מובילים מומלצים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

תאריך עדכון אחרון

החשיבות שבהובלה עם מובילים מומלצים

פורטל “הובלות באביב” מחזיק באינספור המלצות וקבלות על מובילים מומלצים! המון פעמים בעת שמחפשים אחר חברת הובלה, מחפשים אך ורק אחר מחיר מפתה ונוח – אך האמת היא שבעת שאתם מבססים את הבחירה שלכם על פי המחיר בלבד, אתם לא באמת יכולים להגיע אל מובילים אמינים ומומלצים. ביום ההובלה שלכם – גם בעת שאתם מעוניינים להוביל דירה שלמה וגם בעת שאתם מובילים פריט בודד, אתם מפקידים את התכולה היקרה לכם בידיהם של המובילים. הובלה המתבצעת עם מובילים שאינם מומלצים יכולה להסתכם בהרס התכולה שלכם, עוגמת נפש וחוסר שביעות רצון. פנו אלינו וניתן לכם המלצות על מובילים מומלצים להובלת פריט בודד ודירות גדולות.

הזמינו מוביל מומלץ ואמין והכי חשוב זול – מהיום להיום!
החל מ-180 ש”ח לפריט בודד
הובלה ואריזת תכולה בעלות סמלית
צריכים מנוף? מוביל עם מנוף בדרך אליכם
עוברים דירה היום? מובילי דירות מקצועיים למעבר קל ובטוח
שירות בפריסה ארצית

ביטוח מלא על התכולה שלכם 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הזמינו מובילים מומלצים בפריסה ארצית

מי יכול לתת לכם המלצה על מובילים?

איך מוצאים המלצות על מובילים? יש לכם שתי אפשרויות: האפשרות הראשונה היא לגלוש בצורה עצמאית באתרים שונים וללקט המלצות על מובילים. הבעיה הגדולה שבליקוט עצמאי שכזה היא שלא תמיד ההמלצות שתקבלו הינן אמינות. לא אחת, ישנן חברות השותלות המלצות על מובילים בשרון או מוביל מומלץ בשפלה, כאשר המטרה היא להפנות אתכם אל חברה ספציפית בצורה מכוונת. המלצה אמיתית ולגיטימית הינה המלצה מבוססת ובדוקה של לקוחות שהתנסו בשירות.

האפשרות השניה היא לדבר איתנו! יש לנו המלצות רבות על מובילים העובדים בפריסה ארצית ומבצעים הובלות מסוגים שונים. את ההמלצות שניתן לכם, ניתן על פי סוג ההובלה שאתם צריכים: מובילי דירות ישודכו לכם במידה ואתם עוברים דירה, ואילו מוביל מקררים המוביל עם סבליקה ישלח אליכם אם ההובלה הנדרשת על ידכם הינה הובלה של מקרר.

מוביל מומלץ להובלות קטנות באמצעות טנדר ומסחרית

ענף ההובלות הינו ענף רחב מאד הכולל בתוכו סוגים רבים של הובלות. כך לדוגמא, אם אתם צריכים מוביל מומלץ להעברת מכונת כביסה, ההובלה המתאימה לכם ביותר הינה של מוביל עם משאית קטנה. חיפוש עצמאי אחר מוביל יכול לקחת לכם המון זמן, תוך שאינכם יכולים לדעת בוודאות כי תגיעו אל מוביל מומלץ. אנו מחזיקים במניפה רחבה של המלצות הכוללות גם המלצות על מוביל עם טנדר – כך שכל הובלה קטנה שאתם צריכים מקבלת את המענה המתאים והראוי ביותר. המובילים שלנו מגיעים אל תל אביב, חיפה, באר שבע וכל עיר אחרת בישראל.

מוביל דירות מומלץ יגבה מחירים הוגנים

אז מה הופך מוביל מומלץ למוביל שהינו מומלץ? אנו מאמינים כי המוביל צריך להצטיין בשני פרמטרים עיקריים: מקצועיות ושירות. המקצועיות רלוונטית לכל הקשור בניסיון המוביל, אופן ההובלה והערכות נכונה לקראת ההובלה שלכם. השירות? הוא כולל בתוכו את האדיבות, הזמינות והמחירים המוצעים לכם על ידי המוביל. שימו לב: ישנם מובילים זולים שאינם די מקצועים, ואיתם לא מומלץ לעבוד בשום פנים ואופן.

אנו נדאג לשלוח אליכם מוביל אמין וזול שגובה מחירים הוגנים! בעת שהמוביל גובה מכם מחיר יקר מדי, הוא לא יכול לעולם להיות אמין שכן הוא מחפש לגזור עליכם קופון. מנגד, מובילים המציעים מחירים זולים הינם מובילים אמינים ששמים את חוויית השירות של הלקוחות בראש סדר העדיפויות. זיכרו: הנוסחה המנצחת היא מחיר הוגן וטוב ומקצועיות חסרת פשרות.

מובילים מומלצים ומקצועיים

מדוע חשוב הניסיון של מוביל מומלץ להעברת דירות?

אנו עובדים עם מובילים מומלצים במרכז וגם באזורים אחרים בארץ כמו עם מובילים מומלצים בצפון. הניסיון של המובילים המגיעים אליכם בסופו של דבר נלקח בחשבון, ומבלי שיש למוביל ניסיון רב בהובלות אנו לא נמליץ עליו. מדוע הניסיון חשוב כל כך? ביום ההובלה שלכם אתם נותנים אמון במלא באדם זר שצריך להוביל את התכולה שלכם בשלום אל המקום אותו תגדירו. ישנן תכולות שבירות, תכולות בעלות ערך כספי רב ותכולות בעלות ערך סנטימנטלי רב. איך תדעו כי התכולה שלכם אכן תגיע בשלום? עם מובילים מנוסים!

מובילים בדרום ובכל מקום אחר בארץ שהינם מנוסים, מיומנים היטב בכל סוג של הובלה ובכל דרך הובלה אפשרית. המשמעות היא שלפני הובלה של רהיט הוא יפורק ולאחר מכן יורכב, תכולה שבירה תיעטף בניילון ושכבת עיתונים ופריטים בודדים יובלו באמצעות טנדר על מנת לחסוך לכם עלויות. ניסיון המובילים מאפשר להם להעניק לכם את השירות הטוב, המדוייק והנכון ביותר עבורכם!