הובלת מייבש כביסה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

לא צריכים לרגע מכבסה – מובילים מייבש כביסה

עוברים דירה ומחפשים חברה שתבצע עבורכם הובלת מייבש? אתר “הובלות באביב” מבצע את כל סוגי ההובלות, גם את אלו הקטנות הכוללות פריטים בודדים כמו מייבש הכביסה שלכם. השירות שלנו כל כך מהיר, עד שלא תצטרכו להסתייע בשירותי מכבסות אפילו לא פעם אחת!

הובלת מייבש כביסה במחיר הזול במדינה!

החל מ-180 ש”ח כולל ביטוח

*ניתן להזמין הובלה מהיום להיום
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

הובלת מייבש כביסה במחירים מעולים

לא מובילים לבד

אז למה בשום אופן לא מבצעים לבד הובלת מייבש כביסה? מכל הסיבות! ראשית, עם מוביל שלנו אתם לא סוחבים משקלים כבדים על גופכם, אינכם צריכים להעמיס ולקשור את המייבש על הרכב שלכם, ובעיקר לא צריכים להסתכן בכל הסוגייה של בטיחות בהובלה. אם לא די בכך, אנחנו מבצעים גם הובלה והתקנת מייבש כביסה – כך שאם חששתם כי לאחר ניתוק המייבש לא תדעו להשמיש אותו שוב, אנחנו נבצע זאת עבורכם.

 

כמה עולה הובלת מייבש כביסה?

אז מה מחיר הובלת מייבש כביסה? אם יש משהו שמייחד אותנו חוץ מהמקצועיות והמובילים המובילים שלנו, הוא המחיר האטרקטיבי שאנו מציעים לכל סוגי ההובלות. על כן, אם תרצו להוביל את מייבש הכביסה שלכם איתנו, תשלמו אך ורק 160-370 ש”ח. אלו מכם שירצו לשדרג את השירות לשירות של הובלת מייבש כביסה עם מנוף – ניתן לעשות זאת דרכנו! המחיר הסופי נקבע על פי סוג המייבש ומשקלו הכולל, האם יש בבניין המדובר מעלית או חדר מדרגות, ומה המרחק בין הנקודות השונות המשולבות בהובלה.