קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

עוברים דירה בפתח תקווה? הקרטונים עלינו!

אם אתם עוברים דירה בפתח תקווה, אתם צריכים קרטונים למעבר שלכם – ולא מעט מהם. אם אתם מחפשים קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה בחינם כנראה ששקלתם לקפוץ למכולת השכונתית לבקש קרטונים משומשים. אולי אפילו חיפשתם באזורי התעשייה קרטונים שתוכלו לקחת למעבר הדירה שלכם.

אחרי מספר שעות של חיפושים אנחנו מניחים שכבר הבנתם שזה לא כל כך קל להשיג קרטוני אריזה בחינם ובדקתם איפה קונים קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה. גיליתם שהקרטונים בחנות של אייס או אצל ספקי קרטונים באזור התעשייה יעלו לכם לפחות 5 שקלים לקרטון יחיד ועכשיו אתם מתלבטים אם כדאי לכם לקנות. אז למה לא כדאי לקנות קרטונים לאריזת דירה בפתח תקווה ואיך תשיגו קרטונים להובלות בפתח תקווה בחינם?

מתכוננים למעבר דירה בפתח תקווה וצריכים קרטונים?
קבלו קרטונים להעברת דירה בפתח תקווה בחצי מחיר!
למזמינים הובלות דרך האתר – במצע מיוחד!
שירותי אריזה, פירוק והרכבת מוצרי חשמל ורהיטים בפתח תקווה בעלות זולה
קרטונים באיכות מעולה בחינם בהזמנת הובלת דירה 4-5 חדרים (יחד עם שירותי פירוק והרכבה)

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה

למה זה קריטי? כמה קרטונים כבר צריך?

אם הייתם צריכים לקנות קרטון אחד או שניים, לא הייתם חושבים פעמיים. אבל העניינים מסתבכים כשמדובר בכמות קרטונים גדולה שהופכת להיות הוצאה משמעותית. להובלת דירה של שני חדרים בפתח תקווה תצטרכו לפחות 35 קרטונים, לדירה של שלושה חדרים כבר מדובר ב – 50 קרטונים ודירת ארבעה חדרים כבר תדרוש 60 קרטונים.

אז נכון  – הדירות בפתח תקווה לא ענקיות ואין לכם כמות אינסופית של פריטים. אבל הן גם לא דירות מטר על מטר כמו בערים כמו תל אביב וכנראה שיש לכם בבית לא מעט פריטים שצריך לארוז.

ההתלבטות הופכת למסובכת יותר כשמבינים כשעוד לפני שדיברנו על ההובלה עצמה, רק הקרטונים יעלו לכם בין 250-450 ש”ח וככל שיש לכם יותר פריטים לארוז המחיר רק יעלה.

לקנות או לא לקנות – זו השאלה

אז מה האופציות שמהן תוכלו לבחור?

√ קניית קרטונים למעבר דירה פתח תקווה מחנות כלי עבודה וציוד כמו אייס, או מספקי קרטונים באזור התעשייה של פתח תקווה.

√ למצוא קרטונים משומשים מהרחוב.

 להזמין מובילים מומלצים מטעמנו שידאגו לכם לקרטונים בחינם.

קניית קרטונים למעבר דירה היא האופציה האחרונה שאתם צריכים לשקול, כיוון שהיא היקרה ביותר והיא תקפיץ את מחיר מעבר הדירה שלכם. לקחת קרטונים משומשים ולארוז בהם את הדברים שלכם זו לא אסטרטגיה טובה במיוחד. אתם לא יודעים מה הקרטונים האלו עברו או איזה חרקים נכנסו אליהם. אתם צריכים קרטונים חד גליים או דו גליים איכותיים וחזקים שיבטיחו שהציוד שלכם יהיה בטוח במהלך ההובלה.

הפתרון המושלם עבור כל מי שצריך אריזות קרטון למעבר דירה בפתח תקווה הוא להזמין את אחד המובילים המומלצים שלנו באתר הובלות באביב. אם תזמינו הובלה מאחד המובילים שלנו, תזכו לקבל קרטונים למעבר הדירה שלכם ללא עלות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבקש מהמוביל שלכם להביא לכם את הקרטונים כמה ימים לפני המעבר או אפילו ביום המעבר עצמו.

טיפ לאריזה נכונה

כמו שכבר אמרנו, כשמדובר בארגזים למעבר דירה בפתח תקווה אתם צריכים לוודא שיש לכם קרטונים אמידים המתאימים למעבר דירה. סוגי הקרטונים המתאימים למעבר דירה הם קרטונים מסוג חד גלי או דו גלי להם מספר שכבות של נייר גלי וכן נייר ישר. אבל לפעמים גם הארגזים הכי איכותיים לא יספיקו כדי שנהיה רגועים. הפריטים השבירים שלכם יצטרכו מיגון נוסף במקרים מסויימים. אנחנו ממליצים לכם לעטוף פריטים שבירים כמו אגרטלים, צלחות וכוסות בנייר סופג או בבד שיספק ריפוד נוסף שיבטיח לכם מעבר רגוע ונטול לחצים מיותרים.

לייעוץ והצעת מחיר אונליין