הובלת סלון
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

אתם יושבים, אנחנו מובילים – על הובלות הסלון שלכם

אתם ישובים כעת? כי יש לנו משהו לספר לכם! אתר “הובלות באביב” שמח להציע לכם שירות של הובלת סלון בזול! אתם עוברים דירה ותוהים האם להעביר אתכם את הסלון? התחדשתם במערכות הושבה חדשות ואתם רוצים להעביר את המערכת הנוכחית לחברים? אם השיקול שלכם הוא כלכלי, חכו רגע: ההובלות דרכנו מתבצעות במחירים זולים ומפתיעים. הובלת סלון פינתי או הובלה של סלון עם כמה חלקים – אנחנו מובילים עבורכם.

הובלה של סלון פינתי או סלון ריש במחיר הכי זול!
הובלת סלון מחיר החל מ-200 ₪ לסלון בגודל סטנדרטי
– אפשרות הובלה מהיום להיום
– שירותי הובלה של סלון באמצעות חבלים דרך המרפסת
– הובלה של סלון עם מנוף בבניינים גבוהים
– שירותי הובלה בפריסה ארצית – מגיעים לכל אזור בארץ
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה של סלון

מתי מבצעים הובלת סלון עם מנוף?

במרבית הפעמים נבצע את הובלות הסלון שלכם בצורה עצמאית – בכוחם של הסבלים. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם עבודת סבלות אינה אפשרית וזאת מאחר ואין מעלית בבניין בו נמצאת הדירה שלכם, וכך הובלה של הסלון הופכת סבוכה, כבדה ויכולה לקחת המון זמן. אם יש לכם סלון של כמה חלקים והגישה בחדר המדרגות אינה אידיאלית, נציע לכם שירות של הובלת סלון 3 חלקים באמצעות המנוף או סלון רביצה לגינה. ועדיין, אתם נשארים ישובים.

 

סלון קטן אפשר להוביל ללא חברת הובלה?

אם יש משהו שחשוב לנו יותר מכל הוא הבטיחות בהובלה. גם אם יש לכם סלון קטן, אל תבצעו את ההובלה לבדכם! גם הובלת סלון קטן יכולה להסתבך ולהיות מפגע בטיחותי בעת שהסלון אינו נקשר על פי התקנים המחמירים. על כן, הובלת סלון 2 חלקים או הובלה של סלון גדול יותר – רק עם המובילים המנוסים שלנו.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין