שירותי אחסנה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מה חשוב לדעת על אחסנת דירות ומשרדים?

דירות או עסקים אשר עוברים שיפוץ מאסיבי דורשים מקום אחסון מספיק גדול לזמן מוגדר ולעיתים בלתי מוגדר. אנשים אשר טסים לתקופה בחו”ל ומחפשים שירות של אחסון דירה בטוח ובראש שקט. חברת הובלות באביב נמצאת בקשרים עם אזורי אחסנה ובעלי מכולות אחסנה לזמנים הדרושים ללקוח ותקציבים הגיוניים.

אופציית האחסנה במיוחד, אחסנה לטווחי זמן ארוכים במיוחד, דורשים אמון ומקצועיות רבה מבחינת היכולת לתת את האחריות והדין באשר לרכוש הלקוח. כיצד נוודא ונמצא מקום אחסנה בטיחותי ואיכותי.

גרים באזור המרכז? אנו מציעים שירותי הובלה ואחסנה במרכז
מחירים מיוחדים לתושבי תל אביב והסביבה
אחסון תכולת דירה בתל אביב במחיר הזול – בהתחייבות!
הזמינו שירותי אחסון תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה – עד 5 שנים
יחידות אחסון בתל אביב והמרכז לאחסנת חפצים או סחורות

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לחייג: 053-7933-592
אפשר גם להשאיר הודעה 🙂

אחסון תכולת דירה

שירותי הובלה ואחסנה – 2 ציפורים במכה

אחסנה דרך חברת הובלה היא אחת הדרכים הנוחות ביותר להוציא ולארוז את החפצים מהדירה ובית העסק ולפרוק אותם במקום בו ימתינו עד סיום השיפוצים ו/או עד חזרתם של הבעלים אל הדירה או המשרד. בחירה באופציה זו תחסוך לכם זמן וכסף רבים בחיפוש אחרי שני נותני שירותים ושני ספקים. היכולת לספק את שני השירותים הללו בעת ובעונה אחת, אינה מוכרת לרוב הלקוחות הפרטיים וחשוב להביא אותה אל המודעות הצרכנית, בחירה באופציה זו תקל עליכם לבדוק את אמינות העסק בצורה קלה הרבה יותר ולעקוב אחר ביצוע העבודה בצורה נוחה ויעילה יותר.

יש לכם רהיטים שאתם צריכים לאחסן? הזמינו שירות של אחסנת רהיטים

ביטוח אחסנה של דירה – ביטוח גניבות ונזקים

אחרי שבחרתם את חברת ההובלות וחברת האחסנה, כאמור דרך חברת ההובלות, חשוב מאוד לבדוק ולקבל מסמך חוקי בדבר ביטוח וכמובן ציון חברת ביטוח ופוליסה המציינת את הסעיף הביטוחי העל כלל החפצים והרכוש שלכם. אסונות וגניבות הם אירועים שמתרחשים בדרך קבע וחשוב להיזהר ולהערך אליהם מבעוד מועד. מרגע שקיבלתם את הפוליסה שאלו את החברה מה שמה המוצהר ברשויות המס וצרו קשר עם חברת הביטוח, בדקו שאכן קיימת פוליסה כזאת וכל סעיפי הביטוח הכוללים גניבה ו/או נזק נכללים בתוכה. חשוב לקבל מסמכים, לבצע הקלטת שיחות ולשמור על מסמך, הבטחה ומידע חיוני.

אפשרות אחסנה של פריט בודד – להזמנת אחסון פריטים בודדים

בדיקת חוקיות אזור ומתחם האחסנה – שלא יעבדו עליכם

בדקו מיהו האחראי של מתחם האחסנה וכי לא מדובר בחתול בשק. בדקו את אמיתותה וכשירותה של חברת ההובלות וחברת האחסון וכי האנשים הם אכן אותם אנשים כפי שהם מציגים את עצמם, כלומר, בעלי המקום ובעלי החברה.

אחסון דירות לטווח ארוך וקצר – שירותי הובלה ואחסנה

חשוב מאוד לקבל חוזה אחסנה מוסדר, הובלת דירות, אריזת דירות והעברת דירות לבדן, הן הליך מורכב, אחסון בזמנים משתנים דורש וידוא ודיוק ברמה גבוהה יותר מאחר והרכוש עתיד “לעמוד” במקום רחוק מכם למשך תקופת זמן מסוימת. חוזה כביל וחוקי משפטית יגן עליכם מפני מצבים ותקריות בלתי צפויות.

שילוב שירותי אחסון דירה ושירותי הובלה בתל אביב

על פי העדפת הלקוח, חברת הובלות באביב מספקת שירותי אחסון כשירות בודד או במשולב עם שירותי אריזה והובלה. ניתן לקבל שירות משולב בזמן ההעברה למחסן, בזמן הוצאת התכולה מהמחסן או כל שילוב המתאים לדרישות הלקוח.

אחסון דירה בתל אביב

קבלת ייעוץ לאחסון דירה יעיל בתל אביב והמרכז

כמה עולה אחסון תכולת דירה בתל אביב? צוות מומחים בתחום האחסנה ייעץ לכם על מנת שתקבלו שירות יעיל המותאם לדרישותיכם. נעזור לכם לאמוד את צרכי האחסון שלכם וזיהוי פתרונות שיתנו לכם שירותי אחסון יעילים כדי שלא תשלמו על שירותים מיותרים ושטחי אחסון לא מנוצלים.

על שירות אחסנת תכולת בית פרטי שמעתם? לחצו כאן להזמנת השירות

שירותי אחסון תכולת דירה והובלה לדירות ומשרדים

החפצים שלכם יאוחסנו במתקני אחסון מודרניים שנבנו בסטנדרט גבוה למטרה ייעודית של שירותי אחסון ומתוחזקים בקפידה. כל המחסנים שלנו מאווררים, מסודרים ומאובטחים. המחסנים מצויידים בבקרת אקלים מותאמת לשמירה על התכולה מפני נזקי רטיבות או יובש. נהלי האחזקה כוללים ריסוס שיטתי למניעת נזקי חרקים ומכרסמים, וכמובן אבטחה נאותה.

מחירון אחסון תכולת דירה במרכז:

הובלה ואחסון תכולת דירת חדר בתל אביב – החל מ-150 ש”ח
כמה עולה אחסון תכולת דירה של 2 חדרים ללא אריזה? – 600 – 300 ש”ח
הובלה ואחסון תכולת דירה 3,4 חדרים במרכז הארץ – 700 – 450 ש”ח
מחיר אחסון דירה של 5 חדרים במרכז לתקופה של חודש – החל מ-500 ש”ח
אחסון תכולת דירה לחודש החל מ 300 ש”ח – תלוי במספר החדרים

יש גם אפשרות להשכיר מכולה לאחסון במרכז לתקופה של חודש במחיר של 25-40 ש”ח לקו”ב

אזורי שירות של אחסון דירות במרכז: ראשון לציון, רחובות, גדרה, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון, בני ברק, בת ים, קריית אונו, רמלה, לוד, אלעד, ראש העין