הובלת כלי נגינה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלת כלי נגינה – איך עושים את זה נכון

בין שאתם נגנים חובבים ובין שאתם מוזיקאים מקצועיים, כלי הנגינה שלכם הם ככל הנראה מהחפצים בעלי הערך הסנטימנטלי הרב ביותר עבורכם. לכן המובילים שלנו מעניקים יחס מיוחד לכלי נגינה ודואגים להעביר אותם בצורה הבטוחה ביותר מבלי שיגרם להם ולו הנזק הזעיר ביותר, וכך אנחנו עושים זאת.

הובלה של כלי נגינה מהיום להיום!
מחירים מיוחדים לאולפני הקלטות
– עטיפת כלי הנגינה בעזרת נייר פץ-פץ
הובלת כלי נגינה גדולים וכבדים כמו נבל או פסנתר

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

הובלת כלי נגינה

אולפן הקלטות

הובלת כלי מיתר

במקרה של הובלת כינור, גיטרה, צ’לו או כל כלי מיתר אחר לנגינה, מומלץ קודם כל לשחרר מעט את המיתרים של הכלי ולדאוג שיהיו רופפים. לאחר מכן יש לעטוף את כלי הנגינה בנייר בועות (פץ-פץ) ולהניח אותו בתוך התיק או הארגז הנלווה שלו, בעדיפות לארגז קשיח. אם אין לכם נייר בועות או מארז מתאים לכלי, תוכלו לבקש מחברת ההובלות שתספק לכם את הציוד שנדרש עבור המעבר שלכם, והם אף יוכלו לבצע את האריזה הזו במקומכם.

הובלת פסנתר

פסנתר מצריך לעיתים פירוק של חלקים מסוימים, כמו הרגליים הקדמיות, על מנת למנוע נזק שעלול להיגרם לכלי הנגינה יקר הערך הזה בעת המעבר. לרוב עדיף להעביר את הפסנתר בעזרת מנוף, גם זאת על מנת לשמור עליו מפני פגיעות שעלולות להתרחש בעת מעבר במעלית או בחדר מדרגות. הובלת פסנתר בעזרת מנוף יכולה להסתכם בסכום של 500 שקלים בלבד, אולם ככל שההובלה תהיה מורכבת ומסובכת יותר, כך העלות שלה תהיה יקרה יותר.

הובלת כלי נשיפה

אם אתם מובילים כלי נשיפה ממתכת או מעץ כמו חצוצרה, סקסופון או חליל צד, הסירו את הפייה וארזו אותה בנפרד. אין צורך לנסות לפרק את כל כלי הנשיפה עצמו, פשוט צריך לעטוף אותו בעזרת נייר בועות (פץ-פץ) ולהניח את כלי הנשיפה בתיק או בארגז הנלווה שלו. כמו במקרה של כלי המיתר, מומלץ לארוז את כלי הנשיפה בתיקים קשיחים, ואם אין כאלה בבעלותכם תוכלו לבקש מהמובילים לספק לכם ארגזים שבהם תוכלו להעביר את הכלים בבטחה.

הובלת מערכת תופים

אמנם מערכת תופים היא גדולה ומאסיבית, אך ניתן לפרק אותה ליחידות קטנות על מנת להקל רבות על המעבר. אם אתם יודעים כיצד לפרק את התופים שלכם מומלץ שתעשו זאת לפני הגעת המובילים שלנו, אולם סבלי חברת ההובלות יוכלו לעזור לכם לעשות זאת, וגם להרכיב את התופים מחדש לאחר המעבר. כך או כך מומלץ שתספקו למובילים תיק מתאים לנשיאת המצילות, ואת שאר החלקים ניתן להעביר עם נייר בועות (פץ-פץ) בתוך ארגזים גדולים.

הובלת ציוד מוסיקה אחר

אם אתם צריכים לבצע הובלת מערכת הגברה, הכוללת לדוגמה מיקסר, רמקולים, מגבר הספק ומיקרופון, תוכלו להשאיר את מלאכת הפירוק וההרכבה לצוות המובילים, אולם חשוב שתנתקו מראש את כל המכשירים שמחוברים לחשמל. בהתאם לגודל הציוד יתכן כי תידרש העברה בעזרת מנוף או במות הרמה.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין