הובלת טלוויזיה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלת טלוויזיה בדרך בטוחה ומהירה עם הובלות באביב

בין שאתם מוכרים את הטלוויזיה שלכם ובין שאתם קונים טלוויזיה יד 2, דרוש לכם שירות הובלות מקצועי ואמין שיעזור לכם לבצע הובלה והתקנת טלוויזיה בזול, ואצלנו תוכלו לקבל שירות שכזה בעלות של 300 – 200 שקלים בלבד, עם מבצעים מיוחדים עבור טלוויזיות גדולות וכבדות! זה כולל הובלת טלוויזיה 75 אינצ’ של סמסונג, הובלת טלוויזיה 80 אינצ’ של LG או הובלת טלויזיה 85 אינצ’ של טושיבה. המשיכו לקרוא וגלו כיצד מתבצעת אריזה והובלה של טלוויזיה ואילו שירותים נוספים כלולים במחיר.

שירות הובלת טלויזיות במחיר הזול בישראל
מובילים את הטלוויזיה שלכם החל מ-200 שקלים כולל ביטוח!
מובילים ומתקינים גם טלויזיות חכמות
הובלה של טלויזיה ענקית של 85 אינצ’ גם לדירות ללא מעלית
חדש אצלנו: שירות מהיום להיום
שירות הובלה בפריסה ארצית רחבה מדן ועד אילת

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 053-7933-592

הובלת טלוויזיה 85 אינצ'

הובלה של טלוויזיה לקומה חמישית בתל אביב

איך מתבצעת אריזת והובלת טלוויזיה?

אמנם במקרה של הובלת פלזמה או הובלת טלויזיה LCD מדובר במוצר שמשקלו הינו קל יחסית, אך עדיין מדובר במכשיר חשמלי עדין שיכול להינזק בקלות רבה אם לא מטפלים בו כהלכה בעת המעבר. על כן מומלץ שתזמינו מוביל מקצועי עם טנדר שיוכל לבצע עבורכם אריזת טלוויזיה כמו שצריך, ובנוסף יוביל אותה אל היעד החדש שלה בצורה בטוחה. אם הטלוויזיה אינה מגיעה עם אריזה מקורית מרופדת, המוביל יעטוף את הטלוויזיה בעזרת ניילון או בד למניעת נזק וסדקים, ויניח אותה בטנדר בשכיבה בלבד על מנת שלא תוכל ליפול ולהישבר, לבדיקת מחירי הובלות אחרים לחצו כאן.

הובלת טלוויזיה כולל התקנה על זרוע

המובילים שלנו יוכלו לא רק להוביל את הטלוויזיה שלכם אליכם או אל היעד החדש שלה, אלא גם להתקין אותה על זרועה או מעמד מתאים במידת הצורך ולחבר אותה לחשמל ולמערכת קולנוע ביתית. שירותי התקנה על זרוע ניתן לקבל עבור כל סוגי הטלוויזיה מהחברות המובילות:

·         טלוויזיית Samsung

·         טלוויזיית אל ג’י

·         טלוויזיית הייר

·         טלוויזיית הייסנס

·         טלוויזיית טושיבה

·         טלוויזיית MAG

·         טלוויזיית פוג’יקום

·         טלוויזיית שארפ ועוד.

הובלה של טלוויזיה כולל ביטוח

אף על פי השירות האמין והבטוח שאנו מספקים להובלות של טלוויזיות מכל הסוגים, אנו מספקים לכם גם ביטוח על כל נזק שעלול להיגרם לטלוויזיה בעת ההובלה. תוכלו לבקש מהמוביל לראות את הפוליסה ולבחון אותה על מנת שתוכלו לוודא שאתם אכן מקבלים את השירות שמגיע לכם, וזאת ללא תוספת מחיר!

לייעוץ והצעת מחיר אונליין