הובלות בטנדר
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הטנדר שלנו אצלכם תוך שעה מרגע ההזמנה

רוב האנשים חושבים שהובלה יכולה להתבצע רק בעזרת משאית גדולה ומאסיבית, אך למעשה הובלות בטנדר הן נפוצות יותר מאשר הובלות במשאית. זאת משום שרוב ההובלות שמתבצעות ברחבי ישראל הן לפריטים בודדים שאנשים מוכרים ביד שנייה ולאו דווקא לדירות שלמות. אנחנו בצוות הובלות באביב יכולים לספק לכם טנדר מעכשיו לעכשיו עבור הובלה של רהיטים, מוצרי חשמל או ארגזים בכל יום בשבוע, ואפילו בשעות הלילה – אם אתם צריכים הובלת טנדר בשישי או בשבת או בשעות שלפנות בוקר, יש לכם למי לפנות. מחירים זולים כשלנו לא תמצאו עוד אצל שום חברת הובלה אחרת.

טנדר הובלות להובלת פריטים בודדים במהירות!
החל מ-180 ש”ח
אפשרות הובלה מעכשיו לעכשיו 
שירות, מהיר, יעיל ובטוח
שירותי סבלות – כלול במחיר
אפשרות לעטיפת רהיטים ומוצרים חשמל או אריזה בתוספת תשלום סמלית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה בטנדר

מתי מומלץ להזמין מוביל עם טנדר?

יש כמה מקרים שבהם מומלץ לכם לציין כבר בשיחה הטלפונית עם מוביל זול שיש לכם צורך בטנדר ולא במשאית:

 האחד הוא כמובן הובלה בטנדר של פריט בודד, כמו מקרר, שולחן, ספה, מיטה או מכשיר כושר.
אם מדובר בהובלה של ארגזים, הרי שאין צורך במשאית גדולה וניתן להזמין טנדר שיגיע עם 3 סבלים.
הובלת דירה קטנה בגודל חדר עד שני חדרים יכולה להיעשות אף היא בטנדר, כשעל פי הניסיון שלנו כל הציוד שלכם יוכל להיכנס בקלות לטנדר, ומשאית תהיה בזבוז של כסף.
אם אין מקום נוח לחנות בו משאית לעיתים מומלץ להזמין טנדר, זאת על מנת שיהיה ניתן למקם את כלי הרכב במקום שאינו רחוק מדי מהדירה שממנה מובילים. כך למשל אם אתם גרים ברחוב ראשי ואין חניה רחבה בסביבת ביתכם, יתכן שכדאי שתזמינו טנדר.

 

האם טנדר להובלה זול יותר ממשאית להובלה?

התשובה לשאלה הזו היא כן, ויש לכך כמה סיבות; ראשית לא מדובר בהובלה גדולה, אלא בהובלה קטנה, כך שהמחיר שלה תמיד יצא זול יותר מאשר מחיר של הובלה במשאית. שנית, הובלה קטנה בטנדר לא מצריכה הרבה סבלים, ולכן נהג הטנדר יכול לגבות מכם מחיר זול שכן הוא לא יצטרך לשלם לסבלים רבים. העובדה הזו גם מקלה על הטיפ שתשאירו לסבלים  בסוף ההובלה, ובמקום להשאיר טיפ לשישה סבלים תוכלו להשאיר טיפ רק לשניים עד שלושה סבלים.

 

כמה עולה הובלה עם טנדר של פריטים בודדים?

אין סיבה שהובלות בטנדרים יעלו יותר מ-650 שקלים, וגם המחיר הזה הוא במקרה הנדיר שבו יש עליכם להעביר פריטים בין 2 מקומות רחוקים בארץ או דירה קטנה שלמה. עבור הובלה למרחק סביר של עד 70 ק”מ תשלמו לכל היותר 400 שקלים עבור ההובלה עם הטנדר, וזה כולל פירוק והרכבה של הרהיט שתעבירו במידת הצורך. כך לצורך העניין, הובלות מפתח תקווה או אשדוד לירושלים של מיטה מתכווננת חשמלית או תנור שמצריכים פירוק והרכבה, יעלו לכם רק בין 300-400 שקלים. המחיר הזול ביותר הינו להובלה בתוך העיר של פריטים בודדים, אשר עומדת על 180 שקלים בלבד.