הובלת מזנון
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות למזנוני עץ

הסלון שלכם מאובזר על ידי מגוון רהיטים, כאשר הבולט מביניהם הוא ללא ספק מזנון העץ המאסיבי והמרשים. כעת אתם מתחדשים במזנון חדש וצריכים לפנות את זה הקיים? אתם עוברים דירה ורוצים להעביר אתכם את המזנון לדירה החדשה? עם “הובלות באביב” תוכלו לקבל מענה מלא עם שירות הובלת מזנון עץ.

הובלה והרכבת מזנון החל מ-180 ₪
– אפשרות הובלה מכל חנות בארץ
– שירות 24/7 כולל בערבי חג
– אפשרות הובלה של מזנון מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלה של מזנון עץ

 

הובלת מזנון של איקאה מתחילה בפירוק

ישנם מזנונים קלי משקל שניתן להעביר מבלי לפרק אותם, אך גם יש מזנונים כבדים שעל מנת להוביל אותם עבורכם נצטרך ראשית לפרק אותם. השירות שאנחנו מעניקים לכם כולל הובלה והרכבת מזנון, שמתחיל בפירוקו בדירה הנוכחית שלכם. כמה עולה הובלת מזנון כבד? המחיר נע בין 180-480 שקלים כל עוד ההובלה בוצעה על ידי סבלים. אם נצטרך לבצע הרמת מזנון באמצעות מנוף תהיה תוספת תשלום למחיר ההובלה.

 

מתי כדאי להוביל את המזנון עם מנוף?

אנשי הצוות שלנו מנוסים בהובלות מכל הסוגים, כולל הובלות של מזנונים. לעתים, המשקלים הכבדים של מזנוני העץ לא מאפשרים הובלה ידנית, ולכן אנחנו נעזרים בטכנולוגיה מתקדמת שאנחנו עושים בה שימוש. במקרים בהם נמליץ על הובלת מזנון עם מנוף, אנחנו לא נפרק את המזנון שלכם אלא נעמיס אותו כפי שהוא למנוף. מקרים נוספים בהם נשתמש במנוף הוא במקרה והמזנון מראש לא ניתן לפירוק בלי קשר למשקלו, או במקרים בהם אין אפשרות לנייד אותו דרך המעלית או חדר המדרגות.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין