הובלה דחופה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מה עושים כשצריכים להוביל במיידי? מדברים איתנו!

אם כבר יצא לכם להסתייע בשירות של מובילים אתם כבר לבטח יודעים כי עליכם לקבוע עם המובילים המון זמן מראש. מה אם נגיד לכם שדרך פורטל “הובלות באביב” אתם יכולים לקבל מאיתנו שירות של הובלה בהתראה קצרה? תשכחו מסטנדרט השירות שהכרתם עד היום: אתם מוצאים את עצמכם עם מוצר חשמלי שאתם חייבים להעביר מהיום להיום או דירה שאתם חייבים לפנות? נעים להכיר, שירות הובלה דחופה!

הובלה דחופה עוד היום – בהתראה קצרה
– במקרים מיוחדים נגיע תוך שעתיים אליכם
– שירות של הובלת משרד דחופה מעכשיו לעכשיו

– הובלת דירה דחופה כולל אריזה – הכל ביום אחד!
– שירות הובלות מעכשיו לעכשיו 24 שעות ביממה
– הובלה דחופה עם מנוף – בעיקר של פריטים כבדים 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 053-7933-592

הובלה דחופה של דירה

האם ניתן לבצע הובלה דחופה מעכשיו לעכשיו?

התשובה לכך חיובית! אנחנו מזמינים אתכם להיות ספונטנים ולעבור דירה מהיום להיום. אתם לא יכולים לדעת מתי תמצאו את הדירה המתאימה לכם ביותר, אך אם כבר מצאתם אותה והיא מצריכה מכם גמישות ומעבר מהיום להיום, אנחנו נגיע לבצע עבורכם העברת דירה מהיום להיום. איכות השירות נשארת גבוהה, המובילים נשארים מקצוענים והמחירים נשארים הוגנים. מה שונה? אופי ההובלה: הובלה מהרגע להרגע.

ניתן להוביל אל כל מקום עם שירות הובלה מיידית?

אנחנו נעשה הכל על מנת למצוא לכם מוביל פנוי שיבצע עבורכם את ההובלה הדחופה שלכם. כשלכם דחוף – גם לנו דחוף, למצוא לכם במהירות מוביל במרכז. המובילים שלנו עובדים בפריסה ארצית כך שנוכל למצוא לכם מוביל המבצע הובלה דחופה בתל אביב וגם מוביל שמבצע הובלה דחופה בירושלים. דירה גדולה או רהיט קטן בלבד – לא משאירים אתכם ללא הובלה.

מה עושים עם המוביל הבריז מעכשיו לעכשיו?

יש לנו פתרון לכל הובלה שאתם מזמינים מעכשיו לעכשיו, גם אם צריך העברת משרד או הובלת דירה דחופה (גם דירה גדולה) אנו נגיע בזמן, לעתים תוך שעה כבר נהייה אצלכם עם משאית, ויש אפשרות גם להזמין שירות של אריזה מעכשיו לעכשיו.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין