הובלות מיוחדות
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

שירות מיוחד להובלות מיוחדות

לצד שירותי הובלה לדירות ולמשרדים, אתר “המובילים באביב” מעניק גם שירות של הובלות מיוחדות בתל אביב ובאזורים שונים בארץ. המובילים שלנו מנוסים בכל סוגי ההובלות, כך שכל פריט שלכם יכול לקבל את המענה הראוי והמקצועי ביותר. לצד הובלה של פריטים המובלים בשירות של הובלה מיוחדת, ישנו סוג נוסף של הובלה שגם אותו כדאי להכיר: הובלה משולבת ל-2 יעדים. לשירותכם, אנחנו מציעים גם שירות ייחודי של הובלה מיוחדת עם מנוף. כל פריט כבד או מורכב להובלה ידנית, יעלה על המנוף ויגיע בביטחה אל משאית ההובלה ומשם לנקודת היעד שלכם.

הובלות מיוחדות במחירים מיוחדים – החל מ-200 ₪
– אפשרות להזמין הובלה מורכבת ל 2 יעדים ויותר
– במקרים מיוחדים ניתן להזמין הובלה גם בלילה
– מבצעים את כל סוגי ההובלות
– שירותי פירוק והרכבה וגם התקנה של רהיטים ומוצרי חשמל

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלות מיוחדות בפריסה ארצית

אילו פריטים נכנסים תחת קטגוריה זו?

אז אילו פריטים אנחנו מובילים לכם בשירות של הובלות מיוחדות? לקטגוריה זו נכנסים פריטים שאינם כלולים תחת קטגוריה של רהיטים או מוצרי חשמל. כך לדוגמא, אם ברצונכם להוביל אוהל, מתקן מתנפח, דשא סינטטי, בטון, אקווריום, ג’קוזי או יאכטה, אנחנו נוכל לספק לכם את השירות. כמה עולה הובלה מורכבת שכזו? הכל בהתאם לסוג הפריט. ככל שההובלה פשוטה יותר וקלת משקל, כך היא תהיה זולה יותר. נשמח להציע לכם מחיר זול במיוחד לאחר שנאפיין את סוג ההובלה שלכם.

 

אילו הובלות נחשבות הובלות מורכבות?

ההובלות המורכבות שלנו הן הובלות הבנויות מ-2 יעדים. איך זה קורה? לעתים אנחנו מגיעים לנקודת איסוף ראשונה, ממנה משיכים לנקודה נוספת ולבסוף לנקודת היעד. הובלות שכאלו מתבצעות לרוב אם נדרשת הובלה לדירת שותפים, או איסוף של תרומות בדרך למקום שאליו רוצים לתרום. אנחנו נבצע עבורכם הובלות שכאלו בכל איזור: הובלות מיוחדות בחיפה ובכל אזור הקריות, הובלות מיוחדות בבאר שבע עבור כל התושבים של בירת הנגב, וגם הובלות מיוחדות בירושלים – עיר הבירה של ישראל.

הובלת מחסן

הובלת אקווריום

הובלת כספת

הובלות איקאה

הובלת עצים

לייעוץ והצעת מחיר אונליין