הובלת אקווריום




מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות לאקווריום בפריסה ארצית!

אתר “הובלות באביב” מוביל עבורכם גם את האקווריום שלכם! הבית או המשרד שלכם מקושטים באקווריום גדול ומפואר? מעבר של אקווריום מנקודה אחת לאחרת מצריך מיומנות רבה, ועל כן הוא מתבצע רק על ידי מובילים מנוסים. שירותי ההובלות שלנו ניתנים בפריסה ארצית – כך שאתם יכולים ליהנות דרכנו משירות של הובלת אקווריום בחיפה ועד שירות של הובלת אקווריום בבאר שבע.

הובלה של אקווריום בפריסה ארצית בעלות ללא תחרות!
– אפשרות הובלה והתקנה
– עטיפה מלאה של האקווריום בכדי למנוע שריטות
– שמירה על הציוד עד הגעה ליעד
– אפשרות הרמת האקווריום עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת בכל אזור בארץ חייגו: 053-7933-592
גם להשאיר הודעה זה בסדר!

הובלה והתקנת אקווריום

 

כמה עולה הובלה אקווריום? לפניכם כל הפרמטרים מהם בנוי המחיר

הובלות האקווריום אינן כמו הובלות רגילות אחרות. בעוד פריטים שונים ניתן להכניס לארגזים, רהיטים ניתן לפרק ולהרכיב ומוצרי חשמל ניתן לכרוך בניילון, הובלה של אקווריום היא קצת יותר סבוכה ועל כן אנחנו מציעים אותה לכם. מחיר הובלת של אקווריום הוא מחיר שנקבע רק לאחר שנדע מה גודל האקווריום שלכם ומה משקלו, האם הוא מלא או ריק ולאן צריך להוביל אותו. הובלת אקווריום במרכז אל נקודה אחרת במרכז תעלה למשל פחות מהובלה היוצאת מהמרכז אל הצפון או הדרום.

 

מתי נשתמש במנוף כדי להוביל אקווריום?

עלות הובלת אקווריום יכולה להפוך מעט יקרה יותר אם ההובלה הופכת סבוכה יותר. בעוד ישנם אקווריומים בגודל ביתי, ישנם גם אקווריומים במימדים גדולים המשלובים על קירות שלמים. במקרים שכאלו, שירות ההובלה שלנו לא יספיק ואנחנו נמליץ על הובלת אקווריום עם מנוף שגם את זה אנחנו מבצעים. אקווריומים גדולים יכולים להתנייד אל נקודת היעד שלכם רק באמצעות מנוף שכן הם די כבדים כדי לעבור בידי הסבלים, או כדי להתנייד במעלית או בחדר מדרגות.

גם אם יש לכם אקווריום במסעדה, במשרד יוקרתי או בלובי של בניין מגורים, נוכל לבצע עבורכם את ההובלה עבור כל גודל של אקווריום. אנחנו נגיע לכל עיר לבצע עבורכם את השירות: הובלת אקווריום בתל אביב ועד הובלות בדרום הארץ.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין