הובלת מכולות
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלות לכל סוגי המכולות

חברת “הובלות באביב” מובילה עבורכם בכל העונות, גם הובלת מכולה! המכולות מסייעות גם לאנשים פרטיים וגם לקהל העסקי עם שימוש רבים: החל מאחסנה של ציוד ועד כמרכיב חיוני לעבודות תובלה שונות. אם יש ברשותכם מכולה שאתם צריכים להוביל ממקום למקום, דעו כי הגעתם אל המקום הנכון! את ההובלות למכולות אנו מבצעים תחילה עם מנוף שמטרתו להרים את המכולה ולהושיב אותה על המשאית, ולאחר מכן אנו מגיעים אל נקודת היעד שתגדירו לנו. שינוע מכולות מבצעים במחירים זולים ועם מובילים מקצועיים!

שירות הובלת מכולות וקונטיינרים במחיר הכי זול!
אפשרות להזמין הרמת מכולה בלבד עם מנוף
העברת מכולות מנמל אשדוד חיפה ואילת
אפשרות לבצע הובלת קונטיינר מהיום להיום
מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים לעסקים
ביטוח מלא על כל הובלה דרכנו

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7933-592

הובלת מכולות מנמל חיפה אל המחסן הלוגיסטי שלכם

אנחנו עובדים בפריסה ארצית ויכולים להגיע לכל נקודה שתגדירו לנו. כך לדוגמא, אם אתם צפויים לקבל מכולה עם סחורה מנמל חיפה או מנמל אשדוד, נוכל להגיע לנמל ולבצע את ההובלה ישירות מהאונייה, או לחילופין ממחסן לוגיסטי שיש לכם בנמל. אנו מובילים מכולות עם מגוון רחב של תכולות: מכולות עם מזון, טקסטיל, חומרי בניין וגם חומרים מסוכנים. הובלת מכולות מאשדוד או מחיפה מחייבות אותנו באישורי כניסה רלוונטים שיש לדאוג להם מבעוד מועד על מנת להבטיח ביצוע מהיר ואיכותי להובלה שלכם.

הובלת קונטיינרים עם מנוף זרוע

בעוד הובלות קטנות יותר אנחנו מבצעים באמצעות כוח המובילים, הובלת קונטיינר חייבת להתבצע באמצעות מנוף הזרוע. מנוף זה מבוסס על זרוע הנישאת לגובה ובאמצעותה ניתן להרים פריטים שמשקלם רב מאד. משאיות ההובלה שלנו מגיעות עם מנופי הרמה להרמת המכולות שלכם וניתן להרים מכולות ממחסנים, אזורי תעשייה ומסחר, נמל תעופה או נמל ימי או מאזור נטוש. הובלת מכולה עם מנוף מתבצעת באופן הבא: תחילה, נבין האם המכולה ריקה או מלאה. מיד לאחר מכן, נרים את המכולה אל עבר המשאית ונמקם אותה בצורה בטוחה. השלב הבא יהיה להגיע אל נקודת היעד ולאחר מכן תתבצע הפריקה – גם היא באמצעות מנוף הזרוע.

הקשר בין השוואת מחירים של הובלת מכולות וטיב החברה

איך תבחרו חברה אחת שתבצע עבורכם את ההובלה אם ישנן המון חברות הובלת קונטיינרים? ההמלצה שלנו היא לבצע השוואת מחירים. הסיבה? אתם יכולים לגלות המון על החברה דרך המחירים המוצעים לכם. כך לדוגמא, במידה והתענייתם לגבי הובלת מכולת מגורים, בצעו השוואת מחירים אצל כמה חברות ונתחו את החברות על פי המחירים שהציעו לכם:

חברה שתציע לכם את המחיר הגבוה ביותר היא החברה שהכי פחות אמינה, זאת מאחר והיא גובה מכם מחיר גבוה ללא כל סיבה. חברה נוספת שתשללו את העבודה איתה תהיה החברה שמציעה לכם מחיר נמוך ללא אחריות על התכולה – זאת מאחר ומחירים נמוכים משקפים חברה ללא ניסיון או חברה שאינה די מקצועית. איזו חברה כן תבחרו? זו שהציעה לכם מחיר הוגן וממוצע המשקף את מחירי ההובלה למכולות. הדיל המושלם? חברה אמינה עם מחיר מצוין!

מה משפיע על עלות הובלת מכולה?

אז כמה עולה הובלת מכולה? המחירים משתנים בהתאם לגודל המכולה וסוגה. כך לדוגמא, הובלת מכולה 40 רגל תהיה יקרה יותר בהשוואה לשירות הובלת מכולה 20 רגל. כמו כן, סוג המטען משפיע גם הוא על המחיר: ישנן מכולות אחסנה, מכולות מגורים, מכולות עם חומרים מסוכנים או מכולות שזקוקות לשירות הובלת מכולת קירור. לכל סוג של מכולה ישנו מחיר אחר, כך שעל מנת להעניק לכם את המחיר המדוייק יש צורך באיפיון המכולה. טווח המחירים להובלה של מכולה 40 רגל עומד בממוצע על בין 600 ל-1800 שקלים. כמו כן, מכולות ריקות מתכולה יהיו זולות יותר בהשוואה למכולות גדושות בפריטים.