כמה עולה הובלת דירה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

בעת שאתם מחליטים להעתיק את מקום המגורים שלכם, נדמה כי אחת השאלות הראשונות שעולות לכם היא כמה עולה הובלות דירה. אכן, מדובר על שאלה שכדאי לתת לה מענה, כאשר חשוב שגם אתם תבינו מה הפרמטרים המשפיעים על עלות ההובלה שלכם. אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על המחיר הסופי שתשלמו הוא כמובן גודל הדירה שלכם, כך שהתשובה לשאלה כמה עולה הובלת דירה מבוססת בעיקר על אלמנט זה. פורטל “הובלות באביב” מעניק לכם את המדריך השלם ובעיקר את התשובה שאתם מחפשים!

כמה עולה הובלת דירה 2,3,4,5 חדרים? 
החל מ-350 ש”ח להובלת דירת חדר
שירות בפריסה ארצית רחבה
שירותי נגרות והרכבת רהיטים
ביטוח מלא על כל התכולה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

כמה עולה הובלת דירה קטנה או גדולה

מדוע גודל הדירה משפיע על עלות ההובלה?

כידוע, כל אדם פרטי או משפחה גרים בדירה בגודל שונה. גודל הדירה למעשה אמור לתת מענה לצרכים המשתנים שיש לכל אחד, כאשר בהתאם ישנם גם פריטים שונים ורהיטים שונים. כשאתם שואלים את עצמכם כמה עולה הובלת תכולת דירה, אתם בעיקר צריכים לשאול את עצמכם מה גודל הדירה שלכם. הסיבה? ככל שהדירה שלכם גדולה יותר, כך עולה הסבירות כי יש לכם יותר תכולה להעביר, מה שאומר שישנה יותר עבודה למובילים. התוצאה? עלות גבוהה יותר.

על כן, המון פעמים המחיר הראשוני המוצע לכם הוא על בסיס גודל הדירה, אך בהמשך חשוב להבין עד כמה הדירה שלכם עמוסה בפריטים – זאת על מנת להבין מה צפי העבודה ועד כמה המחיר שהוצע לכם אכן מדוייק בהתאם להיקפים הנדרשים.

יכול להיות שהובלת דירה קטנה יותר תהיה יקרה מהובלה של דירה גדולה?

התשובה לכך מפתיעה, אך לעתים ישנם מקרים בהם עלות הובלה של דירה קטנה, יקרה יותר בהשוואה להובלה של דירה גדולה יותר. איך זה קורה? המובילים מציעים לכם הצעת מחיר המבוססת בין היתר על מספר הארגזים שצריך להוביל, כך שישנה סבירות כי משתנה זה ישפיע על העלות הסופית. בהנחה ויש לכם דירת חדר עמוסה מאד, הרי שיש צורך בכ-25 ארגזים בכדי לפנות אותה. מנגד, אם יש לכם דירת 2 חדרים והיא דלה מאד בציוד, הרי שיספיקו רק 20 ארגזים בכדי להוביל אותה. המשמעות? הובלת הדירה הקטנה עלולה להיות יקרה יותר!

המחירים של הובלות הדירות על פי גדלים

כמה עולה הובלת דירת חדר? בהנחה ויש לכם דירת סטודיו או לופט בגודל של 30-40 מ”ר, המחיר להובלה עומד על בין 350 ל-650 שקלים. התשובה לשאלה כמה עולה הובלת דירת 2 חדרים בגודל של 60 מ”ר הינה 900-1300 שקלים. כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים בגודל של 80 מ”ר? המחיר נע בין 1400-2200 שקלים. אם הדירה שלכם גדולה יותר ואתם רוצים לדעת כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים בגודל של 100 מ”ר, המחיר הינו 1800-2600 שקלים. כמה עולה הובלת דירת 5 חדרים בגודל של 120 מ”ר? המחיר הינו 2500-3500 שקלים. ולבסוף: כמה עולה הובלת בית פרטי? בהנחה והדירה שלכם בגודל של 6 חדרים, המחיר המשוער הוא בין 2800-4000 שקלים.

כמה עולה הובלה ואריזת דירה?

כפי שאתם יכולים לראות, המחיר של ההובלה מאד דינאמי. לצד הפרמטר המוביל ביותר שהינו גודל הדירה כמשפיע על מחיר ההובלה, הרי שישנם פרמטרים נוספים כדוגמת השירותים הנלווים. שירות האריזה נחשב כשירות משלים ומשדרג שעולה לכם עוד כסף, כך שבמידה והחלטתם להוסיף שירות זה להובלה שלכם, תהיה תוספת תשלום המצטרפת לעלות הבסיסית של ההובלה.

פרמטרים נוספים שישפיעו על עלות ההובלה שלכם הם: האם הובלה מתבצעת באמצעות חדר מדרגות או מעלית, מספר המובילים שיבצעו את ההובלה וגם המרחק בין הדירה הנוכחית ובין הדירה החדשה שלכם.