הובלת שולחן
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

שירות קצר ולעניין עם הובלת שולחן

אם יש פריט שיש בכל בית פרטי ובכל משרד הוא השולחן. הרהיט הפונקציונאלי משרת אתכם דרך קבע ועל הצד הטוב ביותר. אם יש דבר שלא תוכלו להשאיר מאחור כשאתם עוברים אל דירה חדשה או משרד חדש, הוא השולחן. אתר “הובלות באביב” מבצע הובלות לכל סוגי השולחנות. אז איזה מידע חיוני לכם וגם מה מחיר הובלת שולחן? כל התשובות לפניכם.

שירותי הובלה והרכבת שולחנות במחירים הכי זולים במדינה!

החל מ-200 ש”ח בלבד

*ניתן להזמין הובלת שולחן מהיום להיום

* מבצע!!! למזמינים מובילי שולחנות מהאתר – 40% הנחה לאריזה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

הובלה והרכבת שולחן

למה בשום פנים ואופן לא מובילים את השולחן לבד?

לא משנה אם אתם חושבים על הובלת שולחן אוכל או הובלת שולחן מתקפל – בכל מקרה לא מובילים את השולחן שלכם לבד, מדוע? מהסיבה הפשוטה שהובלה עצמאית עלולה להיות מסוכנת מאד, שכן המון פעמים שולחנות אינם ניתנים לפירוק והרכבה וכך הם הופכים להיות מטען חורג ברכב שלכם. מטענים חורגים הינם כשל בטיחותי המסכן אתכם, ואת כל הנהגים על הכביש.

 

אילו סוגי שולחנות ניתן להוביל דרכנו?

אנחנו מבצעים הובלה לכל סוגי השולחנות! מה תוכלו למצוא אצלנו? שירות של הובלת שולחן משרדי אל המשרד החדש שלכם, הובלת שולחן עם כסאות בזול לפינת האוכל בבית החדש, וגם נעניק לכם במקרה הצורך שירות של הובלת שולחן זכוכית – כאשר זה מובל תחת התקנים המחמירים ביותר של בטיחות ושמירת השולחן.

 

הובלה והרכבה של שולחן – מפרקים, מעמיסים, מרכיבים

אם חשבתם שאנחנו רק נבצע את היישורת האחרונה ופשוט נוביל, הרי שלא. השירות שלנו יטיב עמכם עוד הרבה לפני עם שירות מלא שנעניק לכם של הובלת שולחן כולל פירוק והרכבה. על כן, אתם לא צריכים לחפש את חוברת ההרכבה של השולחן, לקרוא לשכן שיעזור או להסתכל על השולחן חסרי אונים – אנחנו נפרק ונרכיב בשבילכם את השולחן! הובלה והרכבה של שולחן – לגמרי עלינו!

 

כמה עולה הובלת שולחן בסופו של דבר?

אז ראש שקט יש לכם, מוביל מומלץ ואפילו מחיר זול! אם אתם מחפשים שירות של הובלת שולחן מחשב, שולחן לסלון או שולחן משרדי – אנחנו נבצע עבורכם את ההובלה. העלות הממוצעת של הובלת השולחן הינה 180-410 ש”ח, כאשר המחיר משתנה בהתאם לגודל השולחן, המרחק בין נקודת היעד לנקודת המוצא, האם יש מעלית בבניין וכדומה.