המתכת בצורה הדוקה מדי, שכן זה עלול לגרום לשקעים באזורי ההברגה, בהתאם לחוזק המתכת.
   הובלת רהיטי ראטןערסל תלוי דגם אוקיינוס של חברת חותם או מערכת ישיבה לגן דגם פרימה של חברת כסא נדנדהמומלץ מאוד לרפד את רהיטי הראטן היטב על מנת שלא לגרום לקרעים בקש.
   רהיטי זכוכיתארון הזזה זכוכית מודפסת של ריביירה או שולחן קפה BELINO של רשת DAXיש להוביל כל חלק זכוכית בנפרד ועם ריפוד מתאים על מנת לוודא שלא תיסדק הזכוכית או אף תישבר.
   רהיטי בדכורסת אלמנט של רשת ביתילי או כורסה דגם מוניק של הום דקורעטיפה של הרהיטים תתבצע בעזרת ניילון נצמד, אשר יגן על הבד מפני קרעים ויאפשר להוביל אותם ללא חשש מכתמים.
   הובלת רהיטי עורמיטה זוגית בקינגהם של רהיטי קיבוץ השלושה או סלון עור דגם ROSHE של חברת סלוניםרהיטי עור צריכים להיעטף על ידי כמה שכבות של ניילון נצמד על מנת שלא להזיק לעור. כמו כן, לעיתים יש צורך לפרק את הרהיטים.
   הובלת רהיטי פלסטיקעמדת עבודה MICKE של איקאה או מגירות כתרלרוב ניתן להוביל את הרהיטים כפי שהם, אולם יש צורך להניח אותם במשאית ההובלה מעל לחפצים כבדים אחרים או לצדם ולא תחתם, על מנת שהפלסטיק לא יישבר.

    

   הצעת מחיר קבועה עבור הובלות רהיטים

   לא אחת נתקלים אנשים המזמינים שירותי הובלת רהיטים כי מובילים לא עומדים במחיר שנקבע מראש להובלה. לעתים נובע הדבר מחוסר מקצועיות וחוסר אמינות אישי של אותו מוביל, אך לעתים לא רחוקות כלל נובע הדבר מאי מסירת פרטים מדויקים למוביל לגבי הרהיטים, הבית ממנו מבצעים העברה ויעד ההובלה. כאשר מגלה חברת הובלה כי ההגדרה טלפונית שניתנה להם לשאלה כמה מדרגות יש הייתה 5-10 מדרגות ובפועל גילו המובילים כי יש להם בסביבות ה- 20 מדרגות יוצרת בעיה ובהחלט מקשה את העבודה. לעתים הובלת רהיטים כבדים מתוכננת על פי נתונים אלו שניתנו מהלקוח, ולא אחת קורה שמוביל מגלה כי למרות שאמרו לי כי מספיק מוביל אחד הוא זקוק לפחות לשלושה ועל כן עובד בצורה הרבה יותר מורכבת ומסובכת.

   כיצד פותרים בעיה זו? דיוק וכנות עם המוביל. מסרו כל פרט במדויק ללא “הערכה כללית”. אם יש לכם ספה שאינה נכנסת במעלית, אם יש מדרגות נוספות למדרגות בבניין – פרטים אלה שנראים טריוויאליים הינם משמעותיים ביותר עבור הובלת רהיטים מקצועית. הדרך הטובה ביותר להבטיח ש”אין הפתעות” משני המדדים היא שהמוביל יגיע לביתכם ויבצע הערכת מחיר במקום כשהוא רואה את כל הריהוט ואת הבניין במלואו.

    

   הובלות רהיטים – עוברים את זה בקלות

   כמה פעמים דחיתם את המחשבה של לעבור דירה, רק בגלל החשש מיום המעבר עצמו? מעבר דירה יכול להיות יום מתיש ומעייף, ולכן חשוב לבחור בחברת רהיטים מובילה, שתעזור לכם לעבור את היום הזה בקלות.

   הובלת ריהוט – מה אנחנו מובילים?

   מה אנחנו מובילים איך אנחנו עושים זאת
   הובלת חדרי שינה, כולל מיטות, שידות, ארונות הזזה, מזרניםאנו מפרקים את המיטה ומפרידים את המזרן, את ארון ההזזה נפרק גם כן ונחליט האם יש צורך להוביל עם מנוף או לא.
   הובלת מטבח קומפלטיש לדאוג לפנות את כל הארונות לפני המעבר. ההובלה כוללת גם את הציוד במטבח, כולל העברת חפצים שבירים.
   הובלת אקווריוםנשתמש במנוף להעברת האקווריום בשלמותו בבטחה, כולל את כל הציוד הנלווה, אלא אם מדובר באקווריום קטן.
   הובלת סלון ישיבה בצורת רישאנו מפרקים את הסלון ודואגים גם להרכיב אותו בבית החדש. שומרים על כל החלקים והרכיבים, כולל הובלת כריות הנוי וההדום.

    

   הובלה של רהיט אחד – מה כדאי לבדוק לפני כן

   גם אם נדמה לכם שאתם יכולים להעמיס את הרהיט על הרכב הפרטי שלכם בקלות, לא מומלץ לעשות זאת. במהלך הנסיעה וההובלה עצמה, הרהיט יכול להיפגע, להיטלטל או לגרום נזק לרכב וליושבים בו. רק חברת הובלה יודעת איך לשמור ולהעביר את הרהיט בבטחה.

   אם אתם מבררים מחירים לגבי הובלה של רהיט אחד, כדאי ליידע את חברת ההובלה בכל הפרטים הרלוונטיים, לקבלת מחיר מדויק. מה טווח המרחק מנקודה אחת לשנייה, מה גודל ומשקל הרהיט, האם נדרש פירוק והרכבה, האם דרכי הגישה מאפשרים לעבור איתו בקלות ועוד.

    

   מוביל רהיטים – כך תזהו חברת הובלה מובילה

   צוות מקצועי ומיומן – יום ההובלה הוא יום ארוך ומתיש גם ככה. בחרו במוביל רהיטים שיודע לתקתק ולייעל את העבודה ואת הצוות שלו, כך שההעברה תתבצע בצורה אופטימלית.

   ציוד מקצועי – ככל שהמוביל יגיע עם ציוד מתקדם, כך תצליחו לייעל את תהליך ההובלה. החל מחומרי אריזה איכותיים ועד לציוד מתקדם כמו משאית גדולה ומנוף.

   שירותים נוספים – לא מספיקים לארוז? לא מעוניינים לפרוק את הכל? צריכים שירותי פירוק והרכבה? בחרו בחברה המציעה שירותים משלימים שיקלו על תהליך המעבר כולו.

    

     פירוק והרכבת רהיטים – איך אנחנו עושים זאת

   פירוק והרכבת רהיטים איך אנחנו עושים זאת
   פירוק והרכבת מיטה זוגיתאנו מפרידים בין המזרן לבסיס המיטה, מסמנים בעיפרון את חלקי החיבור ואוספים את כל הברגים שפרקנו לתוך שקית סגורה. את המיטה והמזרון אנו עוטפים היטב ומובילים אותם בבטחה.
   פירוק והרכבת סלוןהפירוק כולל את מערכת הישיבה בסלון, שידת הטלוויזיה והשולחן. את ספת השזלונג נכסה ונארוז בנפרד, ונרכיב את הסלון בדיוק כפי שהיה.
   פירוק והרכבה ארונית מעץארונית העץ מכילה מספר מדפים פנימיים ומחיצות ולכן נסמן בדיוק את המקום ששלפנו את החלקים הפנימיים, כדי שההרכבה תהיה מדויקת ונכונה.

    

   אזורי שירותי בהם אני מבצעים שירותי הובלה של רהיטים:
   הובלת רהיטים מעץ במרכז: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קרית אונו, פתח תקווה, ראשון לציון, יבנה, רחובות, בת ים, ירושלים, יהוד, חולון, לוד, רמלה, באר יעקב, בית דגן, נס ציונה
   הובלת רהיטים ממתכת באזור השרון: רעננה, הרצליה, נתניה, חדרה, תל מונד, אבן יהודה, הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא, פרדסיה
   הובלה של רהיט בודד בצפון: חיפה, צפת, כרמיאל, עפולה, נצרת, זכרון יעקב, פרדס חנה, קיסריה, יקנעם
   הובלת רהיט גדול בדרום: באר שבע, אילת, אשקלון, אשדוד, אופקים, ערד, ירוחם

    

   ניתן להוביל כל רהיט שתרצו כגון: ארון, שידה, מיטה, מזנון, ריהוט גן ועוד
   לייעוץ ללא התחייבות וקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור הובלות רהיטים מכל סוג שהוא
   חייגו: 053-7933-592

   הובלת שידה

   הובלת מזרן

   הובלת ארון

   הובלת ספריות

   הובלת פסנתר

   הובלת ספה

   הובלת שולחן

   הובלת סלון

   הובלת פינת אוכל

   הובלת מזנון

   הובלת כוורת

   הובלת כוננית

   הובלת חדר שינה

   הובלת מיטה

   הובלת מערכות ישיבה

    לקבלת הצעה במחיר הכי זול

    בהתחייבות!

    השאירו פרטים או חייגו: 053-7933-592

    החל מ300 - ש"ח לדירה קטנה בתל אביב

    מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים

    אפשרות הובלה מהיום להיום

    שירותי אריזה פירוק והרכבת רהיטים

    ממליצים עלינו

    עדכונים

    • 02/02/24

     מנוף 70 מטר

     מנוף 70 מטר – שואפים לגובה מנוף הוא אחד מכלי

    • 02/02/24

     מנוף 60 מטר

     מנוף 60 מטר – הרמות ברמה גבוהה בין אם מדובר

    • 27/01/24

     מנוף 50 מטר

     מנוף 50 מטר – מרימים לכם את הציוד הכבד לגובה

    • 27/01/24

     מנוף 40 מטר

     מנוף 40 מטר – כל מה שצריך לדעת על הובלה

    • 18/01/24

     מנוף 45 מטר

     מנוף 45 מטר – להובלות מגובה רב במיוחד 45 מטרים

    • 18/01/24

     מנוף 30 מטר

     מנוף 30 מטר – להובלות מרבי קומות מנוף 30 מטר

    • 02/02/24

     מנוף הרמה

     הרמה גבוהה – מה זה מנוף הרמה? מנוף הרמה זהו

    • 11/01/24

     הובלת ציוד כבד

     לוקחים את זה בקלות – הובלת ציוד כבד מהיום להיום

    • 11/01/24

     הובלת חומרי בניין

     הובלת חומרי בניין – זה כל העניין בכל פרויקט בנייה

    • 18/01/24

     מנוף זרוע

     מנוף זרוע להובלות מיוחדות במחיר שלא כדאי לפספס מדינת ישראל

    פרטי התקשרות

    כתובת: ניסים אלוני 17 תל אביב

    מייל:
    avivmoving123@gmail.com

    טל: 053-7933-592

    שעות פתיחה: ימים א - ה: 6:00 - 23:00
    יום שישי: 5:00 - 16:00
    יום שבת: 17:00 - עד 23:00

    • אין קבלת קהל
    לייעוץ והצעת מחיר אונליין