קרטונים למעבר דירה בירושלים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

קרטונים למעבר דירה בירושלים

ירושלים היא לא רק בירת ישראל אלא גם העיר הגדולה ביותר במדינה עם אוכלוסייה שהולכת ומתקרבת אל סף מיליון בני האדם. באופן טבעי מתבצעות בעיר מדי יום הובלות רבות, ולקראת כל מעבר דירה אחת הפעולות ההכרחיות היא כמובן הצטיידות בקרטונים.

עוברים דירה בירושלים? קבלו קרטונים למעבר דירה בירושלים במחיר הכי זול!
מבצע לקניית קרטונים – למזמינים הובלה דרך האתר בלבד
קרטונים במחיר סמלי למזמינים הובלת דירת 5 חדרים ומעלה
שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים בירושלים על ידי מובילים מומלצים – בהתחייבות!

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

קרטונים למעבר דירה בירושלים

איפה ניתן לקנות קרטונים?

השאלה איפה קונים קרטונים לצורך מעבר דירה בירושלים היא שאלה מתבקשת, והתשובה היא שגם ברשתות כמו אייס והום סנטר וגם בחנויות שמתמחות במוצרי אריזה. בכל המקומות הנ”ל תמצאו מגוון רחב למדי של קרטונים, גם מבחינת העובי וגם מבחינת המידות, כשבכל מקרה חשוב כמובן לבחור נכון את כמות הקרטונים ואת הסוג שלהם.

כמה קרטונים נדרשים לצורך הובלת דירה?

הפרמטר העיקרי לאומדן כמות הקרטונים שנדרשים להובלת דירה הוא מספר החדרים. תכולת דירת חדר תיכנס ל-20 ארגזים ועבור הובלת דירת שני חדרים תצטרכו ברוב המקרים ל-30-35 קרטונים, כדי לארוז 3 חדרים יש צורך בכ-50 קרטונים ובדירות גדולות יותר או בבתים פרטיים כדאי להצטייד ב-60 עד 80 קרטונים.

חשוב להדגיש שהנתונים הנ”ל הם כמובן כלליים, וישנם מקרים שבהם תוכלו להסתפק בכמות קטנה יותר או להפך, תצטרכו לרכוש יותר אריזות קרטון למעבר דירה בירושלים (אם צברתם פריטים רבים לאורך השנים). מומלץ לנצל את ההזדמנות של מעבר הדירה כדי לבצע מיון יסודי של כל החפצים בבית ולארוז רק את מה שבאמת חיוני עבורכם.

סוגי קרטונים

ישנן שתי הבחנות עיקריות כשמחפשים ארגזים למעבר דירה בירושלים: האחת היא לגבי העמידות של הקרטונים והשנייה היא הגודל שלהם.

מבחינת עמידות כדאי לדעת שישנם קרטונים חד-גליים שנחשבים פחות חזקים וקרטונים דו-גליים שיש בהם שתי שכבות קרטון ולכן הם מתאימים למשל לאריזת ספרים וכלי מטבח. מבחינת הממדים ישנה בחירה בין קרטונים קטנים, בינוניים וגדולים, כשהשיקול העיקרי הוא סוג הפריטים שאתם רוצים לארוז.

האם כדאי לארוז בעזרת קרטונים משומשים?

ישנם שני סוגים של קרטונים משומשים – כאלה שאתם מוצאים ליד חנויות מכולת, סופרים וכו’, או מקבלים ממכרים שעוברים בחברות שמחזיקות בקרטונים מיותרים; וכאלה שקניתם בחנות לפתרונות אריזה שמציעה גם קרטונים יד 2.

כשמחפשים קרטונים לאריזת דירה בירושלים לא מומלץ לבחור באופציה הראשונה, גם בגלל שעקב השימוש הקרטונים עלולים להיות פחות עמידים ולגרום לנזק לחפצים שייארזו בהם, וגם בגלל שהם עלולים להכיל חרקים ומזיקים שונים. האופציה השנייה אפשרית, כשבנוסף לחיסכון הכספי ישנו השיקול האקולוגי שתמיד כדאי לקחת בחשבון.

איך מקבלים קרטונים בחינם?

אלטרנטיבה נוספת לאופציה של קניית קרטונים למעבר דירה ירושלים שגם חוסכת לכם כסף וגם מבוססת על מחזור היא לשכור את שירותיה של חברת הובלות שמספקת קרטונים למעבר דירה בירושלים בחינם. בדרך זו מובטח לכם שהקרטונים במצב מעולה שהרי מן הסתם המובילים לא ירצו להסתכן בקריעת קרטונים תוך כדי מעבר ובנוסף תוכלו לדעת בוודאות שקיבלתם בדיוק את כמות הקרטונים האופטימלית ובגדלים הנכונים בהתאם לתכולתה דירה שלכם.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין