הובלת ארגזים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות איכותיות של ארגזים עם כל סוג של תכולה!

סגרתם את בית העסק ואתם מוצאים את עצמכם עם ארגזים הגדושים בתכולה? סיימתם להעביר את הדירה אך נותרתם עם מספר לא מבוטל של ארגזים המכילים פריטי לבוש, אלבומי תמונות וכלי מטבח? פורטל “הובלות באביב” לא משאיר אתכם לבד – אנחנו מגיעים אליכם להעניק שירות הובלה ייחודי של הובלת ארגזים. לא משנה במה הארגזים שלכם מלאים, אנחנו מובילים אותם במהירות ובמקצועיות.

הובלת ארגזים/קרטונים במחיר הזול בישראל!
החל מ-200 ₪
– אפשרות הובלה ואריזת ארגזים בכל הגדלים
– סידור ואריזת הארגזים – בתוספת תשלום
– ניתן להזמין מוביל מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 053-7933-592

הובלה של ארגזים וקרטונים כבדים

אריזה והובלת ארגזים כדי להפוך את הכל ליותר קל

כמעט סיימתם להעביר את הדירה ונותרתם עם תכולה שמחכה להיכנס לארגזים? אנחנו נוכל לסייע לכם גם בזה! שירות אריזה והובלת קרטונים הוא למעשה שירות כפול שאנחנו מעניקים לכם: גם אריזת כל החפצים והכנסתם אל ארגזים, וגם הובלה המתבצעת עבורכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר. במקרים בהם אין לכם המון קרטונים, נוכל לבצע את השירות כשירות הובלת קרטונים בטנדר.

כמה תעלה הובלת ארגזים עם בגדים?

אנחנו נשמח מאד לענות לכם על השאלה כמה עולה הובלת קרטונים בלבד או כמה עולים ארגזים המלאים בתכולה כדוגמת בגדים, כלי מטבח או מצעים. התשובה משתנה בהתאם לכמות הארגזים שיש ברשותכם ומה משקלם. לא משנה לנו איזו תכולה יש בארגזים, אלא יותר מה מספרם וכמה הם שוקלים, זאת מאחר ועלינו להערך מבחינת מספר אנשי הצוות, או במקרים אחרים גם להגיע עם מנוף הנושא את כל הארגזים אל עבר המשאית. לאחר שנדע כמה ארגזים יש ברשותכם ואיזה שירות אתם צריכים לרבות הובלת ארגזים עם כלי מטבח או הובלת קרטונים עם מצעים, נוכל לתת לכם מחיר מדויק.

במה שונה הובלה מקצועית מהובלה עצמאית?

הובלת קרטונים בצורה עצמאית מחייבת אתכם לעבוד קשה, לבזבז זמן יקר ובעיקר להסתכן בהובלה שאינה בטיחותית. צוות המובילים שלנו הינו צוות מקצועי ומיומן המכיר היטב את רזי ההובלות. המשמעות היא שאנחנו מובילים את התכולה שלכם תחת התקנים המחמירים ביותר של הבטיחות – גם בטיחות התכולה שלכם וגם בטיחות בהובלה שהינה מטרת העל. אל תהמרו על טיב ההובלה ועל איכותה – יש אותנו!

לייעוץ והצעת מחיר אונליין