הובלות משרדים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלת משרדים במחיר של הובלת דירה

הובלות הוא תחום עסקי לכל דבר, במיוחד כאשר מדובר על הובלות משרדים. הובלות משרדים דורשות אחריות גבוה לא רק מבחינת היכולת לשמור על סדק וקור רוח, אלא היכולת להעניק ללקוח את החיסיון והביטחון שכל ההתנהלות מתבצעת בטכניקת עבודה יעילה וגבוהה. הובלת עסקים ומשרדים בחברת הובלות באביב, דורשת רמה גבוהה ביותר של אמינות, רגישות ויכולות לוגיסטיות.

הובלת משרד בכל שעה ובכל זמן כולל אריזה
החל מ-500 ש”ח להעברת משרד קטן

אפשרות פירוק והרכבת רהיטי המשרד במקום
שירות מעבר משרד 24 שעות ביממה
הובלת משרדים המלצות ומחירים הכי זולים רק אצלנו
* מנוף להעברת משרד במקרה ומדובר על בניין משרדים גבוה
העברת משרד קטן או גדול עם מובילי משרדים מקצועיים – 15 שנות ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 053-7933-592

הובלות משרדים

חברת הובלות משרדים שעובדת 24/7 כולל אפשרות הזמנת הובלת משרד מהיום למחר

כמה עולה הובלת משרדים? מה המחיר של הובלת משרד קטן? מחפשים חברת הובלה להעברת המשרד, אחסנת המשרד לטובת שיפוצים או העתקת המשרד למבנה אחר? חשוב מאוד לבדוק האם חברת ההובלות הינה חברה רשומה על פי חוק. חשוב מאוד לוודא את אמינות ומקוריות הקבלות והעוסק של המוביל לצורך חוקיות פעילות ההובלה וקבלת הביטחון האמיתי שאתם מתנהלים מול מקצוענים. הובלת משרדים דורשת אמינות גבוהה בכל הקשור לשמירה על חיסיון וסודיות מבחינת נושאים ופרטים אליהם ניתן להיחשף במקרים רבים במצבים של מעורבות פרטנית כל כך כמו במצבים של הובלות ואריזת עסקים.

 

הקפידו לבחור חברת הובלות עם ביטוח לעסקים

כמה עולה הובלה של משרד? לפני סגירת עסקה עם חברת הובלות לצורך הובלת משרדים או הובלת עסק, חשוב מאוד לתת את הדעת על חשיבות הביטוח והאחריות במסגרת ההובלה עצמה ובעת ההעמסה על המשאית. אל תספקו בכך שהמוביל אומר לכם שיש ביטוח, התעקשו שפרט זה יופיע בחוזה ההובלה. הובלת משרדים, הרבה יותר מכל הובלה אחרת דורשת עמידה על תנאי האחריות וביטוח המסמכים והחפצים. שימו לב שבחוזה מצויינים כל הפריטים, הרהיטים והמסמכים הדורשים ביטוח כנגד נזק, גניבה או אובדן, בסעיף הביטוח חייב להיות מצוין אחוז הביטוח וההחזר בכל מקרה שהוא ובלבד שלא היה תלוי בכם.

רבים מגדילים ומציינים את כל הפריטים החשובים והקריטיים ביותר שלא ניתן היה להוביל או להעביר באופן עצמאי.

הובלת משרד

באתר תוכלו להזמין הובלת משרד מתוך רשימת אזורי שירות המוצעים באתר

חומרים מסווגים וסודיים – מה החוק ומהי ההמלצה?

על מסמכים וניירת מסווגת וסודית במיוחד עדיף לתת דגש מיוחד ולא להסתמך רק על החוק. העדיפו ואף עשו השתדלו להעביר את הניירת הסודית בכוחות עצמכם, בין אם זה בארגזים ובין אם זה בכספות. חומרים רגישים ומסווגים הנמצאים במחשבים, רצוי להעביר על ידי בעל תפקיד/בעלי תפקידים מטעם החברה, למען הסר ספק וחשש.

וודאו שהמוביל מסוגל לבצע אריזה יעילה של תכולת המשרד/העסק

חשוב מאוד לוודא שהמוביל מסוגל לא רק להוביל את כל המשרד אלא לארוז את כל תכולת המשרד בכוחות עצמו או בסיוע צוותים מטעמו לייעול תהליך ההובלה. הובלת משרדים חייבת להתבצע באופן מהיר, ויחד עם זאת קפדני להקטנת הנזק בכל הקשור לתפוקה וההספקים של העסק. מוביל מקצועי ומיומן יוכל לבצע הובלת משרדים תוך זמן קצר באופן שישפיע על תהליכי וקצב העבודה העסקיים שלכם באופן מזערי ביותר….

עבודה עם עסקים, הובלות משרדים בגדלים וקנה מידה משתנה, דורשת סבלנות, אמינות ושקיפות מול הלקוח. התנהלות מול כמה גורמים בעסק אחד ומתן אמינות ברמה גבוהה, התנהלות מול מורכבויות בכל המישורים – אלה בדיוק התחומים בהם אנו שולטים

זקוקים להובלות משרדיות? מחפשים מוביל מיומן להובלת/העתקת מקום העסק’/אחסון המשרד בעת תקופת השיפוצים? צרו קשר עוד היום, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף וייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות – וכמובן עם המחיר הכי זול ברשת! – הזמינו הובלה במרכז

הובלת משרדים

כל מה שהובלת משרדים צריכה

על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, אנו מקפידים על תכנון מקצועי של המעבר עד הפרט האחרון.

• בירור מקיף של הצרכים שלכם – בשיחה ייעודית מוקדמת

• בניית תוכנית הובלה – כולל תכנון מדויק של לוחות הזמנים

• ביצוע כל השירותים הנדרשים – פירוק והרכבת רהיטים, אריזה קפדנית של התכולה, איתור בעלי המקצוע שעמם נדרש תיאום לפני ההובלה ובמהלכה ועוד.

• בירור סוגיות חשובות – כגון אם דאגתם לגבות את מערכות המידע, אם דאגתם לבעל מקצוע שיקים עבורכם את רשת המחשבים במשרד החדש ועוד.

• גמישות בביצוע – באפשרותנו לבצע הובלה בשעות לא שגרתיות בזכות ההבנה כי הובלת משרדים צריכה להתבצע בצורה שמצמצמת את אובדן שעות העבודה.

ריהוט משרדי

לייעוץ והצעת מחיר אונליין