מחירון הובלות

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מעבר דירה הוא יום מתיש ומעייף אם עושים את זה עם חברת ההובלות הלא נכונה אבל גם אם בוחרים את המובילים הטובים ביותר עדיין מדובר ביום ארוך שבהחלט היינו שמחים לוותר עליו. כמעט כל אחד או אחת מאיתנו נזקק לשירותי הובלה בשלב כזה או אחר בחייו וחשוב להדגיש כי לכל סוג הובלה יש מחיר שונה לגמרי. מחירון הובלות במרכז משתנה מאוד מהובלה להובלה, לכל הובלה יש את המשתנים שלה, לכל הובלה יש מספר חפצים שונה ולכל הובלה יש דרכי גישה אחרים לגמרי. למשל הובלה לדירת סטודנטים תעלה כ-1,000 שקלים לעומת הובלה למשרד שיכולה להגיע גם ל-1,800 שקלים. דוגמה נוספת היא הובלה של דירה השייכת לסטודנטים או זוג צעיר בתל אביב לדירה אחרת כאשר בשני הבתים אין מעלית תעלה אחרת לעומת הובלה לזוג נשוי עם ילדים שכוללת מעלית בשני הבתים. לכל הובלה יש מחיר אחר ולכל הובלה יש תנאים אחרים- בחברת באביב הובלות תוכלו לקבל את המחירים האטרקטיביים ביותר בשילוב האיכות הגבוהה ביותר.

מחירון הובלות

מחירי הובלות במרכז – כל הגורמים שיכולים לשנות את המחיר

הובלת דירה יכולה להיות קצרה ומהירה ויכולה גם לקחת מספר ימים- זה כמובן תלוי במרחק בין הבתים, בחפצים והרהיטים שיש בביתכם, בסוג הציוד שיש בביתכם, האם ההובלה תתבצע דרך המעלית או המדרגות, בקומה שאליה תתבצע ההובלה ועוד. מחירי הובלות במרכז יכולים להיות שונים ומגוונים והכל תלוי כמובן בהובלה כאשר לכל הובלה יש מחיר אחר לגמרי. בין היתר, המחיר מושפע גם מהחפצים עצמם כאשר הובלת פסנתר תעלה לכם כ- 600 ₪ לעומת מקרר שיעלה לכם כ-300 שקלים. שאתם מחפשים הובלות במרכז מחירים זה המרכיב הראשון שתחפשו, אף אחד לא רוצה להעביר את תכולת הבית שלו ולקרוע לעצמו את הכיס.

אז למה לבחור בחברת הובלות באביב? אנחנו מציעים לכל הלקוחות שלנו בתל אביב והמרכז הובלה מהירה וללא תקלות, מחירים משתלמים ואטרקטיביים ובנוסף גם שירות מצוין שמאפשר לכם לשאול את כל השאלות ולקבל את כל התשובות. יש כל כך הרבה דאגות ועניינים שצריך לסגור כאשר עוברים דירה, אנחנו מבטיחים לכם שאת עניין ההובלה אתם יכולים להוריד מרשימת הדאגות שלכם ולהתעסק בכל שאר הדברים. יש לנו עבורכם את המובילים האיכותיים והמקצוענים ביותר כדי שהרהיטים והחפצים שלכם יוכלו לעבור במהרה לביתכם החדש ללא שריטות וללא מכות.