הובלת כוננית
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

כונניות לסוגיהן, הן מפריטי הריהוט היותר אהובים בבית על רבים מהאנשים, וכאשר אתם עוברים דירה או פשוט זקוקים להעברת הכוננית שלכם – תרצו שמובילים מקצועיים, עם הניסיון והידע המתאים, יהיו אלו שידאגו להובלתו של הפריט הזה. המובילים המומלצים של פורטל הובלות באביב הם מהמנוסים ביותר בכל הנוגע להובלת כוננית מכל סוג שהוא, ויודעים לעשות זאת בצורה הכי נכונה ומקצועית לשביעות רצונכם המלאה. במאמר הבא נסביר לכם כיצד אנחנו למעשה מבצעים פירוק והרכבה של כונניות מסוגים שונים וכן כמה יעלה לכם שירות זה.

הובלת כוננית כולל פירוק והרכבה
החל מ-180 ש”ח
הובלת כונניות מעץ, מתכת וזכוכית
מחירים משתלמים לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 053-7933-592

הובלה של כוננית

כך מבצעים הובלה והרכבת כוננית

כוננית אמנם ניראת כמו פריט פשוט יחסית להעברה, אך צריך לזכור שיש כמה וכמה סוגי כונניות – ולכל אחד מהם יש להתייחס בצורה הנכונה, כדי שבסופו של הדבר כל התהליך של הובלה והרכבת הכוננית יעשה באופן הכי משביע רצון. נציג לכם עכשיו את 6 סוגי הכונניות הנפוצות בבתים בישראל ונסביר בקצרה איך אנחנו נוהגים לפרק ולהעביר אותן.

סוג הכוננית אופן הפירוק וההובלה של הכוניית
הובלת כוננית ספרים במקרה שכוננית הספרים גבוהה ודורשת פירוק טרם ההעברה, נשכיב אותה על הרצפה, נוציא החוצה את אחת הדפנות הצדדיות, נשחרר את המדפים ממקומם ולאחר מכן נפריד את שאר הדפנות זו מזו. נעטוף בזהירות את החלקים השונים ונעביר אותם אל המשאית להובלה.
הובלת כוננית איקאה בדרך כלל מדובר בכוננית גדולה בעלת דפנות פנימיות, לכן נשכיב אותה ראשית בעדינות על הרצפה, נתחיל בפירוק הדופן החיצונית ואז נוציא את המדפים שנמצאים בינה לבין הדופן הפנימית הראשונה. לאחר מכן נפרק את הדופן הפנימית הראשונה, נוציא את המדפים שהיו מחוברים אליה – וכך הלאה והלאה עד שכל המדפים והדפנות יופרדו אלו מאלו. נעטוף את כל החלקים בנפרד ונשלח להובלה.
הובלת כוננית עם מדפים מעץ בכוננית הכוללת מדפי עץ מלא כבדים ועבים, נדאג קודם כל לפירוק זהיר של המדפים ולניתוקם המלא ממקומם, ולאחר מכן נטפל בהפרדת הדפנות זו מזו. נדאג לעטוף את מדפי העץ בזהירות המתבקשת ולהעבירם להובלה.
הובלת כוננית למחשב כוננית למחשב מורכבת לרוב ממעמד למחשב ולמקלדת ומספר מדפים המורכבים מעליהם. נוציא קודם כל את המדפים ואת המעמד למקלדת, ולאחר מכן נפרק את הדפנות הצדדיות מן המעמד למחשב, עד שלבסוף כל החלקים יהיו מופרדים.
הובלת כוננית לטלוויזיה כוננית לטלוויזיה כוללת מספר מדפים ומקום ייעודי להנחת הטלוויזיה. נדאג כמובן להזיז קודם כל הטלוויזיה ממקומה, ולאחר מכן נפרק בעדינות את המדפים הפנימיים, ולבסוף נפריד את דפנות הכוננית זו מזו.
כוננית לחדר השינה כוננית לחדר השינה נפרק כמו כוננית ספרים רגילה, אך אם היא מחוברת לקיר – כמו שקורה בהרבה חדרי שינה, נדאג לפני הכל לנתקה מהקיר בעדינות ובמקצועיות ורק לאחר מכן נפעל על מנת לפרקה ולהעבירה להובלה.

 

כמה עולה הובלת כוננית

כפי שהבנתם, הובלת כוננית מעץ או מזכוכית דורשת ידיים מקצועיות ואמינות – אותן אנו נוכל לספק לכם במחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס (צפו במחירון ההובלה שלנו). במקרה שבו ברצונכם להעביר כוננית עץ בלבד, ללא רהיטים אחרים, עלות השירות תעמוד על כ- 180 ₪ בסך הכל, ואם מדובר בהובלת כוננית זכוכית המחיר יהיה מעט גבוה יותר. אם תרצו לחסוך מעט בעלויות, נוכל להציע לכם לשם הובלת הכוננית את שירות “הובלה על הדרך” שלנו, שבמסגרתו נוכל לבצע עבורכם את ההובלה במחיר מופחת, החל מ-150 ₪.