הובלת משטחים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלת תכולה על משטחים

חברת הובלות באביב שולחת אליכם חברות הובלת משטחים המובילות משטחים עם תכולה משתנה במחירים זולים! ההובלה מתבצעת מסביב לשעון בשעות הנוחות לכם, תוך שנלקחים בחשבון האילוצים השונים שלכם לרבות שעות העבודה של המחסנים הלוגיסטיים, ניצול אידיאלי של שעות היום המוארות באתרי הבנייה ועוד. לפניכם כל המידע הנחוץ לכם על שינוע משטחים.

שירותי הובלות משטחים מהיום להיום במחיר זול!
הובלת משטחים בכל הארץ החל מ-200 ש”ח
שירות מיוחד ודחוף לעסקים – מהיום להיום
שירות לקוחות 24/7 – הובלה גם בלילה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

הובלה של משטחים

הובלת משטח עם סחורה

מדוע מראש מובילים את התכולה כמשטחים?

בעוד ישנם פריטים בודדים שניתן להוביל אותם בצורה ידנית, ישנם גם סוגים נוספים של תכולה שעל מנת לנייד אותם בצורה פשוטה, יש צורך לשלב אותם על משטח. במרבית המקרים, על המשטחים ישנה תכולה מסחרית כדוגמת משטחים של מוצרי מזון, משטחי תחמושת המשמשים את צה”ל, משטחים עם סחורה מפורקת של רהיטים, משטחים עם חומרי בנייה ומשטחים של מכונות. בעת שהתכולה המשתנה משולבת על משטח, ניתן להעמיס אותה בקלות, להוביל אותה בקלות ולפרוק אותה בקלות.

הובלת משטחים עם סחורות על גבי מלגזות

העובדה שהתכולה יושבת על משטח, מאפשרת לנהל את ההובלה בצורה קלה באופן משמעותי. המשטחים בנויים בצורה כזו שניתן להוביל אותם עם מלגזה, כך שכמעט ואין צורך ביד אדם. איך מתבצעת הובלת משטחים לחנויות? המובילים שלנו יגיעו אל המחסן הלוגיסטי של החברה עם משאית ההובלה, באמצעות מלגזה יעלו המשטחים השונים על המשאית וברגע זה תצא ההובלה לדרך. עם ההגעה אל נקודת היעד, יהיה ניתן לפרוק את המשטחים באמצעות מלגזה וכך לסיים אותה ללא כל התערבות של כוח אדם. הפצת משטחים באופן זה מתבצעת בבטיחות ובמהירות.

הובלת משטחים עם מנוף ישירות אל נקודת היעד

לעתים המלגזה אינה כלי העזר היחיד שנעשה בו שימוש. לאחר שפורקים את המשטחים מהמשאית, לא תמיד הם נשארים בגובה הקרקע ויש צורך לנייד אותם הלאה אל מקום אחר. כך לדוגמא עם העברת משטחים שצריך לנייד אל קומות גבוהות כמו באתרי בנייה. אופן הפריקה יתבצע כך: במקרים שכאלו אין צורך במלגזה, אלא שהמנוף המוצמד אל משאית ההובלה יוכל לנייד את התכולה אל הקומה הנדרשת. חשוב לזכור שבמרבית המקרים מדובר על משטחים המאופיינים במשקל רב הכוללים חול, מלט, ברזל, זכוכית ושיש – כך שהדרך היחידה לבצע את ההובלה באמצעות מנוף הרמה או זרוע.

כמה עולה הובלת משטח עם סחורה?

הפרמטר הראשון שישפיע על עלות ההובלה שלכם הוא המרחק בין הנקודה ממנה אתם מובילים אל הנקודה אליה אתם מובילים. לדוגמא, הובלת משטחים בצפון שנקודת היעד שלהם היא דרום הארץ, תהיה יקרה יותר בהשוואה לשירות הובלת משטחים לאילת המתחיל ומסתיים באילת. כל עוד על המובילים לעשות דרך, עלות ההובלה תהיה בהתאם. הובלה של משטחי ברזל תעלה לכם בממוצע בין 250-600 שקלים למשטח, ומחיר דומה יהיה גם עבור משטחים עם ציוד לחנויות בגדים – החל מ-250 שקלים עבור משטח אחד.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין