הובלת מכשירי כושר
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

שומרים על כושר גם בשבילכם – על הובלות מכשירי הכושר

אז אולי אתם בכושר בכל הקשור לריצות, כפיפות בטן והרמת משקלות. אנחנו, באתר “הובלות באביב” נמצאים בכושר שיא בכל הקשור להובלות מכשירי הכושר שלכם. מהיום, אתם לא צריכים להכניס אל שגרת האימונים שלכם גם תרגילי כוח מאולתרים בהובלות, אלא פשוט ליהנות דרכנו משירות של הובלת מכשירי כושר. אנחנו נוביל עבורכם את כל מכשירי הכושר שברשותכם אל נקודת היעד החדשה, כך שתכנית האימונים שלכם נשמרת ואיתה גם הבריאות שלכם.

הובלת כל מכשירי הכושר כולל פירוק והרכבה!
מחירים משתלמים לכל כיס – החל מ-200 ש”ח
הובלת הליכון מעכשיו לעכשיו
הובלת אופני כושר בשירות 24/7 – גם בסופי שבוע
הובלת מסלול ריצה מקצועי לכל מקום בארץ
הובלת מולטי טריינר כולל ביטוח

מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר! חייגו עכשיו: 053-7933-592

הובלת מכשיר כושר

הובלת מכשיר כושר – איך היא מתבצעת?

אל כל הובלה אנחנו מתאימים את המובילים המתאימים ביותר. על כן, אם תרצו לבצע הובלת הליכון, נדאג לכם למובילים העוסקים ומתמחים בהובלות מסוג זה. על מנת לשמור על מכשיר הכושר שלכם, תחילה המובילים יעטפו אותו בנילונים על מנת למנוע שריטות במהלך ההובלה, לאחר מכן הם יעמיסו אותו על המשאית וההובלה תצא לדרך. בכל הובלה, החל משירות של הובלת מסלול ריצה ועד הובלת מזרני כושר, מעניקים המובילים שלנו תשומת לב גדולה לציוד שלכם והכל במטרה לשמור עליו ולהביא אותו בשלמותו אל היעד.

 

מדוע הובלה עצמאית לא מומלצת בשום אופן?

לא משנה כמה אתם בכושר – הובלת אופני ריצה או הובלת ציוד משקולות המתבצעות בצורה עצמאית על ידכם, לא מומלצת בשום פנים ואופן. אינכם כשירים להרמה של משקלים כה כבדים ולעבודת סבלות – אותה תשמרו לנו. אנחנו נגיע לבצע עבורכם הובלת מולטי טריינר ושל כל מכשיר כושר אחר, באחריות ובבטיחות.

 

לייעוץ והצעת מחיר אונליין