הובלות סטודנטים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

שירות הובלות לסטודנטים בהנחות ענק!
החל מ-180 ש”ח
הובלת דירת סטודנט מהיום להיום
אפשרות להזמין מוביל ישירות למעונות הסטודנטים
הובלת תכולת חדר סטודנט מדירת שותפים
הובלה והרכבת רהיטים במחירים סמליים לסטודנטים
הובלת פריט בודד מדירת סטודנט
עד – 50% הנחה בכל הובלה לסטודנטים דרכנו

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

שירותי הובלות לסטודנטים

העברת דירות הייתה ותמיד תהיה עבורנו, בחברת הובלות באביב, שירות עבור אנשים ולא רק עבודה עם משאות וחפצים, במיוחד בשל הרגישות שבטיפול במקרים השונים וחשיבות כל פריט לאדם, לזוג או למשפחה. חייהם של הסטודנטים בארצנו הם לא פשוטים בלשון המעטה אבל ההסתמכות על איש המקצוע איננה ניתנת להתפשרות. הובלות סטודנטים מאופיינות בדרך כלל בהובלות קטנות יחסית ולמרחקים ארוכים. האם ישנה אפשרות למזער מעט את “הנזק” והאם ישנם פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני שמזמינים מוביל?

ניתן להזמין הובלה לסטודיטים מכל אזור בארץ – לרשימת ערים


הובלות סטודנטים מחיר – כך תחסכו במחיר ההובלה

הזמנת הובלות סטודנטים תהיה זולה הרבה יותר מהובלה רגילה של דירת שלושה חדרים. חשוב מאוד להבין ולעשות את השוואת המחירים הזאת לפני שסוגרים את הצעת המחירים הראשונה  בה אתם נתקלים. חשוב מאוד להשוות בין כמה חברות באשר להבדל שבין הובלה גדולה יחסית לבין הובלה קטנה כמו הובלת דירות סטודנטים, הובלה המאופיינת בציוד מועט הרבה יותר ובמורכבות פחותה מזו של הובלות גדולות יותר והובלות של דירות מגורים משפחתיות.

ביצוע הובלות סטודנטים מחייבת את איש המקצוע לנהוג באמינות יתרה והצמדות למחירי השוק. גמגום או הפרש גדול מידי בין מחירי ההובלות יעזרו לכם להבין האם מדובר באיש מקצוע או איש הובלות שמנסה להוביל מכם כמה שיותר כספים, בנוסף להובלת הדירה..

הובלות סטודנטים – טיפים לסטודנט בחיפוש אחר מוביל

חשוב מאוד לקחת בחשבון את זמן  ההובלה ותקופת ההובלה ואפילו כמה זמן עומד לרשותכם בעת ביצוע ההובלה. חשוב מאוד לבחור מוביל דרך המלצות או דרך מכרים שעברו לאחרונה ויכולים להמליץ לכם על מוביל מבחינת המחיר ומבחינת איכות העבודה. המלצה על מוביל שביצע עבודה הובלה בזמן האחרון תהיה אפקטיבית הרבה יותר משתי הבחינות.

הובלות לסטודנטים לצרכים ספציפיים ומיידיים

במקרים רבים, אנחנו כחברת הובלות, נתקלים בצורך וקריאה מיידית של הובלות סטודנטים בהפרש של 24 שעות ולעיתים גם מהרגע להרגע. חברת הובלות מקצועית צריכה להיות ערוכה גם לקריאות דחופות. בחברת הובלות באביב תוכלו לקבל גם שירותי הובלות סטודנטים מיידיים או בהתראה קצרה יחסית

שכירת ציוד הובלה – הובל ככל יכולתך…

סטודנטים רבים המעוניינים לחסוך כסף על מוביל יכולים להשכיר ציוד הובלה ולעשות זאת באופן עצמאי. יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין שעל אף החיסכון הניכר שבבחירת הפעולה הזאת, בתקרית של תאונה/אובדן/שבר או כל נזק אחר במהלך ההובלה, לא תתקבל כל אחריות או פיצוי על הנזקים או חלקים, לבד אם היה קיים נזק כלשהו לציוד לפני תחילת ההובלה.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין