הובלות בקרית אתא
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות בקריית אתא בכל הגדלים ובמחירים זולים!

הובלות בקרית אתא דרך פורטל “הובלות באביב” עונות לכם על כל הצרכים שלכם: הובלות קטנות לצד הובלות גדולות, צוותים גדולים של מובילים לצד מובילים בודדים, הובלות עם משאית גדולות והובלות המתבצעות אך ורק עם טנדר. אנחנו גאים להרחיב את שירות ההובלות שלנו ולהגיע כעת גם אל קריית אתא – עיר הנמצאת במחוז חיפה שהינה חלק מאזור הקריות. קריית אתא קמה בשנת 1925 והפכה לעיר בשנת 1969. וכיום? חברת הובלות בקרית אתא כבר בדרך אליכם!

הובלות בקרית אתא – מחיר הכי זול בהתחייבות!
למה אנחנו?
 
הובלות קטנות בקרית אתא החל מ-150 ש”ח

העברת דירה, משרד או מחסן – כולל סבלות ואריזה
הובלות לסטודנטים בקרית אתא במחירים מיוחדים
הובלה קטנה בקריית אתא: ספה, מקרר, ארון, מיטה, מכונת כביסה ועוד
שירות חדש: הובלה ואריזה בקרית אתא כולל קרטונים למעבר דירה
שירות מהיום להיום SOS לכל סוגי ההובלות
 שירות הובלות 24 שעות ביממה (גם בלילה)
שירות הובלת פסנתרים בקרית אתא כולל מנוף

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

הובלות בקריית אתא של דירות ופריטים בודדים

העברת דירה בקרית אתא ביום אחד בלבד!

מובילים מומלצים בקרית אתא נשאלים לא אחת כמה זמן לוקח להעביר דירה. אכן, מעבר דירה הינו מעבר שמצריך כוח פיסי, מיומנות וניהול נכון של זמנים. לשמחתכם, בעת שאתם עובדים איתנו, אתם לא צריכים להיות טרודים: ניתן לבצע את מעבר הדירה ביום אחד בלבד! בעת שאנחנו מתחילים הובלת דירה בקרית אתא כבר בשעת הבוקר המוקדמות, ותוך שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא אתכם, ניתן להוציא את ההובלה לפועל במהירות!

מה נדרש מכם? לדאוג לכך שכל הארגזים יהיו מוכנים להעמסה, לשמור מקום חנייה למובילים טרם הם מגיעים אליכם ולהיות להם זמינים. כמו כן, במידה וההובלה מתבצעת דרך חדר המדרגות בבניין בו אתם גרים, חשוב להבטיח כי ישנה תאורה בכל הקומות. אלו מכם המעוניינים להבטיח הובלה מהירה וקלה אפילו יותר, יכולים לשדרג את שירות ההובלה לשירות של הובלה ואריזה בקרית אתא.

 

כמה זמן לפני מעבר הדירה מתחילים לארוז?

כל עוד אתם מסתייעים בשירותי האריזה שלנו, אנחנו נדאג ללוח הזמנים ולתכנון קפדני ומעמיק של אריזת הבית. לעומת זאת, אם החלטתם לארוז לבדכם – כמה זמן לפני המעבר צריך להתחיל לארוז? בהנחה והבית שלכם גדול וכולל שישה חדרים ועל כן אתם רוכשים שירות של הובלת בית פרטי בקרית אתא, ההמלצה שלנו היא להתחיל לארוז כחודש לפני המעבר. לעומת זאת, דירות קטנות יותר בגודל של שלושה חדרים ניתן להתחיל לארוז גם כשבועיים לפני המעבר עם השקעה של כמה שעות ביום לטובת האריזה.

שימו לב כי ההמלצה שלנו היא לתכנן לוח זמנים מפורט הכולל את האזורים השונים בבית שעליכם לארוז, כאשר אתם מגדירים כמה זמן נדרש עבור אריזת כל חדר, מי אחראי על אריזת החדר, כמה ארגזים נדרשים לכם וכדומה.

הובלות קטנות בקרית אתא עם שירות גדול מהחיים!

הובלות בטנדר בקריית אתא הן הובלות המשרתות את ההובלות הקטנות שאנו מבצעים. המון פעמים כשחושבים על הובלה, חושבים בהכרח על הובלות גדולות מאד הכוללות כמות גדולה של מאד של פריטים. לצד ההובלות הגדולות, אנחנו מבצעים גם הובלות קטנות הכוללות פריטים בודדים: מזרן, מיטה, שולחן, תנור, ארגזים עם תכולה משתנה, מקרר ועוד. העובדה כי ההובלה שלכם זוכה לתואר “הובלה קטנה” לא אומרת שהשירות שאתם מקבלים פחות טוב. המלצות על מובילים בקריית אתא שאתם מבקשים מאיתנו מתורגמות למובילים הטובים ביותר!

ריקה או מלאה: הובלת מכולה בקריית אתא באמצעות מנוף

ולעתים כוחם של המובילים שלנו אינו מספיק על מנת להוציא אתכם מרוצים. אנו מודעים לכך שהחיים המודרנים מולידים גם המון חידושים ופיתוחים שבאים לידי ביטוי בתעשיות נפלאות. על כן, המון פעמים אנו נדרשים להוביל מכולות גדושות בציוד. שירות ההובלות העסקי שלנו כולל גם הובלה של מכולות וגם הובלת משטחים בקריית אתא. איך אנחנו מובילים משטחים ומכולות? באמצעות מנוף זרוע. המנופים הם אלו המסייעים לנו להתמודד עם המשקלים הכבדים. ניתן להוביל גם מכולות ריקות מציוד וגם כאלו המלאות בציוד.

 

מאיפה לאיפה? מרחק בין הערים
הובלה מקריית אתא לירושלים לטובת שירות אחסנה

הובלה ואחסנה בקריית אתא יכולה להגיע גם לירושלים – שם יהיה ניתן לאחסן את הציוד הנדרש על ידכם.

137 ק”מ
הובלה מקריית אתא לתל אביב של ריהוט גן

מחירים זולים! ריהוט גן כולל נדנדות, כסאות, שולחן ואלמנטים עיצוביים

102 ק”מ
הובלה מקריית אתא לחיפה של אקווריום

ניתן להוביל אקווריום מלא או אקווריום ריק, לבחירתכם.

12 ק”מ
הובלה מקריית אתא לבאר שבע של דירת סטודנט

מחירים זולים ושירות בזמינות גבוהה לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון!

209 ק”מ