אריזה והובלה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

תאריך עדכון אחרון

שבו רגל על רגל ותנו לנו לבצע את האריזה בשבילכם

אנשים רבים מזמינים הובלה ושוברים את הראש בנוגע לאריזת הפריטים שלהם, מבלי לדעת שיש באפשרותם להזמין אריזה והובלה בזול מבלי שיצטרכו לעשות דבר. אצלנו בחברת הובלות באביב תוכלו להזמין את המובילים יחד עם שירותי אריזה בעלות משתלמת במיוחד, ונוכל לסייע לכם עם שירותים נלווים נוספים שעשויים להזדקק לכם במקרה שתתנו לנו לארוז לכם את כל הפריטים. הובלה פלוס אריזה תעזור לכם לשמור על הפריטים שלכם כמו שצריך כך שלא ישברו בעת המעבר, ואנו מתחייבים גם לספק לכם ביטוח על ההובלה ועל כל הפריטים שארזנו בעצמנו.

אריזה והובלה לבתים, משרדים וחנויות!
החל מ-190 ש”ח להובלה ואריזת פריט בודד
שירות מהיר וזול מהיום להיום
עובדים בכל הארץ: מרכז, צפון, דרום
שירות 24 שעות ביממה – גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 053-7933-592

אריזה והובלה במחיר זול

מדוע מומלץ להשאיר את האריזה למובילים?

אנשים רבים מנסים לחסוך לעצמם כסף בהובלה וניגשים למכולת השכונתית כדי לבדוק האם יש שם קרטונים פנויים שניתן לארוז בהם חפצים. אמנם זה אפשרי, אך האם מדובר בפתרון מומלץ? מהניסיון שלנו אנחנו יכולים להגיד לכם שלא, ובמקרה של הובלה ואריזה המלצות הן תמיד לתת למובילים לבצע זאת עבורכם.

הסיבה לכך היא פשוטה – הארגזים שתמצאו במכולת מיועדים להובלת חבילות מוצרים שאינם שבירים או עדינים, ובנוסף אותם מוצרים שנארזים בהם תופסים בתוכם נפח מרבי ועל כן הם יעילים להובלתם, אך לאו דווקא להובלת פריטים אחרים. אותם הקרטונים הם גם משומשים, וסביר להניח שיהיו בלויים ולא יצליחו להחזיק משקל רב באופן יעיל. אם אתם רואים קרעים בדופן החיצוני של הקרטון, זה סימן לכך שהוא לא יצליח להחזיק פריטים כבדים ביעילות.

על כן אפילו אם מדובר במוביל הכי מקצועי שיש, הקרטונים שארזתם בעצמכם עלולים להיפתח בעת ההובלה ועקב כך ישברו כל החפצים היקרים לכם, או שהמובילים יאלצו להוביל את הפריטים בצורה מסובכת שלא תעזור להובלה להתבצע באופן נינוח ונעים.

 

אילו סוגי ארגזים וקרטונים קיימים עבור אריזה והובלת דירות?

כאמור, עבור הובלה ואריזה יש להשתמש אך ורק בקרטונים ייעודיים להובלה, ולפניכם הקרטונים והארגזים שאיתם אנו אורזים פריטים בצורה מקצועית:

קרטון חד גלי – זהו קרטון עם שכבה פנימית וחיצונית, שביניהן ישנו קרטון מגולגל בעל צורה של גל. בקרטון זה משתמשים לאריזה של בגדים, מצעים, ציוד משרדי ופריטי נוי שאינם שבירים.
קרטון דו גלי – לקרטון זה יש גל כפול בין הדפנות, ובו משתמשים להובלה של פריטים כבדים או שבירים, כמו ספרים, צלחות, כוסות וכדומה.

כמובן שכאשר מדובר בפריטים שבירים, נבצע פעולות נוספות על מנת להגן עליהם מפני אפשרות שישברו. על כן נרפד פסלונים וכלי מטבח בעזרת שכבות של בדים או נייר בועות, עוד לפני שנכניס אותם לתוך הארגזים.

שירותים נלווים נוספים עבור הובלה עם אריזה

תוכלו להזמין אותנו פשוט עבור אריזה ותו לא, כמובן כולל הובלה, אך מנגד תוכלו לשדרג את רמת השירות שתקבלו ולדרוש גם הובלה, אריזה ופירוק, מה שיקל עליכם עוד יותר גם בסוף ההובלה. במקרה שכזה אמנם תשלמו מעט יותר, אך במקום להיתקע עם ארגזים וחוסר רצון להתחיל לפרוק אותם, תסיימו את ההובלה עם בית שכבר ניתן להתחיל לחיות בו בנוחות, כאילו גרתם בו במשך שנים. הובלה אריזה וסידור זו גם אפשרות מומלץ עבור נכים שאין באפשרותם לסדר את דירתם בקלות, או אם אתם פשוט יודעים שלא יהיה לכם זמן לעשות זאת. חברת הובלות באביב פעל על פי ההוראות שלכם ונציב כל פריט במקומו עד האחרון.

 

כמה עולה אריזה והובלה ביחד?

אז כמה בעצם עולה השירות הזה? הכל תלוי בגודל הדירה או המשרד שאותם יש צורך לארוז ולהוביל. אם אתם מעוניינים לבצע אריזה והובלה במחיר זול, ותרו על שירותי הפריקה, אך אם אין לכם בעיה להשקיע כמה שקלים נוספים, תוכלו לקבל גם את הפריקה במחיר זול מהרגיל דרכנו. אם תזמינו דרכנו הובלה כולל אריזה מחיר השירות יהיה זול ביחס לחברות המתחרות, ובה בעת איננו מתפשרים על איכות הארגזים והעבודה, בדקו את מחירון ההובלות של חברת הובלות באביב.

 

מחיר אריזה והובלת דירה

המחיר שתשלמו יהיה מן הסתם תלוי בכמות הפריטים שיש לארוז, אך נוכל כבר עכשיו לספק לכם הצעת מחיר משוערת עבור הובלה ואריזה של בתים פשוט על פי גודל הדירה שלכם. בזכות הניסיון העשיר שלנו זכינו לערוך מחקר מקיף שכולל את טווחי המחירים האפשריים עבור הובלה של דירות בתוספת שירות אריזה, ואם אתם מחפשים חברת אריזה והובלה מחיר זול הוא יותר ממתבקש. לכן אנו מציעים לכם את העלויות הזולות ביותר כפי שתוכלו לראות לפניכם:

גודל הדירה כמות הקרטונים הנדרשת עלות השירות
דירת חדר / דירת סטודנט 10-25 1,200 – 500 ₪
אריזה והובלת דירת 2 חדרים 20-35 1,800 – 1,000 ₪
אריזת דירת 3 חדרים + הובלה 35-75 3,500 – 1,700 ₪
דירת 4 חדרים 40-90 4,800 – 2,800 ₪
אריזה כולל הובלה של דירת 5 חדרים 55-120 6,800 – 3,500 ₪
אריזה עם הובלה של דירת 6 חדרים 65-130 7,700 – 4,400 ₪
דירת 7 חדרים 75-140 9,500 – 4,875 ₪

 

עלות אריזה והובלת משרד

במקרה של משרדים קשה יותר לקבוע מחיר אחיד על פי כמות החדרים שבמשרד, שכן בכל משרד יש צורך אחר בנושא של אריזות; ישנם משרדים שבהם יש כמות גדולה של חומר ארכיוני או ניירת שצריך לארוז, בעוד שמשרדים אחרים עובדים אך ורק עם מחשבים, ועל כן במקרה של אריזה והובלה מחיר יהיה זול יותר עבורם. לפניכם המחירון שלנו להובלות עם אריזות של משרדים, ושימו לב שהמחירים שלפניכם תקפים גם במקרה של אריזה והובלת חנות.

גודל המשרד כמות הארגזים הנדרשים מחיר השירות
משרד קטן עד 50 מ”ר 10-50 3,000 – 550 ₪
משרד ממוצע עד 100 מ”ר 40-100 5,100 – 3,000 ₪
משרד גדול מעל ל-100 מ”ר 90-150 8,200 – 5,100 ₪