הובלת מכונת צילום
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

לא הכל שחור לבן: הובלות למכונות הצילום

פורטל “הובלות באביב” חולש על כל סוגי ומיני ההובלות! בכדי להוביל פריט בודד, אתם לא צריכים לבקש עזרה מחברים או להעמיס משקלים רבים על גבכם. מה אתם כן צריכים לעשות? לדבר איתנו! יש ברשותכם מכונת צילום שאתם צריכים להוביל מנקודה אחת לאחרת? הובלת מכונת צילום מתבצעת בקלות, מהירות ובמחיר זול עבורכם!

שירות הובלה של מכונות צילום מהיום להיום
החל מ-200 ש”ח

הובלה של מכונת צילום

מכונת צילום במשרד לאחר התקנה והובלה

יש ברשותכם מכונה קטנה? הובלה על הדרך!

המטרה הברורה שלנו היא להעניק לכם, הלקוחות שלנו, את השירות הטוב ביותר שיש! על כן, מאחר ומכונות הצילום נכנסות תחת סקטור של הובלות קטנות, נציע לכם במידת האפשר לבצע את ההובלה עם שירות של הובלה על הדרך. המשמעות? לא יוצאת עבורכם הובלת ספיישל, אלא מכונת הצילום שלכם תעלה על משאית שכבר בדרכה להובלה. כך, יש לכם אפשרות להוזיל עלויות משמעותית ועדיין ליהנות מהובלה איכותית ומקצועית.

הובלת מכונת צילום כבדה באמצעות מנוף

בעוד ישנן מכונות צילום קטנות יחסית שניתן להוביל באמצעות כוחם של שני סבלים, ישנן מכונות גדולות יותר המאופיינות במשקלים כבדים יותר. כל עוד יש בבניין בו אתם עובדים או גרים מעלית וכל עוד ניתן לנייד את המכונה עד לפתח המעלית, נבצע אותה באמצעות סבלות. במקרים אחרים? יש לנו מענה מקצועי!

מכונות צילום גדולות יותר המשרתות בעיקר מוסדות חינוך ומשרדים שונים, הן מכונות שניתן להוביל אותן רק באמצעות מנוף. הובלת מכונת צילום עם מנוף למעשה חוסכת את כל הטירחה הרבה הכוללת את נשיאת המשקלים. כמו כן, הובלה שכזו הינה קצרה יותר וגם בטוחה יותר.

מהחנות אל המשרד שלכם – מובילים!

התחדשתם במכונת צילום חדשה? במקום לחכות להובלה מטעם החנות, למה שלא נגיע להוביל לכם ותוכלו ליהנות ממכונת הצילום שלכם עוד היום? הובלה והתקנת מכונת צילום ישירות מהחנות אל בית העסק היא הובלה שהופכת את החיים שלכם לקלים יותר!

כמה עולה להוביל מכונת צילום לבניין משרדים?

עלות ההובלה נעה בין 200-600 שקלים. המחיר המוצג לכם הינו בממוצע שכן ישנה חשיבות לפרמטרים שונים המשפיעים על המחיר כמו משקל מכונת הצילום, האם ההובלה התבצעה באמצעות סבלות או מנוף והאם ההובלה התבצעה בפורמט ספיישל או על הדרך.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין