הובלת כוורת
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות לכל סוגי הכוורות

פורטל “הובלות באביב” גאה להציג: הובלת כוורת! אחד הרהיטים השימושיים ביותר המשרתים כיום גם משרדים וגם אנשים פרטיים הוא ללא ספק הכוורת. באמצעותה אתה יכולים לאחסן סוגים רבים של חפצים – החל מאלבומי תמונות, דרך קלסרים עם מסמכים ועד ניצול הפתחים בכוורות למטרות דקורציה. כעת יש לכם כוורת מברזל או פלסטיק שאתם צריכים להוביל? אנחנו כאן!

שירותי הובלה והרכבת כוורת במחיר הזול בישראל!
הובלה החל מ-200 ש”ח
מגיעים עד אליכם לפרק ולהרכיב את הכוורת
מתמחים בהרכבת כל סוגי הכוורות
ניתן להזמין פינוי תכולת הכוורת לארגזים והובלה במשאית
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה של כוורת עם סבלים

העברת כוורת במדרגות בניין

הובלת כוורת של איקאה – כולל פירוק והרכבה!

רכשתם כוורת מענקית הרהיטים, הרכבתם אותה בבית שלכם וכעת אתם רוצים להוביל אותה אל מקום חדש? כוורות מאופיינות בגודל רב ובמשקל רב, כך שעל מנת להוביל אותן יש לפרק אותן תחילה. הובלה והרכבת כוורת עץ דרך האתר שלנו מעניקה לכם את כל שאפשר לבקש בשירות אחד! כל שעליכם לעשות הוא לדאוג לאריזת החפצים מהכוורת בארגזים, וכך, עם הגעתם של המובילים אליכם, יהיה ניתן לפרק את הכוורות ולהעמיס אותה מיד על הטנדר או המשאית.

מחיר מיוחד להובלת התכולה של הכוורת במעמד ההובלה

עם הובלת כוורת גדולה אנחנו גם שמחים להעניק לכם הטבה מיוחדת! אם תרצו להוביל גם את התכולה המשתנה מהכוורות, יהיה ניתן לעשות זאת במעמד ההובלה במחיר נוח! אנחנו מובילים את כל סוגי הכוורות, לרבות כוורת משושה, כוורות מודולרית וגם כוורת תלויה. לבחירתכם, ניתן לתאם את ההובלה ספיישל עבורכם, או להוביל את הכוורות עם שירות “הובלה על הדרך” הזמין דרכנו.

אם השירות שרכשתם מאיתנו הוא הובלת כוורת לחדר ילדים לדוגמא, יהיה ניתן להוביל את הצעצועים בארגזים ארוזים מראש במחיר מיוחד, או לחילופין כל תכולה אחרת שיש ברשותכם כמו ספרים, עציצים וכדומה.

כל הכוורות מובלות באמצעות סבלות?

כל עוד יש ברשותכם כוורת בגודל סטנדרטי, כמו כווורות לספרים או צעצועים, יהיה ניתן להוביל אותן באמצעות סבלות. לעומת זאת, אם ברשותכם כוורות גדולות יותר המשרתות אתכם לצרכים משרדיים, הרי שלעתים נדרשת עבודה משמעותית יותר כמו הובלת כוורת ספרים באמצעות מנוף. נמליץ על הובלות עם מנופים במקרים בהם לא ניתן לפרק את הכוורות, או במקרים בהם בבניין המשרדים או המגורים שלכם אין מעלית לנייד דרכה את הכוורות שלכם.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין