לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

לקבלת הצעה במחיר הכי זול בהתחייבות, חייגו עכשיו:

053-7933-592

לקבלת הצעה במחיר הכי זול

בהתחייבות!

השאירו פרטים או חייגו: 053-7933-592

הובלת פריטי אומנות

הובלת פריטי אומנות – הכי בטוח עם הובלות באביב

אנשים נוטים להילחץ הרבה כשהם מזמינים שירות של הובלת יצירות אומנות יקרות, מאשר כשהם צריכים הובלה רגילה של פריטים בעלי ערך נמוך יותר ושניתנים להחלפה, אך הפתרון בהחלט קיים להשבת שלוות הרוח – הסוד הוא באריזה מוצלחת ומקצועית שמתבצעת כשלב הראשון והקריטי ביותר בהובלת חפצי אומנות. תשמחו לגלות שהמובילים שלנו ידאגו לספק לכם שירות אמין ומקצועי הכולל ביטוח על כל פריט שעליהם להוביל, וכך הם יוודאו שהובלת פריטי האומנות שלכם תעבור בשלום.

הובלת פריטי אומנות במחיר הזול בישראל!
מחיר החל מ-200 ש”ח
אפשרות הובלה מהיום להיום
ביטוח מלא על כל התכולה
עטיפת הציוד עם פצפצים כולל אפשרות אריזה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלת פסלים

ישנם פסלים שעשויים מחומרים שרגישים לזעזועים וחבטות, וכל מכה קטנה יכולה לגרום להם נזק עצום בעת הובלתם. במקרה שברצונכם להוביל פסל גדול ממדים או אפילו פסל בינוני בצורה בטוחה, אריזות הקרטון הרגילות לא יספקו את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, ולכן המובילים שלנו יבצעו את המעבר בעזרת ארגז עץ או מתכת מיוחד שישמור על הפסל שלכם לאורך כל הדרך. בנוסף ייצמד לארגז מד זעזועים – כלי מיוחד שעוזר לוודא שהפסל לא נפגע בשום צורה במהלך ההובלה.

הובלת תמונות

ידוע כי האקלים החם והלחות הגבוהה של ישראל עלולים להשפיע לרעה על חפצי אמנות שרגישים לשינויי טמפרטורות, כמו תמונות יקרות וציורים. במקרה שישנו חשש בנוגע לשמירה על איכות היצירה, יש להשתמש בארגז מיוחד שביכולתו לווסת את הטמפרטורה שבו כך שלא ייגרם נזק בלתי הפיך בזמן הובלת ציורים. יחד איתו יעשה שימוש גם במד טמפרטורה שתפקידו הוא למדוד את הטמפרטורה שבתוך הארגז בכל רגע בזמן המעבר.

הובלת עתיקות

אריזת עתיקות דורשת יחס עדין, סבלני ופרטני, וכל פריט נוי שכזה מצריך אריזה שמתאימה לו ולמידותיו. כך לדוגמה יתכן כי האריזה תסתכם בעטיפה עם נייר משי מיוחד, אך לעתים יהיה צורך בארגז עץ גדול לשם ביצוע ההעברה בדרך מקצועית ובטוחה. כשתדברו עם המובילים שלנו מומלץ שתציינו כי מדובר בהובלת חפצי עתיקות, והם יקפידו להביא איתם את כל הכלים הדרושים לביצוע האריזה וההובלה.

הובלת חפצי אומנות מזכוכית וחרסינה

אריזת פריטי חרסינה או זכוכית דורש שימוש בקרטון קשיח, שאותו יכולה לספק לכם חברת ההובלה. מומלץ לעטוף כלים וחפצים שכאלו בשכבות של דפי נייר טרם ההובלה, זאת על מנת לוודא שהפריטים לא יספגו זעזועים בעת המעבר. יתכן כי תידרש עטיפה נוספת בנייר בועות, וחברת ההובלה תוכל לבצע זאת עבורכם.

הובלה של יצירות אומנות עם ביטוח מלא על כל התכולה

הבטיחות שהמובילים שלנו מספקים אינה מסתכמת רק באריזה והובלה, אלא גם בנושא הביטוח. אצלנו באתר תמצאו אך ורק חברות הובלות מומלצות שיספקו לכם ביטוח על כל תכולת ההובלה, ותוכלו ליהנות מראש שקט כשתעבירו את פריטי האומנות שלכם. אתם יכולים להיות רגועים בידיים הטובות של הובלות באביב.

לקבלת הצעה במחיר הכי זול

בהתחייבות!

השאירו פרטים או חייגו: 053-7933-592

החל מ300 - ש"ח לדירה קטנה בתל אביב

מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים

אפשרות הובלה מהיום להיום

שירותי אריזה פירוק והרכבת רהיטים

ממליצים עלינו

עדכונים

פרטי התקשרות

כתובת: ניסים אלוני 17 תל אביב

מייל:
avivmoving123@gmail.com

טל: 053-7933-592

שעות פתיחה: ימים א - ה: 6:00 - 23:00
יום שישי: 5:00 - 16:00
יום שבת: 17:00 - עד 23:00

לייעוץ והצעת מחיר אונליין