מעבר דירה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

תאריך עדכון אחרון

איך מתנהלים מול כל אחד מהגורמים בעת מעבר דירה

אנשים רבים שואלים את עצמם בעת מעבר דירה מה צריך לעשות, את מי צריך לעדכן ואיך עושים זאת. היערכות למעבר דירה צריכה להתבצע לא רק ברמת האריזה והזמנת חברת ההובלה, אלא יש צורך לבצע בעת מעבר דירה עדכון כתובת, התקנת אינטרנט וכבלים בדירה החדשה, רישום הילדים בבית ספר חדש, התרעת חברת החשמל בנוגע למעבר הדירה וגם כדאי מאוד ליידע את דואר ישראל על מעבר דירה רילוקיישן. אוקי, אז עכשיו אתם יודעים לפני שאתם מבצעים מעבר דירה למי צריך להודיע, אבל איך עושים את זה בקלות ומבלי שיטרטרו אתכם בין טלפונים ומשרדים שונים? לשם כך ערכנו עבורכם את המדריך הבא שיעזור לכם לדעת איך להתנהל מול כל אחד מהגורמים החשובים בעת מעבר דירה בקלות וללא מאמץ.

עוברים דירה בזול עם המובילים שלנו!
החל מ-350 ש”ח למעבר דירה קטנה
מעבר דירה מהיום להיום
שירות בפריסה ארצית רחבה
מבצעים מיוחדים לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר ללא תחרות חייגו: 053-7933-592

מעבר דירה במחיר זול

אינטרנט וכבלים

לפניכם שני מדריכים קצרצרים להתנהלות מול בזק והוט בעת מעבר דירה:

מעבר דירה בזק – עליכם ליצור קשר עם בזק כשבועיים לפני המועד שבו ברצונכם לעבור דירה. אם בדירה שאליה אתם עוברים פעל קו בזק בעבר, אתם יכולים שלא להזמין טכנאי לצורך התקנה ולבצע את המעבר באופן אוטומטי בשיחת טלפון עם בזק – עליכם רק לדעת מה מספר הקו הקודם שהיה בדירה ומה שם הדייר שגר בה. במקרה שבו היה צורך להביא טכנאי, עליכם להיות נוכחים בבית החדש או שיהיה שם מיופה כוח עם צילום תעודת זהות שלכם. מומלץ גם לחבר בדירה את המחשב ולהכין את שם המשתמש והסיסמה על מנת שהטכנאי יוודא את תקינות קו האינטרנט בו במקום.

מעבר דירה הוט – התקשורת עם הוט בעת מעבר הדירה מתנהלת בשלושה שלבים פשוטים: ראשית נכנסים לאזור השירות האישי באתר של הוט, שם מעדכנים את מועד המעבר ואת הכתובת החדשה, ולבסוף בוחרים את מועד הגעת הטכנאי.

רישום במשרד הפנים

כשאתם מבצעים מעבר דירה משרד הפנים צריך להיות מודע למעבר על ידי שינוי כתובת שתוכלו לבצע באתר של משרד הפנים. השירות ניתן ללא עלות, אולם ישנם מקרים שבהם יהיה עליכם להגיע ללשכה באופן אישי ולא תוכלו לבצע זאת באתר האינטרנט:

· אם ביקשתם לשנות כתובת יותר מפעם אחת במשך תקופה של שנה.

· אם עליכם לשנות את הכתובת שלכם לכתובת שגרתם בה בעבר.

· אם ברצונכם לשנות את הכתובת ליישוב שמונה פחות מ-15,000 תושבים (עליכם להציג אישור של מזכיר הישוב).

· אם אתם צריכים לשנות כתובת מגורים לכתובת של הוריכם או לכתובת של אדם אחר (עליכם להציג אישור שמוכיח את הסכמתו או מכתב הסבר).

· אם אתם מבצעים מעבר דירה בצה”ל, כלומר בזמן השירות הצבאי, או אם מדובר במקרה של מעבר דירה לסטודנטים אשר נרשמו בכתובת הקודמת של הוריהם.

· אם עליכם לבצע שינוי כתובת לאילת.

בשלב הראשון של מילוי הטופס תצטרכו למלא את פרטיכם האישיים, פרטי המען החדש שלכם ופרטי תקשורת לצורך בירורים במקרה של מידע חסר או שגוי בעת מילוי הטופס. חשוב לדעת שכדי לשנות את המען של בן או בת הזוג שלכם והן של ילדיכם הקטנים, עליכם לצרף ספחי תעודת זהות שלהם, וזאת תוכלו לעשות בשלב השני. בתפריט השלב השני תוכלו להוסיף ולמחוק בני משפחה, אולם שימו לב: אם יש לכם ילדים קטנים שרשמתם והנכם הורים גרושים, עליכם לצרף פסק דין שמציין כי החזקה על הקטנים אכן ניתנה להורה שמגיש את הבקשה, או לחילופין יש צורך לקבל את הסכמת ההורה השני.

הרשמה לבית ספר חדש עבור הילדים

ילדיכם ככל הנראה ירשמו לבית ספר חדש לאחר המעבר, ועל כן עוד לפני מעבר דירה רישום לבית ספר הוא דבר שחשוב שתעשו, במיוחד אם מדובר במקרה של מעבר דירה באמצע השנה. תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי מילוי טופס בקשה לעברה ממוסד חינוכי, אותו תעבירו ב-2 העתקים לרשות החינוך המקומית.

חברת החשמל

במקרה של מעבר דירה חברת חשמל היא גוף נוסף אותו צריך ליידע על כך, ותוכלו לעשות זאת על ידי התקשרות למספר 103. עליכם רק לתעד את מונה החשמל בדירה שעזבתם ובדירה החדשה ולהעביר את המידע הזה לחברת החשמל בעת ביצוע החלפת הדיירים.

דואר ישראל

כשאתם מבצעים מעבר דירה דואר ישראל יכול לעזור לכם בעזרת שירות חדש שלו בשם “עוברים דירה”, אשר פוטר אתכם משלל פעולות שהייתם צריכים לבצע בעצמכם. הרשמה לשירות הזה תגרום לכך שכל הדואר שהיה אמור להגיע לדירה הישנה יגיע לדירה החדשה במשך 10 חודשים. במהלך תקופת 10 החודשים הזו תוכלו לדעת גם מהי רשימת הגופים והמוסדות שעליכם לעדכן (קופות חולים, חברות ביטוח, מועדוני לקוחות וכדומה) ויחד עם זאת תינתן לכם האפשרות לעדכן אותם באמצעות המערכת המאובטחת שבאתר של דואר ישראל.

חברת ההובלות

מבין כל הגורמים שצוינו עד כה, חברת ההובלות היא החשובה ביותר שאיתה צריך לסגור עניינים מהר. למה? ראשית משום שאת שאר השלבים שקשורים לגורמים האחרים תוכלו לבצע גם לאחר מעבר הדירה, אולם את המעבר עצמו מן הסתם לא תוכלו לדחות, וגם משום שחברת הובלות טובה ומומלצת תוכל לספק לכם שירות של מעבר דירה וסידור הבית החדש, מה שיקל עליכם במיוחד. במקום לחפש עבור מעבר דירה טיפים לאריזה ולשבור את הגב, תוכלו פשוט לסגור עם חברת ההובלות שתבצע מעבר דירה כולל אריזה, כשאצלנו תוכלו למצוא גם מובילים שמבצעים מעבר דירה אריזה ופריקה בעלות זולה במיוחד. אז אם אתם מחפשים מעבר דירה בזול, פורטל הובלות באביב יספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן ובמהרה נחזור אליכם עם מידע על מעבר דירה מחיר ושירותים נוספים שתוכלו לקבל.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין