הובלת דירת 2 חדרים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

2 חזקים מ-1: הובלה לדירות 2 חדרים

פורטל “הובלות באביב” מאמין כי שניים חזקים מאחד: אנחנו ואתם בשיתוף פעולה מלא עם הובלת דירת 2 חדרים! ההובלות שאנחנו מבצעים עבורכם מתבצעות על ידי חוד החנית של המובילים, כאשר השירות שניתן לכם הינו שירות בפריסה ארצית מלאה – מצפון ועד דרום. צריכים מחיר נוח, זמינות גבוהה ושירות הניתן על ידי חברה מומלצת להובלת דירת 2 חדרים? קיבלתם!

שירות הובלה של דירת 2, 2.5 חדרים במחיר מדהים!
הובלת תכולה של דירת 2 חדרים כולל אריזה, פריקה והרכבה במבצע ענק!
אפשרות לבצע הובלת דירה עוד היום – מעכשיו לעכשיו
מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים – לפונים מהאתר בלבד
שירות בכל הארץ

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

העברת דירה של 2 חדרים

ניתן לבצע מעבר דירה של 2 חדרים ביום אחד?

התשובה חיובית. הובלה המתבצעת דרכנו היא הובלה שיכולה להתחיל בשעות הבוקר ולהסתיים כבר בשעות הצהריים. על מנת לבצע הובלה בזמנים הקצרים ביותר, ניצור אתכם שיתוף פעולה שיכול לתרום רבות למהלך היום: יהיה עליכם לחכות לנו בזמן שקבענו מראש תוך שהדירה צריכה להיות ארוזה – כך המובילים שלנו יוכלו להתחיל לפרק רהיטים ולהעמיס תכולה למשאית. כמו כן, חשוב שבנקודת היעד החדשה יחכה לנו נציג מטעמכם לקבל תכלותכם. כך, נוכל להבטיח כי העברת דירת 2 חדרים תתבצע ביום עבודה אחד.

מסמנים ארגזים וחוסכים עבודה רבה בפריקה

איך מכתירים בהצלחה הובלה ואריזת דירת 2 חדרים? ההמלצה החמה ביותר שנוכל להעניק לכם בכל הקשור לאריזת הדירה, היא לסמן את הארגזים שלכם. הדרך שלכם לסמן את הארגזים יכולה להיות באמצעות מדבקות בצבעים שונים כאשר כל צבע מסמל סוג אחר של תכולה (כלי מטבח, בגדים, תכולה שבירה), או לחילופין תוכלו לכתוב על כל ארגז מה הוא מכיל.

באופן זה אתם מבטיחים לעצמכם כי במעמד פריקת הארגזים, תדעו לאן כל ארגז שייך כך שלא תצטרכו לנייד את הארגזים בתוך הבית ממקום למקום. אנחנו ואתם יחד בדרך אל הובלת דירת 2.5 חדרים שתוכתר כסיפור הצלחה מהיר ומקצועי!

ומה באשר לעלויות?

כמה עולה הובלת דירת 2 חדרים? העלות נעה בין 800-2,000 ש”ח. הסיבה שהמחיר מופיע בטווח של מחירים ולא כמחיר פיקס היא מאחר ואנו מאמינים כי המחיר הסופי יכול להינתן לכם רק לאחר שנגדיר את התכולה שאתם צריכים להוביל. כמו כן, שירותים משלימים נוספים כדוגמת אריזה, פירוק והרכבת רהיטים או עבודה עם מנוף, עתידים לייקר את העלות הבסיסית.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין